Spam :d

Status
Not open for further replies.

bodybuilder

Member
Reaction score
0
sve sam moguce pregledao al ne nalazim gresku neku aj dobro pa nije mi jedinom al fkt ako je nekome trebalo bi svima da je tako ,
a ne samo pojedinim igracima to po meni nije oke ja dok se sad mucim slati rucno farmanje drugi uzivaju farmajuci a ja sam ofarmao danas manje ress nego juce upravo radi tog i svaki 10 min mi farm opada u prosjeku radi ovog buga dok ostali koji nemaju problema
farmaju isto ...

Ndam se da ce se uskoro rijesti taj problem ;)
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
sve sam moguce pregledao al ne nalazim gresku neku aj dobro pa nije mi jedinom al fkt ako je nekome trebalo bi svima da je tako ,
a ne samo pojedinim igracima to po meni nije oke ja dok se sad mucim slati rucno farmanje drugi uzivaju farmajuci a ja sam ofarmao danas manje ress nego juce upravo radi tog i svaki 10 min mi farm opada u prosjeku radi ovog buga dok ostali koji nemaju problema
farmaju isto ...

Ndam se da ce se uskoro rijesti taj problem ;)

a moraju te usporit malo :lool: prejak ti za ovaj sv... pa da bar malo i drugi ofarmaju a ne sve ti :eek:

:pivo:
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Ako je problem u nadogradnji igre onda bi trebalo svim igracima da ne bude a ne samo par igraca. Jesam li upravu?

Nisi u pravu. Npr sjecam se dok sam igrao par ljudi iz plemena nije moglo maknuti zastitu od bota nikako. Kad bi se pojavila uzalud bi upisivali i potvrđivali. Da bi nakoncu ispalo da je problem u njihovim antivirus programima koji nisu azururani. Hocu reci da se problemi nadogradnji mogu pojaviti svima a mogu i samo pojedincima. Ako vec moraju postojati problemi također bi volio da se svima pojave isti radi ravnopranosti no sto je tu je.
 
Last edited:

bakho

Active Member
Reaction score
12
Nisi ni ti sada u pravu.

Npr. kod mene sve efikasno funkcionise ,a kod penya ne radi taj pomocnik farmanja. I ja uzmem penyev sitt i ne mogu ni ja da posaljem na njegovom racunu farmanje a na svom mogu. Sto znaci da nije zbog antivirusa ili neki gluposti sto se tice racunara.
 

bodybuilder

Member
Reaction score
0
Nisi ni ti sada u pravu.

Npr. kod mene sve efikasno funkcionise ,a kod penya ne radi taj pomocnik farmanja. I ja uzmem penyev sitt i ne mogu ni ja da posaljem na njegovom racunu farmanje a na svom mogu. Sto znaci da nije zbog antivirusa ili neki gluposti sto se tice racunara.

da tacno tako upravo je moj acc sprijecen farmanja a kao sto kaze bakho,
dao sam njemu acc na sit on ne moze poslati farmanje sa mog acc isto mu se desava kao i meni ,
a ja sam takodje uzeo sit od drugog igraca bas da vidim dali cu moci slkati farm
efo sta se desilo saljem bez problema farmanje znaci da je do mog acc je a ne do mog comp i
antivirusa ... e sad sta tu moze biti ja neam pojma
sve sam pregledoa stoji kao i prije do cega je ne znam ali volio bi da se to cim prije rijesi,
da nastavim sa normalnim igranjem ...
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Strpite se popravit ce se, dotad kao sto sam i vecini odgovorio pregledajte filtere, postavke mozda nesto i sami mozete popraviti. Kad je stvar vezana za funkcioniranje same igre vecinom su lokalni admini nemocni stoga strpljenja.

Nisi u pravu. Npr sjecam se dok sam igrao par ljudi iz plemena nije moglo maknuti zastitu od bota nikako. Kad bi se pojavila uzalud bi upisivali i potvrđivali. Da bi nakoncu ispalo da je problem u njihovim antivirus programima koji nisu azururani. Hocu reci da se problemi nadogradnji mogu pojaviti svima a mogu i samo pojedincima. Ako vec moraju postojati problemi također bi volio da se svima pojave isti radi ravnopranosti no sto je tu je.

Dakle bakho... nisam izricitio rekao da je problem iskljucivo u pojedincima, vec sam naglasio da ukoliko nesto sami mozete pregledat pokusat da to napravite da si sami ukoliko je do vas pokusate rijesiti. Jer probleme vezane za igru i njene kodove sigurno lokalni admin nepregledava i rjesava. Također sam naglasio da moze se dogodit svima, a moze i pojedincima. Nabacivanja samnom tko je u pravu zavrsavaju na samo jedan nacin. Smiri dozivljaj..
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Ne pokusavam da se "nabacujem" sa tobom ko je u pravu, samo pokusavam da razjasnim situaciju oko buga kako bi se igracima koji su dobili taj bug pomogne sto prije. A i ako si admin ne moras odma prijetiti banom i omalozavati nekoga , nema smisla.

