SHINE & ALR vs -SB-, Lunga!, ,+SB+ itd ( nema ko nema) SPAM TEMA

Status
Not open for further replies.

ciganili

Member
Reaction score
0
4,777 ciganili [AP-13] carinamuch [:beer:] 2012-02-04 - 10:11:04

sta bi ?

skupi nuku pa se javi,care,kasnio sam za svijetom citav mjesec i skupio sam zlatnike za train,ofarmao 5mil resa,polu-nuku,tako da mi se mozes diviti :**
 

DeletedUser

Guest
Ja ne kuzim sto si ti nas toliko uzeo na zub...

.beer. ima svoju diplomaciju i svoje saveznike. U pravim danima svijeta 7 uspostavili smo saveznistvo sa plemenom Lunga! u ono vrijeme pod imenom pwned jer smo samo njih i znali na ovom svijetu jer za razliku od vas mi nikad prije nismo igrali na .hr tako da ne poznajemo nikog od vas, kasnije dolazi do napa sa SBom koji postaje saveznistvo kasnije, Future pleme je kratko bilo u saveznistvu sa nama, danas postoji samo nap, nap sa MH i MH1 je potpisan je kako je david vec prije napisao. Istina od dana 1 pod neprijateljima su bili obiljezeni MH i CTRL kao dva jedina plemena na k55 koji su mogli uradit nesto.

Vremenom MH i MH1 postaje nap i tako da na mapi jedino crveno pleme ostajete vi, i unatoc tome beer nije uradio prvi korak i tek nakon napada onog drav3...nesto ne znam mu sad nick e tek nakon njegovog napada onda smo i mi krenuli po vama i ne vidim uopce sto se toliko napli u vezi ovog rata.

Beer nikad nije primio tudji deff, rijetko kad smo ga dali saveznicima a kod akcija smo vecinom gledali da to odradimo sami. Kao sto i sam znas tebe smo resetirali bez icije pomoci.

Tako da ne vidim sto toliko slinis na ovoj temi i uzimas beer u svakoj recenici kad mi jedini ovdje nemamo veze sa temom jer ako pogledas sta se sve pise to su vecinom prepirke uzrokovane nekim desavanjima izvan ovog svijeta a kao sto sam ti vec rekao mi nikad prije nismo igrali na .hr

Da li je bilo price o napu s vama? - jest
Tko ga je prvi ponudio? - vi
Jel to bitno? - ne
Jel potpisan nap? - ne
Zato? - jer je taj nap trazio da ja sutra saljem svoju vojsku na Davida koji mi je ( vec ga sad mogu nazvati ) prijatelj. Isto tako imam prijatelje i u CTRL i na njih nikad necu poslat napad mada sam ih do sad mogao 10 puta noblat i pricu o nasem ratu dovest u zavrsnicu al necu.


Stvarno sisolski ja bi volio da ti meni obajsnis sta je toliki problem sto je beer odbio nap? I molio bih te da nas vise ne uzimas u prepirakama ako nemas arugumenata za to.

...djete drago, ovdje si prosuo toliko rijeci koje dokazuju da je ocito tvoj problem vezan uz djetinjstvo, kako si ti napisao borisu, negdje je netko strasno pogrjesio u tvojem odgoju...


...sta se ostaloga tice,
Da li je bilo price o napu s vama? - jest
Tko ga je prvi ponudio? - vi
Jel to bitno? - ne
Jel potpisan nap? - ne
Zato? - jer je taj nap trazio da ja sutra saljem svoju vojsku na Davida koji mi je ( vec ga sad mogu nazvati ) prijatelj. Isto tako imam prijatelje i u CTRL i na njih nikad necu poslat napad mada sam ih do sad mogao 10 puta noblat i pricu o nasem ratu dovest u zavrsnicu al necu.

ovo smo vec apsorbirali, iznijeli dokaze i nase razgovore, ...naravno, oni su izbrisani ko i mnogo puta do sada, ...naravno da i ovo ovdje napisano nista ne mjenja, samo dokazuje teoriju o tribalhugsu za koju su ovdje spominjani akteri optuzivali puno puta do sada Barbare i PLEME, ...a i palim malo atmosferu na forumu, jbg. malcice ste mi smanjili aktivnost od mojeg zadnjeg posta i vasih odgovora...


lp.
 

DeletedUser

Guest
...djete drago, ovdje si prosuo toliko rijeci koje dokazuju da je ocito tvoj problem vezan uz djetinjstvo, kako si ti napisao borisu, negdje je netko strasno pogrjesio u tvojem odgoju...


...sta se ostaloga tice,


ovo smo vec apsorbirali, iznijeli dokaze i nase razgovore, ...naravno, oni su izbrisani ko i mnogo puta do sada, ...naravno da i ovo ovdje napisano nista ne mjenja, samo dokazuje teoriju o tribalhugsu za koju su ovdje spominjani akteri optuzivali puno puta do sada Barbare i PLEME, ...a i palim malo atmosferu na forumu, jbg. malcice ste mi smanjili aktivnost od mojeg zadnjeg posta i vasih odgovora...


lp.

:hahaha: liiiiz
 
Last edited by a moderator:
Reaction score
0
...Davide, svaka cast, vrlo vjesta manipulacija, mozes slobodno u politicare, za to si "rodjen", ...u nekoliko redaka si ovdje pokazao da znas skretat teme u smjeru u kojem zelis, ...sve do ovog ovlas doticanja Avanture,


lp.

Pravi mu se javio... nema šta...
deder scapa okani se ove igrice vidiš da nije za tebe

:kokice::pivo:
 

DeletedUser

Guest
vozdra rajo, šta ima? kako ste mi? :)

njušim neke banove u susjednoj sobi zvanoj izvještaji :p

pa reko da ih pozovem da vamo nastave sapunicu :) hvala unaprijed :pivo:
 

DeletedUser

Guest
ohohooh stara ekipa se skuplja

nego scapa moram ti priznat ima i tvrdoglavijih od tebe hhahahha


p.s. samo da ne bude problema kasnije....tko je odao počast shine i alr i njihove ratove preimenovao u spam temu:hmm:

ako je plava onda super možemo malo i opuštenije i tu i tamo malo odlutat sa teme :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
rubo da imamo dokaze snimljene na kazeti ti bi vika FOTOMONTAŽA:lool:
 
Status
Not open for further replies.
Top