Spam :d

Status
Not open for further replies.

Gamma

Active Member
Reaction score
54
trawka odradzuje samo rodice pa sad ko ima neku dobru mogu mu i ja pomoc malo :pivo:
 

DeletedUser

Guest
idem toni al se bolje skloni s puta nisi interesantan ja cekam Davida Tesanovica. Povuci ga za rukav mozda ti da bonu vs mene. Ba igraci dolaze :) hahaha sto mi je drago sto ce konacno bit fajt dostojan ove igre!!!


evo malo stariji post,pa jadan david kad ti kreneš na njega HAAHHAHAAHAHAHAHAHHAHAHAAHHAAH

http://i.imgur.com/DD6K6nK.png

Svaka tebi čast :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 

Fate

Member
Reaction score
0
hahahahahaha ja opet u danu mogu napravit sto vama treba 10 naravno, stvarno zar vi sa 20h igre na acc nemozete stignete mene samog sa telefona od svega par h igre? A hendikep sam od farminga zbog tell al opusteno djeco opet sam vam tata za ovu igru :D hahaha djeca
 

DeletedUser

Guest
hahahahaha,pa da,je*eš vojsku kad ima dosta clanova iz akademija za noblanje :D tu ne treba vojska aahhhha

:predaja:


ps. u čemu da te stignemo? Vojsci? :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Last edited by a moderator:

Fate

Member
Reaction score
0
hahahahahaha :)
Polako docicu ja kuci , i sesti za komp.. ;) Neboj se , jebete me kad sam sa telefona i nemogu igrat da valja, a to sto sa telefona igram bolje od vas hmm dali je za ismejavanje? Realno ko ima bolje rude? Imatel vi uopste? A vasa vojska? Ja evo stavio sam 400 koplja odjednom do sutra cu ih dic , jadanice jel mos to ti? Uredu je ba pro lice pazi samo da ti ne odzvoni od mene ;) :-* pusa od mene
 

Deki SPARTA

Member
Reaction score
0
evo malo stariji post,pa jadan david kad ti kreneš na njega HAAHHAHAAHAHAHAHAHHAHAHAAHHAAH

http://i.imgur.com/DD6K6nK.png

Svaka tebi čast :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Stidi se Fate HAHHAHAH de ba i to pomocu pb dizes sti i poklopi se dobra ces biti farma svima zao mi tvoji plemenasa sto si sad odma trazio da te nadefaju bjezi blokiraj plemena nije to za tebe proo si nema sta
 

deer02

Member
Reaction score
0
Zašto uvjek, ali baš uvijek ti upadneš u ta prepucavanja?
Dotužio si i bogu i narodu, od ba1 ista priča samo smaraš po forumima.
 

DeletedUser

Guest
joooj kakvo selo jbt...šteta što nema hrabrih i odvažnih offera u njegovoj blizini...to bi bio kraj za fatea kakvog poznajemo...
 

DeletedUser

Guest
njemu su svi drugari osim kad mu ponestane sela za noblat :hahaha:

Dart-in-Target-psd37282.png
 
Status
Not open for further replies.
Top