SHINE & ALR vs -SB-, Lunga!, ,+SB+ itd ( nema ko nema) SPAM TEMA

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Scapa nemaju se oni sta uvlacit bilo kome pa ni meni,jer svi dobro znaju da mi imamo odlicnu komunikaciju i saradnju od prvog dana naseg saveza,bez bilo kakve svadje ruzne rijeci ili bilo cega loseg za razliku od vas i ALR/SHINE koji se znate dosta dugo.Iskren da budem braca su jedni od rijetki u koje sam stekao brzo povjerenje ovdje sto sa 99% ostalih nije slucaj...
Sve zivo radimo u dogovoru i tu nema price da je David ili Josip/Ivan ili neko treci glavni...
Naravno kad god dodju u BL da cemo se upoznati isto tako i kad ja odem u Vitez ili Sarajevo :festa:
Ove razgovore iz skype sto si postavio samo dokazuju koliko te ljudi zaj... i koliko ispadas smjesan,do duse nisu svi razgovori objavljeni ali i ovo je previse...
"Sisa" je skracenica scapinom nicka ne vidim tu nista lose,do duse avantura ima bolji i orginalniji nadimak za taj nick za koji sam plakao od smjeha :festa:
A i ti si pokazao svoju pristojnosti Borise svaka cast,bez obz sto imas zavrsen jedan od najteznih fakulteta za razliku od vecine,ali ponasanje i pristojnost su ti jedna velika nula :ljut:
Jedini si ti koji se bunus za sve zivo ovdje,opusti se i uzivaj ovo je ipak samo igra ;)

...Davide, svaka cast, vrlo vjesta manipulacija, mozes slobodno u politicare, za to si "rodjen", ...u nekoliko redaka si ovdje pokazao da znas skretat teme u smjeru u kojem zelis, ...sve do ovog ovlas doticanja Avanture,


lp.
 

DeletedUser

Guest
Daj Davide ne zezaj. Ti da me ucis kulturi...

Ne bunim se na sve,samo sam protiv i uvijek cu biti protiv ovih korumpiranih admina.

A diplomatija... Svako moze da je uredjuje kako hoce,sklapa kad zeli,prekida kad zeli,to je igra.

A ovo sto Ravka i kompanija rade se zove muckanje i namjestanje. ;)






Nisam bio dovoljno jasan... :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
zbog učestalih prijava što na podršku što ovdje, o objavljivanju privatnih skype razgovora, kojima se vjerodostojnost ne može dokazati i koji se mogu izmijeniti, a na taj način se otvara mogućnost nabacivanja blatom na igrače koji se spominju, da ne govorimo o narušavanju privatnosti igrača koje se na taj način dovodi u neugodnu situaciju, opomena pred ban za sve koji su objavljivali te razgovore!

također se ovdje radi i o objavljivanju upisa sa foruma vodstva plemena.. prikupljeno na ko zna kakav način..bez dozvole osobe koja ga je objavila.

svako sljedeće nedozvoljeno objavljivanje podataka koji bi trebali ostati u privatnosti kažnjava se automatskim banom!

hvala na pažnji.

( svi nedozvoljeni upisi su izbrisani )
 

Tartarus

Member
Reaction score
0
jel ovo kont : objavi jedna strana razgovore sa skypa,pa onda druga pa se tuzakaju adminima kako su objavljeni privatni razgovori bez njihovog odobrenja hahahhahahah :hmm:
 

DeletedUser

Guest
Daj Davide ne zezaj. Ti da me ucis kulturi...

Ne bunim se na sve,samo sam protiv i uvijek cu biti protiv ovih korumpiranih admina.

A diplomatija... Svako moze da je uredjuje kako hoce,sklapa kad zeli,prekida kad zeli,to je igra.

A ovo sto Ravka i kompanija rade se zove muckanje i namjestanje. ;)


ne diraj mi Ravku on mi efo sredio da mi se full nuke odma kompletiraju
cim sam ih izgubiio zat tist dok me nisu provalili a Plava ljubav moja mi dopusta da
farmam sa botom dok nju zavodim na skype staces to je stela vole nas admini a pogotov mene :p


Ko ti drma kavez?
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Mislim da je tema skroz, ama bash skroz skrenula s pravca :)

Potpuno se slažem. Vratimo se temi :D

Promjeni%2520zagrljaj.jpg


ahahaha, jao gotov sam :)
 

DeletedUser

Guest
Ukoliko se registrirate odmah dobivate ovaj kalendar i majicu potpuno besplatno!



scaled.php



scaled.php




Plafa, nemoj da mi brises poklone :D

hahahaha...stavljaj ti kolko oces te slike :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:...al tebi je krivo i mozes se samo udarat nogom po prknu :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Status
Not open for further replies.
Top