Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

Status
Not open for further replies.

starcevica

Member
Reaction score
1
Šta ćeš Dala brate :D vidiš kako je nama...
Čak su i slijepci došli tu da prijete po forumu :(

Hoce to tako posle ba8 :p Al` opet red je pogledati barem gdje igrac igra prije nego sto ga napadnes na forumu :)

A fino je brate gledati ovake male carke sa strane.Jos kada bi bilo vise izvjestaja bilo bi :eek:k:

Jedno :pivo: za rb i jedno za :pivo: Royal.
 

DeletedUser

Guest
Ša ćeš brate...Kapo vječiti kubitnik...hr5..ba8...nije mu lako :)...oprostit ćemo mu :D
Bit će reporta...za to je najlakše :)..nemoj tako :D znaš ti ko vozi a ko kapiju otvara...
 

DeletedUser

Guest
Hoce to tako posle ba8 :p Al` opet red je pogledati barem gdje igrac igra prije nego sto ga napadnes na forumu :)

A fino je brate gledati ovake male carke sa strane.Jos kada bi bilo vise izvjestaja bilo bi :eek:k:

Jedno :pivo: za rb i jedno za :pivo: Royal.

Svi su mi neprijatelji koji brane ove luzere a izvjestaja ima ali samo ih mi postavljamo jer su do sad svi izvjestaji bili pozitivni samo za nas.
Oni protiv nas nisu bas nista ucinili vrijedno spomena.
 

starcevica

Member
Reaction score
1
Svi su mi neprijatelji koji brane ove luzere a izvjestaja ima ali samo ih mi postavljamo jer su do sad svi izvjestaji bili pozitivni samo za nas.
Oni protiv nas nisu bas nista ucinili vrijedno spomena.

Nazvati luzerima pleme koje je osvojilo dva svijeta.Khmm.Kopleksi ? :) +Na jednom svijetu si utekao prije restarta bas tom plemenu.Khmm.

I osjetio sam se prozvanim za ovo:Svi su mi neprijatejli koji brane ove luzere.
Ja apsolutno ne branim nikoga.Samo govorim cinjenice.Cak sta vise puno sam bolji sa vecinom igraca iz Royal-a.Nejia sam upoznao rl.Moja dualka igra kod vas.Itd.Al` sam realan i slobodno mogu reci da su obadvije ekipe podosta kvalitetne.Ali puno ce toga odlucivati i Nm i na koju ce oni stranu otici u ovome ratu.A morace izabrati jednu.Vjerovatno uskoro.
Royar je za sada pokazao puno puno vise.Al` vidjecemo kontru Rb familije.

Ps.
Campo poceo si malo smarati.Postaces ko Boris :hmm:
 

DeletedUser

Guest
starcevica
Samo nesto mi nije jasno njihova 2 osvojena svjeta svaka čast ali se za oba osvajanja pominju nekakve smicalice zabadanje noza u ledja i slicne stvari. Bilo je i drugi osvajaca kao sto su Barbari AIDS LIBIH PMS ali se nije pricalo o prevari ni na jedan trenutak fino se cestitalo i svako na svoju stranu.

Evo malo sam kopao po silnim taktikama RB mašina i njihovi pristalica. I pronadjem jako zanimljivu skicu akcije "Neke se stvari nemogu kupiti na silu"

taktika_RB.png
 

Attachments

  • taktika RB..jpg
    taktika RB..jpg
    16.5 KB · Views: 30
Last edited by a moderator:

asaaa

New Member
Reaction score
0
Nazvati luzerima pleme koje je osvojilo dva svijeta.Khmm.Kopleksi ? :) +Na jednom svijetu si utekao prije restarta bas tom plemenu.Khmm.

I osjetio sam se prozvanim za ovo:Svi su mi neprijatejli koji brane ove luzere.
Ja apsolutno ne branim nikoga.Samo govorim cinjenice.Cak sta vise puno sam bolji sa vecinom igraca iz Royal-a.Nejia sam upoznao rl.Moja dualka igra kod vas.Itd.Al` sam realan i slobodno mogu reci da su obadvije ekipe podosta kvalitetne.Ali puno ce toga odlucivati i Nm i na koju ce oni stranu otici u ovome ratu.A morace izabrati jednu.Vjerovatno uskoro.
Royar je za sada pokazao puno puno vise.Al` vidjecemo kontru Rb familije.

Svijet ne uzimaju uvjek oni najbolji.. Na osmici su imali mnoge clanove Royala na svojoj strani kad im je bilo najteze, sad ih imaju protiv sebe. Mozda nisi upucen ali kontre RB-a i Pat-a se udaraju redovno samo nesto nema nekih rezultata sa njihove strane, da ima ne bi bilo toliko silnih "hejtera" i "multija" u njihovim postovima vjeruj mi na rijec :D
 

