Spam 1.0.1 beta

Abu9

Active Member
Reaction score
9
i kad budeš pravio sa čombetom pleme stavi u opis '' UDRUZILI SMO SE JER NE MOZEMO OSVOJITI SERVERA VEC DUGO '' ili jos bolje '' Udruzenje banovanih i restartovanih ''....

Dino kako mislis da napravim pleme sa cika pajom, pa dragi Dino on i ja se ne znamo hahahahahaha kako si najludji majke mi
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
stefane brate igramo zajedno 27,al previše si nasro u ovim komentarima :) vidi se da igraš 10 godina ko što josip naš reko ,igro sam zadnji server možda hr15ku pa 5 godina odmaro :) ,koga ti to prozivaš,i ko ne smije protiv tebe,uđeš na svijet malo igraš neaktivno noblaš a vidi se da nisi u toku sa zadnjih 15 servera :S
 

damir-tz

New Member
Reaction score
3
Starost svijeta 63 dana. Omjer sela otprilike barbar - zivo selo 15:1
wWjUHI0NTbawfYEOK51mkA.jpeg

4QOZRk4fQdyKUn_BN7HozQ.jpeg

Hvala neznanom junaku. :p
 

DeYong Pajson

Active Member
Reaction score
33
stefane brate igramo zajedno 27,al previše si nasro u ovim komentarima :) vidi se da igraš 10 godina ko što josip naš reko ,igro sam zadnji server možda hr15ku pa 5 godina odmaro :) ,koga ti to prozivaš,i ko ne smije protiv tebe,uđeš na svijet malo igraš neaktivno noblaš a vidi se da nisi u toku sa zadnjih 15 servera :S

Legendo ok , postujem da branis jarana , drago mi je da vidim da i on ima nekog, ali sam je kriv , prvi prozivao , pa se isprosipao , to sto ti mene sad prozivas raspitaj se kod tvog vodje,mog prijatelja ko sam ja i sta sam i zasto me zvao , i gdje sam igrao i na 27 ici i sta sam radio ako te toliko interesuje, naravno mozes da vidis i koliko godina igramo zajedno i sta smo sve osvojili , prvo se informisi pa prozivaj :D a prije 27 ice nisam igrao godinu i po ;)

a to ko smije il ne smije protiv mene , pa nemam ja tu sta pricat to se vec zna :D, on proziva tog combeta dok je osmo srao po forumu svijetova koje ne igra , taj combe je igrao protiv mene na 27 ici i svaka mu cast na dobrom fajtu a nisam ni znao da je on igrao na accu francetic do prije neki dan i nisam poznavao njega uopste kak osmo tvrdi, znaci opet prica nebuloze

ovo tebi pisem jer igramo zajedno 27 icu pa je fer da imamo korektan odnos a sta ce osmicevic mislit stvarno me ne interesuje , samo nek ne prica gluposti o mom nicku, mojim ljudima i meni


A vidis i sam da tom tvom haveru svi jedno govore a on svima na svoj kocijaski nacin nekakve nebuloze koje nemaju veze sa zivotom i jos nesto i wickeda spominje hahahahaha

al najgore smeta mu i profilna i piva i druzenje i spam , a jedini koji unistava spam je on , svi onaj njegov post iskulirali , ali eto htio sam samo da mu kazem da je bezveze da proziva bez pokrica a on se upalio ko sibica.

Ako stvarno ne budeS nasao ekipu evo javno ponavljam , ne moras Osmicevicu vise nikog molit zao mi te , uzecu te ja pod sebe , da te naucim osnovama , ako nista kako da barbare noblas ( Igore samo za tebe <33333) ahahahahaha

ae dosta o njemu napokon je otisao sa foruma svijeta koji uopste ne igra, odma pozitivnija atmosfera :D



No hard feelings my bro :$
 
Last edited:

DeYong Pajson

Active Member
Reaction score
33
Dino kako mislis da napravim pleme sa cika pajom, pa dragi Dino on i ja se ne znamo hahahahahaha kako si najludji majke mi


Ma valjda ima nekih problema u zivotu , ko ce ga znat , treba iskulirat , kako je lud lik poceo da stavlja i zaklete neprijatelje u isti kos al ispade covjek dobar spaja ljude na ovim plemenima hahahahahahahah

ja samo znam sad da smo se rokali na 27 , dobar fajt kako god :D , steta sto nije potrajao jos malo.

Lp.
 
Last edited:

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
Za ove prepirke oko svijetova, ovaj smije doci ovaj ne smije, ah to necu ni komentarisati jer mi je mrsko i beze. Ja licno igram sv zbog dobrog rata, cim ga nema nema mi ni svrhe igrati, gori sam od najgoreg neaktivca onda, to je moj bar licni stvav.

A vid ova 2 moja bota :p Prvo obadvojica sve znate, i sto se 27ce tice oba ste radili puno posla i sta mi se sad tu prepirete kad sve znamo sami, stefu ja zvao licno da dodje pomoci, benju nagovorili da se vrati posto je bio prestao ranije, i tako, ugl 27ca poderanaa, i ne moze niko reci da niste ni Stefan a ni Benjo radili nista, bar ne meni, jer ako zna iko sve znam ja.

