SHINE & ALR vs -SB-, Lunga!, ,+SB+ itd ( nema ko nema) SPAM TEMA

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
A u rubi komentatora, iako u nista nije upucen, bitno da za sve komentar ima :hahaha::hahaha:
 

DeletedUser

Guest
hahha kao što sam i najavio...komentari im se smanjuju,ostaju bez riječi,smutili se u lažima koliko su dugi i široki i sad se lagano prelazi na uvredice i neka izvlačenja

znači dosta za danas...dečki ako želite sutra ponovno,nema problema:hahaha:
 

DeletedUser

Guest
hahahah ovaj kao da traži da mu se dokaže koliko je površan(inače bi išla neka druga riječ koja puno bolje prezentira situaciju,ali nek ostane "površan":hmm:)

hahahahah nemam pojma o čemu se radi,ali očito je

eto samo da si malo dalje pročitao sve bi vidio i nebi se sad blamirao:hmm:
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Ajde ispravi mi č i ć . Iskaži se ko moralna vertikala foruma, opravdaj se, zaspamaj temu, nastavi vrijeđati pozivajuči se na inteligenciju, ili možda nas iznenadiš pa iskoristiš:

Argument (iz latinskoga "osnovna, dokaz") je izjava ili niz izjava koje se koristi za opravdanje ili opovrgavanje jedne tvrdnje.

Argumenti služe uvjeravanju ljudi o istinitosti ili o zabludi jedne teorije i zato su ključno sredstvo na području znanosti, kritike, rasprave i dijaloga.

Činjenica je ono što se može neupitno i nepobitno ustanoviti. Prilikom utvrđivanja činjenice nužan je objektivan pristup, koji u znanosti mora biti potkrijepljen egzaktnim dokazom.


No na osnovu tvojih odgovora do sad, nevidim da će se išta promjeniti pa moram ponovit izjavu Borisa za tebe:

...rubo, ne znam koliko imas god. , niti me briga, ...mada, spominjanje kite, cvijeca naravno, sada alkoholiziranosti, i maloprije inteligencije, definitivno podsjeca na razmazeno "deriste" koje razvaljeno trazi nacin da uvrjedi i uzvrati onom koga ne moze drugacije pobjediti...
 

DeletedUser

Guest
Ajde ispravi mi č i ć . Iskaži se ko moralna vertikala foruma, opravdaj se, zaspamaj temu, nastavi vrijeđati pozivajuči se na inteligenciju, ili možda nas iznenadiš pa iskoristiš:






No na osnovu tvojih odgovora do sad, nevidim da će se išta promjeniti pa moram ponovit izjavu Borisa za tebe:



hahahah evo i njega,valjda je tražio kompas do sada
opet moj pogodak: atu treba 1 post da bi krenuo sa vrijeđanjem,ali danas je napravio korak više treba mu jedan post da se izblamira hahah
...znači priča o argumentima; pogledaj moje postove i količinu objašnjenja i argumenata u njima,a zatim vaše prčkarije i pokušaje vrijeđanja.....očito da kompas nisi pronašao idi traži dalje:woot: :hahaha::hahaha::hahaha:

p.s. i da ne bude da govorim bezveze:
pozivajuči
ti stvarno tipkaš brže nego ti mozak radi pa ti se potkradaju ovakve greške i to konstantno:hmm:

možda da si potražite još neki savez koji će se onda raspast,jer sa takvima me čudi da je i ctrl izdržao koliko je izdržao,a oni su bar poznati po želucu kad je priča o savezu sa svima:lool:
 

DeletedUser

Guest
Pogledaj samo koliko si puta napisao da se nešto ne računa,da nije vrijedno spomena i da je nešto "najvjerojatnije"-znači za one s kojima misliš da smo u ratu to se ne računa,za one s kojima misliš da smo u savezu-ti to misliš

