Spam 1.0.1 beta

Puma the Ace

New Member
Reaction score
10
Cuci :cool: samo opusteno to radi sve u sporskom duhu prihvatamo i poraz all pruzamo malo odpora i to je za pohvalit ;)
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
svaka cast na akciji nema sta i na trudu to stoji al evo igramo se red je bio da malo zivnemo jebemu misa respekt za protivnike uvijek ide ekipa su strava trude se timski nastrojeni ah joj
 
Last edited:

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Ispred svog plemena mogu da vam cestitam na dobroj akciji na ttimskom duhu kako momci samo uklapaju pa to je nevjerovatno mislio sam da necu vise vidjet ovako nesto na hr serverima oni disu ko jedan svaka cast
A sad uzeli ste 4 sela ako se ne varam od toga moje pleme moze snosit samo jedno izgubljeno selo i to od druga Gohula a taj hitler se usutio svo vrijeme ljudi se javljaju idu plemeke ovdje idu napadi ondje i dode javit nam se 7 minuta prije udara pa svaka cast kao i jos jedna doticni ako to ima smisla ja onda odo haha svaka cast decki nadam se jos uzbudljivi akcija da ce bitit :D
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
Bitno je dobro se zabaviti, druziti, ostalo je sve manje bitno, uz fer i postenu borbu, pa proslo il ne proslo :)
 
Top