Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

Status
Not open for further replies.

piplok

Active Member
Reaction score
0
samo moras da priznas da jedni bez drugih(B-DNK bez -RB- i obrnuto) nebi mogli nista na tom svijetu!,ne kazem da sam siguran ali nebi sklapali saveznistvo da ste bili samouvjereni u svoju snagu!

cista istina, nisam igrao dugo ba8, al znam kakva je situacija bila, da barbarima nije bilo RB, VDK bi ih pomeo, a opet da nije bilo jednima drugih juznjaci bi rijesili stvar, pitanje je samo kakva bi situacija bila da kako ono nosam je bilo i neko pleme na JI, kako bi se oni snasli da nisu bili zajedno (nmg se sjetit dal je nosam bio na JZ il JI)
 

frankyy

Banned
Reaction score
0
nosam i persija protiv dnk i RB-a...bili smo dosta jaci ,znam da je DNk spasavao sela RB-u..a ovi su njih na pocetku..pricalo se da je RB hteo da brise racune..sad ne znam koliko ima u tome istine...kriger ih je valjda u tome sprecio..

nas je ubila neaktivnost..nista drugo..citam ove komentare,pisu se svakojake gluposti..RB je navikao da igra server dugo..niti sam ja davao krigeru racune,niti gradove..to su gluposti..obrisao sam sve najajce racune iz N0sam i batalio ba 8..

ratujte ovde ostavite se ba 8
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Ja i Trane i bloody i harold bi se još tukli da nam niste otišli ti i Zamlata <3 :(

-Hr10 će biti vatren, već je, al' još to nije to to... Previše je ovdje priče, u ovoj temi, svašta se priča i sa jedne i sa druge strane i sa treće, nekad i četvrta uleti, samo nebuloze, pretpostavke, radnje iz prošlosti, legalne, ilegalne, Proovi, Polu-Proovi, Newbie-i, Amateri, nema ko se sve ne javlja, a kad se vratimo svi na igru, druga bi priča bila... Volio bi da se ovdje neće niko javiti više sa nekom standardnom pričom o tim nekim komentarisanjima, kritiziranja igrača, govoreći koji broj patika ko nosi, broj lične karte, i takve gluposti, daj nek sljedeći post bude neki report od nekog i da svi sljedeći takvi budu.

Hvala, voli vas Trawa <3
 
Last edited by a moderator:

bakho

Active Member
Reaction score
12
Momci izvinjavam se sto vas prekidam u dilemi sta je se desilo na b8 ili gdje vec.
Ali tema je Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT- ..
Samo da vas podsjetim :*
 

DeletedUser

Guest
Bio sam desna ruka Krigeru na tom svijetu vecina igraca je dosla na taj svijet sa ba5 iz plemena barbar neki su ostali tu do kraja neki nisu.
Kada je nosam odustao od ratovanja svakavi je prica bilo ali ona glavna je bila ujedinjavanje nakon sto pocistimo jug mi istocni dio oni zapadni tada je RB imao preko 50 clanova u dva plemena a mi smo imali 25 ukupno tj jedno pleme. A na samom pocetku blizu 100 clanova neki su restartovani zbog neposlusnosti zbog neaktivnosti ali najveca vecina je bila ujedinjavanje racuna pa smo tako negdje imali i po 3 clana.

Da je bilo nagovaranja da napadnemo RB jeste ali ne od vodstva evo sad citiram Krigerove rijeci licno meni kada sam mu rekao sta je doticni igrac iz tad naseg plemena posle je bio njihov i sad je kod njih opet.

Znaci citat: "Campo bar si ti normalan nemamo sanse sa njima imamo 6-7 odlicni igraca i aktivni ostalo su vecinom neaktivci i botovi a kod njih su ili dobri ili solidni bar imaju manje botova, jednostavno samo ujedinjenje i nista drugo".

A vas potez narusavanja dogovora mi istok vi zapad je bio ulazak sa osvajanjem dva sela i jako zanimljivim imenima sela.
Ovo je moje pa opet staje i ovo je moje tako nekako.

A nakon toga 3 dana posle u gluho doba noci ste napali ocito dugo ste spremali noble i offove da sto prije udjete sto dublje.