Pa gledaj, meni recimo u diplomaciji ne trebaju neka plemena jer znam da i da ih napadaš neće pružati nekakav otpor, a kamoli napadati. To su ta plemena pod koje ja stavljam da nisu vrijedna za brojanje, i samo mi nemoj na to sad pametovati da sam u krivu. Šta će meni SAS pod neprijatelje ili neznam tko, kad netko od naših misli uzet selo od njih uzme ga i da to skoro nitko kod njih ni nezna. I nema nikakvog odgovora...i to su tebi velike prijetnje s kojima se treba hvaliti da su ti u diplomaciji? Disa te je dobro pitao reci prave neprijatelje koje imate? VI se hvalite sa brojem neprijatelja, mogu se kladit da i one od 5 članova imate u diplomaciji pod neprijateljima....ajde onda objavite diplomaciju pa da više riješimo tu priču.

Gyorke što se tiče ovog o vašoj unaprijed dogovorenoj diplomaciji,reci ako lažem,ali prvo se sjeti CTRL+ALR+SHINE+CTRLa

Lažeš da, vidiš da pričaš nešta o čemu nemaš pojima. CTRL-a nije uopće bio u planu, s njima se je skopio savez, tj. PAT nekada ali već kada smo mi prekinuli išta sa ALR i SHINE. I nitko nije ništa tajio da smo mi imali sa ALR i SHINE diplomaciju. Koji nije potrajao dugo i svi ste znali to....a i disa je sve lijepo napisao i o tome.

Nas prozivate za tribalhugs(koji sam ja prvi bio protiv...)

1. Pleme ograniceno na 40 clanova(nije na 100..)
Znaci ne mozemo da strpamo 300 clanova u nasu "koaliciju"

Isto tako prijatelju i ostala plemena su imala ograničenje od 100 članova, nije samo PLEME imalo tu povlasticu. Znači da možešte 40+40+40+40+40+40.....

3. @Gyorke ti govoris o tome da mi nemamo sad pravog neprijatelja?

Nisam rekao to, rekao sam da su ALR i SHINE vam jedini pravi neprijatelji i jedini koji više mogu nešta protiv vas napraviti. Mislim da sam u početku neke stvari objasnio pa pročitaj opet u vezi ovoga.

Usput gyorke da vas pitam(globalno CTRL) sta bi od onoga ku**enja pre pocetka servera?
Dodjite na hr7 da vam majstori pokazu kako se igra :hahaha:
(ne teraj me da trazim postove od borisa i scape...)

Tu se ja ne miješam, ja se nisam s ničim kurčio....

sb zajedno 50tak članova
Shine 25+alr8+ctrl40 =70tak članova znači i nije baš bio sličan broj:andjeo:

hahah, sad tu kod nas brojiš saveznike....a gdje su vaši?

Ali rubo +SB+, -SB-, lunga, .beer., :beer;. MH. MH@, Troy x 3 = 10 plemena na svijetu od 4 kontinenta = TRIBALHUGS

Kad već nama zbrajaš nešta o čemu nemaš pojima, onda zbrajaj i sebi.
 

DeletedUser

Guest
Kako vam se da, .... meni se neda ovo čitati, a kamol da pišem ovoliko :kokice:
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Ajde ispravi mi č i ć . Iskaži se ko moralna vertikala foruma, opravdaj se, zaspamaj temu, nastavi vrijeđati pozivajuči se na inteligenciju, ili možda nas iznenadiš pa iskoristiš:
No na osnovu tvojih odgovora do sad, nevidim da će se išta promjeniti pa moram ponovit izjavu Borisa za tebe:
...rubo, ne znam koliko imas god. , niti me briga, ...mada, spominjanje kite, cvijeca naravno, sada alkoholiziranosti, i maloprije inteligencije, definitivno podsjeca na razmazeno "deriste" koje razvaljeno trazi nacin da uvrjedi i uzvrati onom koga ne moze drugacije pobjediti...