Santa Fe

Member
Reaction score
0
Royal + SVJ ukupno 202 selo
RB + PAT ukupno 258 selo

mi se imamo siriti na sve strane koje zelimo.. sto je bitnije u ovom stadiju igre, vi ste ograniceni samo prema nasem kontinentu.. sto zbog diplomacije, sto zbog straha od drugih plemena i otvaranja drugog fronta, a ne bi znali igrati na 2 strane jednostavno premalo dobrih igraca imate, sve sto valja je na nasem frontu.. znaci bilo kakav rat sa drugim plemenom bi vam bio koban udarac u trbuh, gdje ste najmeksi... onda bi vam svakako bio bye bye my love.

pametnom dosta! ali evo jos malo...

da ste sigurni u neki svoj prolaz i pobjedu ne bi ovdje vrijedjali i provocirali nego bi se usutili i igrali.. a ovako dajete privid drugim plemenima da ste "pro" kako vas ne bi dirali...

asaa@ - slobodno stavi u potpis krieger.. bili smo nekad saveznici tako da ne misli da ne znamo da imas vise profila sa kojima sam sa sobom pricas i pljujes druge ili pises tekstove drugima iz plemena koji oni objavljuju..

ohladite sa nazivanjima luzerima drugih plemena i igraca.. srozavate svoj ionako naruseni ugled multijima..

@starcevic - imas moj respect.. igracemo mi opet zajedno ako Bog da :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
Royal + SVJ ukupno 202 selo
RB + PAT ukupno 258 selo

mi se imamo siriti na sve strane koje zelimo.. sto je bitnije u ovom stadiju igre, vi ste ograniceni samo prema nasem kontinentu.. sto zbog diplomacije, sto zbog straha od drugih plemena i otvaranja drugog fronta, a ne bi znali igrati na 2 strane jednostavno premalo dobrih igraca imate, sve sto valja je na nasem frontu.. znaci bilo kakav rat sa drugim plemenom bi vam bio koban udarac u trbuh, gdje ste najmeksi... onda bi vam svakako bio bye bye my love.

pametnom dosta! ali evo jos malo...

da ste sigurni u neki svoj prolaz i pobjedu ne bi ovdje vrijedjali i provocirali nego bi se usutili i igrali.. a ovako dajete privid drugim plemenima da ste "pro" kako vas ne bi dirali...

asaa@ - slobodno stavi u potpis krieger.. bili smo nekad saveznici tako da ne misli da ne znamo da imas vise profila sa kojima sam sa sobom pricas i pljujes druge ili pises tekstove drugima iz plemena koji oni objavljuju..

ohladite sa nazivanjima luzerima drugih plemena i igraca.. srozavate svoj ionako naruseni ugled multijima..

@starcevic - imas moj respect.. igracemo mi opet zajedno ako Bog da :eek:ok:


Svaki post ti je ironičan i sve odnosi zapravo na vas.
Ovih dana bi trebalo sastaviti listu koliko ste igrača regrutovali a kao došli ste u uigranom sastavu. Pa sve igrače noblate kad ispucaju vojsku, al samo naprijed taktike su vaše.
A druže nama ne treba privid da smo pro, dovoljan je vaš privid (već znate kakav je) :)
 

frankyy

Banned
Reaction score
0
Danas, 14:14
starcevica
Fe prijatelju tome se nadam i ja





pa uloguj se i igraj :)
 
Last edited:

FoG-666

Member
Reaction score
0
Campo svaka čast na grafikonu
Jedna slika govori više od tisuču riječi. Ne ulazim u to koliko ima istine u njoj ali Campo podigao si ovdje raspravu na jednu višu razinu. Očekujem ozbiljne protu argumente
 
Reaction score
0
starcevica
Samo nesto mi nije jasno njihova 2 osvojena svjeta svaka čast ali se za oba osvajanja pominju nekakve smicalice zabadanje noza u ledja i slicne stvari. Bilo je i drugi osvajaca kao sto su Barbari AIDS LIBIH PMS ali se nije pricalo o prevari ni na jedan trenutak fino se cestitalo i svako na svoju stranu.

Evo malo sam kopao po silnim taktikama RB mašina i njihovi pristalica. I pronadjem jako zanimljivu skicu akcije "Neke se stvari nemogu kupiti na silu"

taktika_RB.png

a gde ti je pecat?
 

flekica

Member
Reaction score
0
dvije su stvar beskonacen

1)svemir
2)ljudska glupost


al bogami ovoj prvoj ce te naci granicu


toliko price a nigdje nista


sta bi bilo da su vam veca usta nebi se moglo zivjeti od vas
 

bilius

New Member
Reaction score
0
dvije su stvar beskonacen

1)svemir
2)ljudska glupost


al bogami ovoj prvoj ce te naci granicu


toliko price a nigdje nista


sta bi bilo da su vam veca usta nebi se moglo zivjeti od vas

nek si im reko ;) ne bi mi sami skontali :ljut:
 

DeletedUser

Guest
Sramota. Nema se više vojske poslednji trzaji.

793318ad6b.png


:hahaha: :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Kampo..čovjek koji ima bar trun mozga će da skonta onaj gore report :D

Sam znaš da postoji minimalna količina vojske za napada,što ne važi za barbare...obično je to 80+ jedinica.U kolege Fe je 16...
To samo jedno može značiti...da ste opet uzeli barbara (facepalm)..pa dokle više??
 
Status
Not open for further replies.
Top