Ja o ovome sad poslednji put pisem i necu vise sad se bazirajmo prema ovom svijetu.
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Uvazavam da ova tema ima veze sa nerazrjesenim racunima od prije, ba svjetovi, ovi oni, izdaje, okretanja leđa saveznicima, udruzivanja, odnosi vođa i tko je kome tada rekao nekome nesto, cak je i zanimljivo procitati kako 10 ljudi ima 10 misljenja vezano za događanja koja su vas ponovo dovela da se obracunate..ali

Spamanje o br.cipela, slike sa pajserima, srednjim prstom, spominjanje samozadovoljavanja i sve ostale vrste postova koji sadrze takve i slicne rijeci ili slike se nece kaznjavati na tri dana ili bodovima, vec automatskim banom na duzi vremenski period.
Također i repliciranje na moj post, jer nekima je to vrhunac dana.
Sretno u daljnjem ratovanju kako na forumu tako i u igri.
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
Napadači: Crni-Vitez
Porijeklo: Crni-Vitez 04 (519|460) K45

Količina: 0 0 5860 5 2625 0 333 0 0 0
Gubici: 0 0 5860 5 2625 0 333 0 0 0

Branitelj: Santa FE

Nije baš za ovu temu, ali
evo ga u kompletu

Sreća (za napadača)
-16.1%

Branitelj: Santa FE
Cilj: 005 Santa FE (516|462) K45

Količina: 8184 2424 0 50 0 852 0 0 0 0 0
Gubici: 5056 1498 0 31 0 526 0 0 0 0 0

Šteta nanešena ovnovima: Zid je oštećen i srušen s razine 20 na razinu 11
 

vitez zamlata

Member
Reaction score
0
Ja i Trane i bloody i harold bi se još tukli da nam niste otišli ti i Zamlata <3 :(

-Hr10 će biti vatren, već je, al' još to nije to to... Previše je ovdje priče, u ovoj temi, svašta se priča i sa jedne i sa druge strane i sa treće, nekad i četvrta uleti, samo nebuloze, pretpostavke, radnje iz prošlosti, legalne, ilegalne, Proovi, Polu-Proovi, Newbie-i, Amateri, nema ko se sve ne javlja, a kad se vratimo svi na igru, druga bi priča bila... Volio bi da se ovdje neće niko javiti više sa nekom standardnom pričom o tim nekim komentarisanjima, kritiziranja igrača, govoreći koji broj patika ko nosi, broj lične karte, i takve gluposti, daj nek sljedeći post bude neki report od nekog i da svi sljedeći takvi budu.

Hvala, voli vas Trawa <3

Sto ja gotivim ovog travomira ljudi mo'i :D
 

Santa Fe

Member
Reaction score
0
mozete negirati koliko hocete... do kraja svih servera na balkanu.. ali -RB- kao plemenu je ostao cist obraz na ba serveru.

Mislim da je svima jasno da je nemoguce trajati preko 3 godine pod istim imenom, osvajati servere a da pri tome ne izazoves zavist i ljubomoru kod porazenih koji ne mogu to preboliti... Mnogo mi je drago sto ste se sad okupili u dva plemena i par sitt i multi plemena i sto se pokusavate osvetiti.. To nama imponuje i mi zbog toga igramo... Mi svakako nastavljamo svoj stil igre koji se nije mjenjao od nastanka.. ne trpimo bahatost, nepravdu i laz... da je sve tako kako pojedini govore ne bi mnogi igraci sa kojima smo do jucer ratovali pocinjali svijet sa nama.. znaci ovdje se diskusija vodi sa par sitnih dusa koji ne mogu da prebole sto su bili nadomak cilja, a onda su htjeli da pokupe svu slavu. Pohlepa se ne isplati, neka vam bude zivotno iskustvo.. kriegeru i ostalima.

Normalno da je dugoj historiji plemena bilo uspona i padova, da bi neke odluke mozda i drugacije donijeli, gledajuci sa ove distance.. ali prekidanje saveznistva sa BDNK na ba8 nije jedna od tih.. to je bio logican slijed dogadjaja na ono sto su nam spremali i tu se zavrsava svaka diskusija na tu temu sa nase strane. Ostalo je historija.

Igrajte i manite se drugih svijetova, pustite da se svako sjeca toga kako zeli, ne namecite svoje verzije dogadjaja drugima.

Pa da na kraju cestitamo pobjednicima..
 

DeletedUser

Guest
mozete negirati koliko hocete... do kraja svih servera na balkanu.. ali -RB- kao plemenu je ostao cist obraz na ba serveru.