Ahahahaha, pogledaj si odgovor rubo :hahaha:

Rubo
"Tu nema nista lose, cak sta vise ja samtarm svoju sposobnost da prikupim najaktivnijie i najjace igrace oko sebe je u ovoj igri VRLINA a ne mana." -Vrlina slažem se,ali do neke granice-sve preko toga igra gubi smisao i wars prelazi u hugs

Rubo jel se piše triblehugiĆ ili triblehugiČ?
Nisi ti od onih, kako vitar puše :hahaha: Ajde daj nam argument, činjenicu, dao sam ti definiciju. Hoće li rubo uspjeti, ili bude opet :

Ajde ispravi mi č i ć . Iskaži se ko moralna vertikala foruma, opravdaj se, zaspamaj temu, nastavi vrijeđati pozivajuči se na inteligenciju

p.s
...znači priča o argumentima; pogledaj moje postove i količinu objašnjenja i argumenata u njima

Sretnom nalazniku nagrada :) Rubo može malo pomoći, jer je stvarno komplicirano :hahaha:
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
molio bi plavu da otkanta obične provokatore sa foruma dok se malo ne srede,ako netko misli pisat nešto normalnim tonom i iznosit svoja mišljenja,argumente,zaključke itd. nek izvoli...ma nek i spamaju ljudi na kraju krajeva ovo je spam tema,ali prvokatore i ove koji su pogubili živce treba na hlađenje :pivo:


-at zbog nekih sam se baš potrudio i dijelio postove na 5-6 djelova da bi lakše objasnio....više od toga nema smisla, tko i dalje ne kuži ovo nije igra za njega ima u turbo limaču sigurno nešto za njih:eek:ok:
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
-at zbog nekih sam se baš potrudio i dijelio postove na 5-6 djelova da bi lakše objasnio....više od toga nema smisla, tko i dalje ne kuži ovo nije igra za njega ima u turbo limaču sigurno nešto za njih:eek:ok:

Ponavljam, sretnom nalazniku nagrada :lool: Evo rubo nam svima pomogao :predaja:

Nisam ja od onih, kako vitar puše :)
na stranu i to što se raspravljamo tu preko foruma ja u kupe oni u špade,bar smo koliko toliko kulturni
ali ovaj post????? pa vi stvarno mislite svi zajedno u jedno pleme eto imam vam i prijedlog za ime tog plemena: UCB
united colors of benetton ili čak da stavite početna slova svih plemena koja su sada u koaliciji:pLBNMHDLFCAXUSTHVBDAFETGHVIJKLMNOPRDFGER

Pozz rubo :love:
 

DeletedUser

Guest
:zid:

opet me osjećaj nije iznevjerio prvi se at javio
samo napravio je i korak više-onaj prema turbo limaču :hmm:


sad ću morat i ja bit mali provokator,pa ako željezna ruka naše dušice plave i mene okrzne neću se bunit:

at odrebućaj svoje klimave zaključke kod nekog pametnijeg na popravak,usput još malo traži kompas i tek se onda vrati da se ne blamiraš više na forumu,jer svakom se može desit nekakav lapsus,ali u tvom slučaju može se reć da si se ti desio lapsusu

a ovaj dio "nisam ja od onih kako vitar puše"-nemoj se sad opravdavati- i danas ste ponovili da ste u savezu sa shine,osim ako od jutros nije došlo do pucanja još jednog saveza
p.s. ovo je pod pretpostavkom da je disa u shine-u,ako nije onda se ispričavam
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Nagradu povisujem na 20 000 resa :D

Rubo :pivo:
odgovorite mi onda što bi bilo da ima 1000 aktivnih igrača i 20 ozbiljnih plemena-koliko bi te onda akademija,saveznika i članova plemena imali-pretpostavljam 10 puta više igrača 10 puta više saveznika
 

