Snipe

DeletedUser

Guest
  • Snipe je skripta jako korisna, ko ima više sela.
  • Služi za tajmiranje napada, slična Attack Planeru.
  • Kako je koristiti ?
  • Potrebno je da skriptu stavite u Brzi bar, nakon što stavite radite sledeće.
  • Idete na 'Pregled' - 2x na skriptu ' Snip', kada vam izbaci,
  • u prazno polje pod nazivom 'Target Village' ubacite koordinate sela npr na koje vam ide napad, unesete tačno vrijeme kada želite poslati deff na to selo,
  • potrebno je da izabarete, šta od jedinica želite poslati - selektujete,
  • nakon toga idete na 'Go',i dole pri dnu će vam izbaciti kordinate sela,
  • iz kojih vaši sela treba da pošaljete deff, i u koje vrijeme, tako isto i za napade.

Code:
javascript: function c()     {try          {var a = (window.frames.length > 0) ? window.main.document: document;          var n = 'snipe_script';          var u = 'http://taktimer.net/scripts/v7-snipe.js?' + Math.round(Math.random() * 1000000);          if ( ! a.URL.match(/screen\=overview_villages\&mode\=combined/i))             {window.location.search = 'screen=overview_villages&mode=combined' + '&' + String(a.URL.match(/[\&\?]t\=\d+/i)).replace(/[\?\&]/,                 '');              return false;             }          if (a.getElementById(n))             {return false;             }          var b = a.createElement('script');          b.id = n;          b.type = 'text/javascript';          b.src = u;          a.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(b);         }     catch (o)         {alert('Error: ' + String(o.message || o));         }     }  c();  void (0);
 

CyberM

New Member
Reaction score
0
Može li mala pomoć?
Koristim Windows 7 i IE8
Naime, sve sam napravio kako treba ali kada mi skripta treba izbaciti vrijeme ništa se ne ogađa. U IE dolje lijevo stoji error on page i kad to kliknem piše mi:

Webpage error details

User Agent: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 6.1; Trident/4.0; SLCC2; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.5.30729; .NET CLR 3.0.30729; Media Center PC 6.0)
Timestamp: Thu, 5 Jan 2012 21:01:18 UTC


Message: Object doesn't support this property or method
Line: 120
Char: 2
Code: 0
URI: http://taktimer.net/scripts/v7-snipe.js?708637



Hvala
 
Top