Mislim da je svima jasno da je nemoguce trajati preko 3 godine pod istim imenom, osvajati servere a da pri tome ne izazoves zavist i ljubomoru kod porazenih koji ne mogu to preboliti... Mnogo mi je drago sto ste se sad okupili u dva plemena i par sitt i multi plemena i sto se pokusavate osvetiti.. To nama imponuje i mi zbog toga igramo... Mi svakako nastavljamo svoj stil igre koji se nije mjenjao od nastanka.. ne trpimo bahatost, nepravdu i laz... da je sve tako kako pojedini govore ne bi mnogi igraci sa kojima smo do jucer ratovali pocinjali svijet sa nama.. znaci ovdje se diskusija vodi sa par sitnih dusa koji ne mogu da prebole sto su bili nadomak cilja, a onda su htjeli da pokupe svu slavu. Pohlepa se ne isplati, neka vam bude zivotno iskustvo.. kriegeru i ostalima.

Normalno da je dugoj historiji plemena bilo uspona i padova, da bi neke odluke mozda i drugacije donijeli, gledajuci sa ove distance.. ali prekidanje saveznistva sa BDNK na ba8 nije jedna od tih.. to je bio logican slijed dogadjaja na ono sto su nam spremali i tu se zavrsava svaka diskusija na tu temu sa nase strane. Ostalo je historija.

Igrajte i manite se drugih svijetova, pustite da se svako sjeca toga kako zeli, ne namecite svoje verzije dogadjaja drugima.

Pa da na kraju cestitamo pobjednicima..

Ja sam vam cestitao bolji ste bili i to je to i ovdje cu skinuti kapu i cestitati ko god pobjedi bili to vi ili mi odnosi se na nas rat a pobjedniku servera takodje ma ko to bio, ja ga ionako necu docekati jer zelim vas restart ili nas pa kom obojci a kom opanci. Respekt svakako postoji prema vama svakako da je uspjeh biti na okupu tolike godine i dva osvojena servera to niko neumanjuje samo kazem da se iza svakog vaseg osvajanja prica nesto sto je ljudima nejasno dok ostala osvajanja niko nepominje nigdje kao nekakvu prevaru ili nesto trece.

Svima je drago da smo u ovakvim odnosima neko to pametno koristi i svi smo znali da dolazimo radi ovog obracuna, vi ste znali za nas mi za vas i evo nas tu smo sad samo treba da odrzimo dobru predstavu posten rat a svi znamo da to mozemo i sa jedne i sa druge strane odlicna ekipa. Sve je ovo rat i na forumu provokacije takodje sve je to sastavni dio ove igre.
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
I tako,
dok se vi tu svađate i kršte među sobom :zid:
WANTEDi će vam pokupit server :hmm:

A šta mislite da opet budete saveznici? To vam je izgleda jedini način da pobjedite ovdje :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
Haha, pa ne moze to, oni su ovdje dosli da 'poderu i vide kraj RBa' ..A vidjecemo da li ce im to poci za rukom :D
 

asaaa

New Member
Reaction score
0
mozete negirati koliko hocete... do kraja svih servera na balkanu.. ali -RB- kao plemenu je ostao cist obraz na ba serveru.

Mislim da je svima jasno da je nemoguce trajati preko 3 godine pod istim imenom, osvajati servere a da pri tome ne izazoves zavist i ljubomoru kod porazenih koji ne mogu to preboliti... Mnogo mi je drago sto ste se sad okupili u dva plemena i par sitt i multi plemena i sto se pokusavate osvetiti.. To nama imponuje i mi zbog toga igramo... Mi svakako nastavljamo svoj stil igre koji se nije mjenjao od nastanka.. ne trpimo bahatost, nepravdu i laz... da je sve tako kako pojedini govore ne bi mnogi igraci sa kojima smo do jucer ratovali pocinjali svijet sa nama.. znaci ovdje se diskusija vodi sa par sitnih dusa koji ne mogu da prebole sto su bili nadomak cilja, a onda su htjeli da pokupe svu slavu. Pohlepa se ne isplati, neka vam bude zivotno iskustvo.. kriegeru i ostalima.

Normalno da je dugoj historiji plemena bilo uspona i padova, da bi neke odluke mozda i drugacije donijeli, gledajuci sa ove distance.. ali prekidanje saveznistva sa BDNK na ba8 nije jedna od tih.. to je bio logican slijed dogadjaja na ono sto su nam spremali i tu se zavrsava svaka diskusija na tu temu sa nase strane. Ostalo je historija.

Igrajte i manite se drugih svijetova, pustite da se svako sjeca toga kako zeli, ne namecite svoje verzije dogadjaja drugima.