DeletedUser

Guest
Rubo vi nemate samo količinu, imate i kvalitetu igrača
Gyorke i disa zaboravili ste vril(ne nap nega plavo;)
Opet rubo, vriđaš pleme PLEME koje je od neiskusnih, loših igrača, i apsoultnih početnka napravilo silu moćniju od ekipe koje su bile sastavljene od više iskusnih i dokazanih igrača, zahvaljujući ljudima koji su uložili trud u njih, neki i više nego u svoj račun, tu se posebno ističu ballantines (mada je otiša poslje), boriss i spiderxxx po meni, ja ti garantiran da ima i u tvom plemenu sad ljudi koji neznaju vodit veliki račun a zahvaljujući njima kod nas su i početnici lakoćom vodili milijunske račune.
I opet za hr4, tamo je bija triblehug jer je PLEME puno učenika čija snaga ni nama samima nije bila skroz jasna potpisalo savezništvo s DL i MH i to nakon što se igra debelo razvila, tooney se već bio raspao tada a PLEME je već bilo daleko nadmočnije po svim statistikama pa usporedi s ovim svijetom prije nego počmeš napadat opet
 

DeletedUser

Guest
Ti se ne javljaj
Na ba8 sam dosao iz zajebancije malo da igram sa malom ekipicom 15 ljudi i otisli na kontinent gdje je bio RB sa 4 svoja plemena ukupno samo njih znaci RB-ovaca oko 130 i jos su imali savez sa drugima, i nas 15-20 se borilo protiv njih 130 na istom kontinentu od samog pocetka naravno bilo je samo pitanje vremena kad cemo izgubiti jer nisam cak ni pravio ekipu vec poveo svoje dobre prijatelje ali ne bas jake igrace da se zezamo,
i onda je grimi tebe doveo kod nas i sta si ti uradio?? PRESAO u RB, po tome stvarno ne vidim kako se usudjujes uopste da pricas o tribal hugs, naravno kad si me napao dobio si jedan lijepi BT i ostao bez offa. Sta vise niste uspjeli da me unistite, jos uvijek imam izvjestaje kako sam rusio vas 30 sve dok nisam na more otisao jer je to vrijeme bilo pa sam sebi srusio sve gradjevine na 0 i stavio acc na brisanje, i onda se tek poslije mjesec dana vratio.

E to su vremena bila <3
 

DeletedUser

Guest
Rubo vi nemate samo količinu, imate i kvalitetu igrača
Gyorke i disa zaboravili ste vril(ne nap nega plavo;)
Opet rubo, vriđaš pleme PLEME koje je od neiskusnih, loših igrača, i apsoultnih početnka napravilo silu moćniju od ekipe koje su bile sastavljene od više iskusnih i dokazanih igrača, zahvaljujući ljudima koji su uložili trud u njih, neki i više nego u svoj račun, tu se posebno ističu ballantines (mada je otiša poslje), boriss i spiderxxx po meni, ja ti garantiran da ima i u tvom plemenu sad ljudi koji neznaju vodit veliki račun a zahvaljujući njima kod nas su i početnici lakoćom vodili milijunske račune.
I opet za hr4, tamo je bija triblehug jer je PLEME puno učenika čija snaga ni nama samima nije bila skroz jasna potpisalo savezništvo s DL i MH i to nakon što se igra debelo razvila, tooney se već bio raspao tada a PLEME je već bilo daleko nadmočnije po svim statistikama pa usporedi s ovim svijetom prije nego počmeš napadat opet

Eto lagano su svi počeli okretati priču,ovako nešto slično sam ja tupio kad je bila rasprava o sv4,ali tad ste bili dio te priče pa se nismo slagali,na početku sv7 ste još uvjek happy family pa imate jednu priču,sad ste se posvadili međusobno-pa napadate sve ostale,evo konkretno nas za neku pretjeranu diplomaciju,a ja odgovorno tvrdim da mi sada imamo manje saveza nego su neki od vas imali prvog dana sv7

ili kao što at kaže dajte neku činjenicu:

pa evo treći put danas(ovo mi već ide na živce koliko vam moram ponavljat neke stvari)

jedino smo pleme koje je uzelo kontinent bez saveza i imamo najviše neprijatelja
 

DeletedUser

Guest
rubi ne pale kod tebe ni činjenice ni izvještaji ni išta;)
rubo the fotomontaža:D
 
Status
Not open for further replies.
Top