Spam :d

Status
Not open for further replies.

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
covjek aktivnoscu i farmanjem ubijedljivo zasluzio prvo mjesto, a s tim sto ima pb-a je samo napravio ovu veliku razliku, ko ne bi htio tako da se moze , tako da :pivo:
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Svaka čast momku na igri i sve to, ali ovi na innogamesu su odmah odmor na Havajima uplatili kad su vidjeli koliko im je para od njega sjelo :D
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Sta prozivate momka bezveze,ljubomora sama...
Zasluzeno prvo misto...

Kad pricate vec o trgovanju,pa ako gledate postignuca,oni koji su prvi trgovali 100 puta su bila ekipa iz EU,cemu prica dalje?

to sto je mungos bolje iskoristia sve to je do njega,a ne do resa....
 

DeletedUser

Guest
A kako si ti to zakljucio da je trosio pb da bi stigao do 100 puta trgovine? :zid:
 

Deki SPARTA

Member
Reaction score
0
Svako svog igraca fali ako cemo iskreno da je neko iz drugog plemena prvi bio bi pb igrac iskreno govoreci ja u lika ne vidim nagrade tako da ne znam jel farma ili uzima rese pomocu pb na trznici al opet samo polako svako ima svoj stil igre ha ya
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
A kako si ti to zakljucio da je trosio pb da bi stigao do 100 puta trgovine? :zid:

nitko nema toliko resa da ih mjenja(tipa drvo-zeljezo) ....
a sigurno nije dava 1 za 1....

Svako svog igraca fali ako cemo iskreno da je neko iz drugog plemena prvi bio bi pb igrac iskreno govoreci ja u lika ne vidim nagrade tako da ne znam jel farma ili uzima rese pomocu pb na trznici al opet samo polako svako ima svoj stil igre ha ya

istina....
ofarma je momak preko 90k,vjerovatno je u top 3 farmera...
 
Reaction score
2
Pa nemojte govorit o mungosu ako ne igrate s njim u plemenu..On je do sad ocistia bar 6-7 igraca kojih farma aktivan je skoro 24/7 a sam na accu igra..Farmanjem je medju prva 3 sigurno..To sta ima pb-a sigurno mu je pomoglo al to 15% od njegovog uspijeha..Nemojte o njemu pricat kad ga ne znate
 
Status
Not open for further replies.
Top