Pa da na kraju cestitamo pobjednicima..

Da niste prekrsili svaki moguci dogovor, od kojih je jedan bio dogovor o ujedinjenju ne bi nista ni rekao ovdje.. ali eto neka vam na obraz sve sto se desavalo. Vasa propaganda da ste vi jadne zrtve koje su napravile pakt sa zajednickim neprijateljima i eto iznenada napali saveznike za svaki slucaj da ne bi oni vas ocigledno nadju ponekog zagovornika tj pokojeg maloljetnog naivnog klinca koji krenu da igraju svama. I dan danas neki vasi bivsi clanovi nemaju pojma sta se u stvari desavalo, kad im pricam i dam dokaze poput dogovora kallasa i krigera crno na bijelo ili kasnije krigera i octaviana da nece biti ratova izmedju tih plemena dok se ne najavi ranije, govore mi da nikad ne bi ratovali sa nama da su znali da je tako.

Ali eto jednom se covjek moze prevariti a drugi put vam ostaju samo klinci tipa piploka ili doktorawho da igraju svama do restarta, kad su vec tu reda radi, zbog spama kako i sami govorite :D
 
Last edited:

piplok

Active Member
Reaction score
0
Da niste prekrsili svaki moguci dogovor, od kojih je jedan bio dogovor o ujedinjenju ne bi nista ni rekao ovdje.. ali eto neka vam na obraz sve sto se desavalo. Vasa propaganda da ste vi jadne zrtve koje su napravile pakt sa zajednickim neprijateljima i eto iznenada napali saveznike za svaki slucaj da ne bi oni vas ocigledno nadju ponekog zagovornika tj pokojeg maloljetnog naivnog klinca koji krenu da igraju svama. I dan danas neki vasi bivsi clanovi nemaju pojma sta se u stvari desavalo, kad im pricam i dam dokaze poput dogovora kallasa i krigera crno na bijelo ili kasnije krigera i octaviana da nece biti ratova izmedju tih plemena dok se ne najavi ranije, govore mi da nikad ne bi ratovali sa nama da su znali da je tako.

Ali eto jednom se covjek moze prevariti a drugi put vam ostaju samo klinci tipa piploka ili doktorawho da igraju svama do restarta, kad su vec tu reda radi, zbog spama kako i sami govorite :D

bas mi je zao sto nemam prikljucak za pata disk da ti ja pokazem crno na bijelo kakav je kriger covjek :)
sve je to fino u notepad spremljeno samo treba da pristupim disku :)

mene licno ko god da pita ja bi u svakom momentu zajebo krigera, belaj samo sto nikad necu dobit sansu zato sto nikad nista miroljubivo s njim ne bi ni napravio, pa makar to prividno bilo :)

pitaj vodje da te ubace u pleme samo 15 min bilo kada, da vidis sta je pravi spam pa onda placi citav zivot sto vise nikada neces biti dio necega takvog :)
 

asaaa

New Member
Reaction score
0
Piplok znam da igras iz zajebancije i da si odustao ali ipak bio bi red da su i malo tebe zadefali tamo a ne sav def da je otisao vodjama kraj tebe koji su puni krcati :D
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
ma ja uvijek igram iz zajebancije :D
kakav ja i odustajanje koliki god baksuz bio, meni je igrat, kazu ako ne budem igro, morat cu bez vazelina :(
sto se tice defanja, nit sam bio toliko blizu kriticnoj tacki niti sam ja htio da me defaju, imao sam dovoljno svog deffa, da mogu sa njim operisat kako god hocu, bitna mi je samo aktivnost bila :) napisao sam ja to jos prije, em sam ja otisao ranije na spavanje i to mozda 1h prije napada, a dual usao 2-3h poslije nego sto inace ulazi i et jbg, fasunga :D

mogli ste kampicu dat zadatak da me nadje na kojem sam accu, nece mu bit tesko, obecavam :D
 

DeletedUser

Guest
Ja sam rekao da vise necu pominjati to sto se desilo.
Ali zbog toga sto se desilo mi smo ovdje zaratili morali smo negdje potrefilo se ovdje ili u Mozambiku meni je svejedno.
Radi toga sto se desilo mi i ratujemo da se nije desilo mozda bi bili opet u savezu ko zna Znaci mi ratujemo ghdje god da se sretnemo i na karti i na forumu. Ratno je stanje. Zar ne Wuče
 
Status
Not open for further replies.
Top