SHINE & ALR vs -SB-, Lunga!, ,+SB+ itd ( nema ko nema) SPAM TEMA

Status
Not open for further replies.

katalonija

Active Member
Reaction score
62
daj bolan stavljate druga plemena...i onda se kur**te osvajanjima...ovo je prava statistika...gdje se jasno vidi ko je kakav...kako ja ovdje kontam stvari...SHINE su samo obicne ku**nje koji misle da znaju igrat...a sela im padaju laganini...respect momcima iz ALR...!!!

Ma skini te zvjezdice, budi free :festa:
 

DeletedUser

Guest
Side 1:
Tribes: SHINE, ALR
Side 2:
Tribes: +SB+, -SB-, .beer., :beer:, Lunga!, TROY, TROY@, TROY@2, VRIL, Die., MH, MH1, Qr, FUTURE, [A-F], Alive

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 20
Side 2: 8
Difference: 12

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 58,715
Side 2: 31,450
Difference: 27,265

chart




evo i ovo da se pohvalimo dok smo jos ovdje :andjeo::andjeo::andjeo:

Taman eto 16 kako ja rece :D:D:D

i fazon je sto je svih 8 sela vam uzeo SB...
 

Natasa.S

Member
Reaction score
0
e puce mi film vise grimi moram ti reci ispo si najveci derpe na ovom svijetu ... jer si klekno pred borissom i scapom ...

nemoj mi molim te soliti pamet da vi nebi imali diplomatiju sa ctrl i ctrla da im je krenulo da nisu pred raspad ...


a ovo sto filozofiras da sb ima tolko saveznike i otvaras novu temu ... covjece bozi nadji sebi neki hobby ili idi se lijeci ako nemozes da trpis i gledas kako gubis i ti i tvoje kolege ...

smarate vise stim jbgt iz svijeta uz svijet cim neko gubi odma ima nesto da sere po forumu o "pobjedniku" jednostavno krivo vam je sto smo bolji od vas ...

pobjedniku treba cestitati a ne pljuvati po njemu ...

ajde sad da cujem kako lajete dalje
 

Unsilent

Member
Reaction score
0
opušteno momci čemu nervoza... ne mislite valjda da u savezničkim plemenima nema igrača koji jedva čekaju ulazak u pleme...koji se možda ne bi blamirali po forumu ovoliko?
 

DeletedUser

Guest
Vitamin E za sve pro igrace koji sela pune na fejkove :hahaha::hahaha:
 

Natasa.S

Member
Reaction score
0
ajde pojasni malo sta si hteo reci stim ... nerazumijem te nisam jos doktorirao filozofiju
 

Natasa.S

Member
Reaction score
0
nemoj zuriti ima vece jbg dobra laz se nemoze prokontati za sekund ...

dam ti malo fore jos poslije odo na spavanje ...

odg mi samo jedno pitanje ... sto ti je tolko krivo kad je neko bolji od tebe grimi?

pljuo si borisa na hr4 sad nas na hr7 ... svi mi igramo tribalhugs samo ti igras triballoser kako se meni cini
 

katalonija

Active Member
Reaction score
62
Da stvarno smo luzeri, svaki put kad izgubimo svijet, jednog nam clana srcani udari, sve nas je manje i manje jbt. :eek:

Zato da biste spasili jedan zivot apelujem plemena(nebitno koja) da se okane Tribal hugsa :zzz:
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
pobjedniku treba cestitati a ne pljuvati po njemu ...

Samo jedan odgovor ako može bez nervoze, a ako sam krivo razumio, moja greška...

Želiš li reč da ste več pobjedili. Kako?
 

Natasa.S

Member
Reaction score
0
e ali interesantno je da se uvijek skupite tako jedino ste dobri kad treba da se traca ko babe neke a kad treba igrati plemena na koji nacin to bio ... nebitno ... onda vas nema u tolkom broju :D

nesto tu nevalja izgleda teorija je shvacena al praksa nesto nece jebem mu misha bice bolje :D

sad ce jos malo pitanje kad ce hr8 cek jos koju nedelju :D

ne nekazem da smo pobjedili nedaj boze da je vec gotovo nismo se ni razvili kako treba :D

nego momentalno je pleme SB vodece skoro u svemu ...

pa tradicija je takvim igracima na najjaceg pljuvat jer im krivo ... :D

izvinjavam se na duplom postu ...


nego grimi znas onu ...


kad porastes bices ko +SB+ :D
 
Last edited by a moderator:

Unsilent

Member
Reaction score
0
ne nekazem da smo pobjedili nedaj boze da je vec gotovo nismo se ni razvili kako treba :D

nego momentalno je pleme SB vodece skoro u svemu ...

pa tradicija je takvim igracima na najjaceg pljuvat jer im krivo ... :D

koja tradicija...gdje si to još najjači bio po bilo čemu?

nego brate opusti se, ovi zadnji postovi kao da ih je pisala uplakana djevojčica od 7g:eek:ok:

sva istina: bilo mi malo dosadno pa je forum dobio ovakvu temu...žalite se moderatoru ako vam smeta, ja ne mogu da vam pomognem
 

DeletedUser

Guest
tema je drama...ako nista bar je aktivna...

A Natasa nebi da se mjesam ali ni tebi nije manjkalo "pljuvanja" po vodecim na bivsim serverima ..
 

DeletedUser

Guest
a ovo sto filozofiras da sb ima tolko saveznike i otvaras novu temu ... covjece bozi nadji sebi neki hobby ili idi se lijeci ako nemozes da trpis i gledas kako gubis i ti i tvoje kolege ...

Eto ja osobno Qr neznam, nisan se informira, ali javi mi se na pp za bilo koje ostalo pleme, dobiješ izvještaj o suradnji ili te uputim tvom nekom kolegi pa pitaj ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top