Cilj ovog pisanja je cisto da bi pomogao igracima kako da rjese to, a to ne mogu nikako bez pomoci administracije posto ne znam sta i kako.
 

DeletedUser

Guest
Ne pokusavam da se "nabacujem" sa tobom ko je u pravu, samo pokusavam da razjasnim situaciju oko buga kako bi se igracima koji su dobili taj bug pomogne sto prije. A i ako si admin ne moras odma prijetiti banom i omalozavati nekoga , nema smisla.

Cilj ovog pisanja je cisto da bi pomogao igracima kako da rjese to, a to ne mogu nikako bez pomoci administracije posto ne znam sta i kako.

Slazem se u potpunosti :kokice:
 

bodybuilder

Member
Reaction score
0
ma da ovo je bas neki bug ja neam pojma sta moze biti jer sam stavrno sve pokusao kad sam vidio da nemam
druge opcije orbatio sam se adminima jer ja nisam znaod a rijesim taj problem ,
fkt je ovo cudno jer mogu sa sita slati a sa svog acc nmg haha pa da places jbt mislim mogu ja slati farmanje al rucno
znaci nemam mogucnosti da koristim pomocnik farmanja xD
 

DeletedUser

Guest
ma da ovo je bas neki bug ja neam pojma sta moze biti jer sam stavrno sve pokusao kad sam vidio da nemam
druge opcije orbatio sam se adminima jer ja nisam znaod a rijesim taj problem ,
fkt je ovo cudno jer mogu sa sita slati a sa svog acc nmg haha pa da places jbt mislim mogu ja slati farmanje al rucno
znaci nemam mogucnosti da koristim pomocnik farmanja xD

Nek ti daju posle pb za pomocnika zato sto je ukljucen a ne mozes da koristis :D
 

bodybuilder

Member
Reaction score
0
Nek ti daju posle pb za pomocnika zato sto je ukljucen a ne mozes da koristis :D

kakva mi korist od toga kad sam ja ofarmo manje ress danas nego juce upravo radi ovog buga ,
ovo se ne moze nadoknaditi al dahoce se problem rijesiti mislim ko god se susrece u ovome trenutnu sa ovim znat ce o cemu pricam
velike kolicine lc je tesko slati rucno :S
 

DeletedUser

Guest
kakva mi korist od toga kad sam ja ofarmo manje ress danas nego juce upravo radi ovog buga ,
ovo se ne moze nadoknaditi al dahoce se problem rijesiti mislim ko god se susrece u ovome trenutnu sa ovim znat ce o cemu pricam
velike kolicine lc je tesko slati rucno :S

Ma ja nebi ni slao lepo uzmes posaljes nuku i ocistis nekog igraca :D
 

DeletedUser

Guest
Dakle bakho... nisam izricitio rekao da je problem iskljucivo u pojedincima, vec sam naglasio da ukoliko nesto sami mozete pregledat pokusat da to napravite da si sami ukoliko je do vas pokusate rijesiti. Jer probleme vezane za igru i njene kodove sigurno lokalni admin nepregledava i rjesava. Također sam naglasio da moze se dogodit svima, a moze i pojedincima. Nabacivanja samnom tko je u pravu zavrsavaju na samo jedan nacin. Smiri dozivljaj..

da se nadovežem ;)
upravo tako..probleme vezeno za same kodove igre lokalni admin ne rješava.
također ni nadogradnje na nove verzije , tako da svi bugovi i sve šta se zezne za vrijeme nadogradnje ovisi isključivo o innogamesu.

u ovom patchu je kao što znate mijenjano dosta toga i bilo je sudeći po ranijoj praksi za očekivati neke probleme.
uglavnom, vaše reakcije su im proslijeđene odavno.

nova zakrpa je bila oko 16:30.

radi se intenzivno na pomocniku..također na brzini otvaranja.

glavni admin je u kontaktu sa voditeljem developera i sve šta vam mogu reći u ovom trenutku je - sredit će se, molimo za malo strpljenja.
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Jel se ovo i spam počeo brisat od strane admina.. i to tu baš u spam sobi :kisa:

jaoo šta se sve ovdje neće doživjet još.. da ti spam sa spama brišu :zid:
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
da se nadovežem ;)
upravo tako..probleme vezeno za same kodove igre lokalni admin ne rješava.
također ni nadogradnje na nove verzije , tako da svi bugovi i sve šta se zezne za vrijeme nadogradnje ovisi isključivo o innogamesu.

u ovom patchu je kao što znate mijenjano dosta toga i bilo je sudeći po ranijoj praksi za očekivati neke probleme.
uglavnom, vaše reakcije su im proslijeđene odavno.

nova zakrpa je bila oko 16:30.

radi se intenzivno na pomocniku..također na brzini otvaranja.

glavni admin je u kontaktu sa voditeljem developera i sve šta vam mogu reći u ovom trenutku je - sredit će se, molimo za malo strpljenja.

Imao sam probleme kao i penny., ali popodne je sve riješeno sada se normalno šalje, nadam se da je svima ovaj bug popravljen :)
 
Status
Not open for further replies.
Top