A ja se na ovaj forum dolazim zajebavati samo, tako da cemu nervoza ko me shvata ozbiljno pa da se ljuti ili nesto, dodjem uzicam koju pivu malo spamam i odo svojim poslom :rolleyes:
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
Ne ti stefo bote hahaha jbm vas svi stefanovi :p Stefo-Cika paja-SalePG-penzioner64 taj stefo :p ti bote lezi spavaj jos pive mi platio nisi :(
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Legendo ok , postujem da branis jarana , drago mi je da vidim da i on ima nekog, ali sam je kriv , prvi prozivao , pa se isprosipao , to sto ti mene sad prozivas raspitaj se kod tvog vodje,mog prijatelja ko sam ja i sta sam i zasto me zvao , i gdje sam igrao i na 27 ici i sta sam radio ako te toliko interesuje, naravno mozes da vidis i koliko godina igramo zajedno i sta smo sve osvojili , prvo se informisi pa prozivaj :D a prije 27 ice nisam igrao godinu i po ;)

a to ko smije il ne smije protiv mene , pa nemam ja tu sta pricat to se vec zna :D, on proziva tog combeta dok je osmo srao po forumu svijetova koje ne igra , taj combe je igrao protiv mene na 27 ici i svaka mu cast na dobrom fajtu a nisam ni znao da je on igrao na accu francetic do prije neki dan i nisam poznavao njega uopste kak osmo tvrdi, znaci opet prica nebuloze

ovo tebi pisem jer igramo zajedno 27 icu pa je fer da imamo korektan odnos a sta ce osmicevic mislit stvarno me ne interesuje , samo nek ne prica gluposti o mom nicku, mojim ljudima i meni


A vidis i sam da tom tvom haveru svi jedno govore a on svima na svoj kocijaski nacin nekakve nebuloze koje nemaju veze sa zivotom i jos nesto i wickeda spominje hahahahaha

al najgore smeta mu i profilna i piva i druzenje i spam , a jedini koji unistava spam je on , svi onaj njegov post iskulirali , ali eto htio sam samo da mu kazem da je bezveze da proziva bez pokrica a on se upalio ko sibica.

Ako stvarno ne budeS nasao ekipu evo javno ponavljam , ne moras Osmicevicu vise nikog molit zao mi te , uzecu te ja pod sebe , da te naucim osnovama , ako nista kako da barbare noblas ( Igore samo za tebe <33333) ahahahahaha

ae dosta o njemu napokon je otisao sa foruma svijeta koji uopste ne igra, odma pozitivnija atmosfera :D



No hard feelings my bro :$

pa vidis jedini je on od tih kojimu to kao nesto pisu po forumu,napravio ekipu ,koja ce doc svakit sledeci put i uzet server...do sad su 2 u rekordnom vremenu zavrsena ,a i to s pivama ne bih reko da kome smeta :D mi smo ih vise popili nego sto ste ih ti i sasa spomenuli :D
 

DeYong Pajson

Active Member
Reaction score
33
pa vidis jedini je on od tih kojimu to kao nesto pisu po forumu,napravio ekipu ,koja ce doc svakit sledeci put i uzet server...do sad su 2 u rekordnom vremenu zavrsena ,a i to s pivama ne bih reko da kome smeta :D mi smo ih vise popili nego sto ste ih ti i sasa spomenuli :D

Pa da , zato onda moli da upadne u druge ekipe , i prica gluposti po forumima svijetova koje ne igra hahahaha , ali ako jest stvarno tako , sasa i ja cemo biti odusevljeni ako napravi ekipu i dodje na neki od buducih svijetova gdje mi budemo igrali, posto na svakom svijetu gdje je vec dolazio pod tim svojim nickovima a sasa i ja tu bili , nije se proslavio , a to za pive,profilne,banove i igrace a jbg osmicevic vjerovatno malo zatrokirao pa nije znao sta pise .

A i jos negdje gore se hvalio da igra ovo godinama i godinama a osvoji 2 svijeta tek nakon toliko godina , ak je to istina uopste pa ne znam , stvarno nemam komentara na to .Ali sve to pokazuje ko zna a ko ne zna .

a sto se tice rekorda i konkurencije , mi smo uvijek za to rekordi su tu da se obaraju i konkurencija da interesantno bude , ali treba imat obraza uvijek :D pa i ako si na suprotnoj strani ne mozes se ponasat ko balavi klinac :D a najgore od svega on nije ni na jednoj strani nego mu dosadno pa baca hejt i lijeci komplexe na forumu .

Iskuliraj ti brate a i nema potrebe Benjo on za advokatom , jednostavno sa nekima se moze normalno komunicirat zasnovano na cinjenicama a sa nekima ne , i ae dosta oko ovoga , trebamo nabijat dominaciju na 27 ici :D , a bgm i ovdje na 29 :D

P.S. combe i ja ne pravimo nikakvu ekipu za hr30 , to sto osmicevic lupa su neosnovane gluposti

Lp.
 
Last edited:

DeYong Pajson

Active Member
Reaction score
33
S combetom pravit ekipu za hr30, hahahahahaha stefo lud si boga mi :) aj sa nama bice ti ko i nama


Brateee evo treci poziv , nemojte vise :( , vidis da je in sada da molis za ekipu i igrace , sto si jaci igrac to vise moras da molis da nadjes ekipu :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Ali ipak ako je osmicevica je toliko strah mene i combeta pa izmislja da vodimo neko imaginarno pleme moracu da vidim onda stvarno da dodam combeta i na pp da dogovorimo combe i ja sami protiv osmicevica i njegovih ako je uspio izmolit koga da igra sa njim o_Oo_Oo_Oo_O

na kraju ispadosmo combe i ja najbolji jarani :p:p:p:p

Combe evo <3 , Osmicevicu nemoj da si ljubomoran :oops::oops::oops::oops::oops:
 
Top