Spam :d

Status
Not open for further replies.

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
Pišete gluposti.

hN6U0YL.jpg
 

bodybuilder

Member
Reaction score
0
Pišete gluposti.

znas me znam te , akcija je odradjena perfektno ,a vas vodja je kriv sto nije nadefao igraca koji je prvi na udaru ,
i vidjeli ste vi svi da se uzimaju sela oko mungosa zar nije bilo logicno da ce se ici na njega,
mada ne interesuje me to je vasa stvar ja i moji smo uzeli posteno sva sela, a vi dalje radite kako hocete ...

a mene da je se pitalo napa sa bbc od pocetka ne bi bilo,jer sam ja bio zatvoren na kraju mape ..
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
znas me znam te , akcija je odradjena perfektno ,a vas vodja je kriv sto nije nadefao igraca koji je prvi na udaru ,
i vidjeli ste vi svi da se uzimaju sela oko mungosa zar nije bilo logicno da ce se ici na njega,
mada ne interesuje me to je vasa stvar ja i moji smo uzeli posteno sva sela, a vi dalje radite kako hocete ...

a mene da je se pitalo napa sa bbc od pocetka ne bi bilo,jer sam ja bio zatvoren na kraju mape ..

Odkud si sad došao na tu temu?
 

bodybuilder

Member
Reaction score
0
Odkud si sad došao na tu temu?

nisam ja dosao sad na tu temu zna to i sasa kad je pricao samnom i davidom na skype ja sam rekao da nisam za nap sa vama,
al sam sve postovao radi davida i njegove odluke,a mene da se pitalo ne bi bilo nista od tog ,...

volim samo crvenu boju oko sebe
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
nisam ja dosao sad na tu temu zna to i sasa kad je pricao samnom i davidom na skype ja sam rekao da nisam za nap sa vama,
al sam sve postovao radi davida i njegove odluke,a mene da se pitalo ne bi bilo nista od tog ,...

volim samo crvenu boju oko sebe

Ja volim plavu boju oko sebe.
 
Reaction score
2
znas me znam te , akcija je odradjena perfektno ,a vas vodja je kriv sto nije nadefao igraca koji je prvi na udaru ,
i vidjeli ste vi svi da se uzimaju sela oko mungosa zar nije bilo logicno da ce se ici na njega,
mada ne interesuje me to je vasa stvar ja i moji smo uzeli posteno sva sela, a vi dalje radite kako hocete ...

a mene da je se pitalo napa sa bbc od pocetka ne bi bilo,jer sam ja bio zatvoren na kraju mape ..

Da nije bilo tog napa ja bi te rr hahahahahaa :D
 

BuM BuM

Member
Reaction score
0
nisam ja dosao sad na tu temu zna to i sasa kad je pricao samnom i davidom na skype ja sam rekao da nisam za nap sa vama,
al sam sve postovao radi davida i njegove odluke,a mene da se pitalo ne bi bilo nista od tog ,...

volim samo crvenu boju oko sebe


A da te Samaram??...:))

EU pade vam Mungos ko s Kruske...hahah
 

bodybuilder

Member
Reaction score
0
Ja volim plavu boju oko sebe.

Sad vidis plavu oko sebe malo imas saveznika :ludilo: ,
al ne brini se doce slozna braca i dole da se malo i crveni ne valja sve kad je sve plava i svijetlo plava boja xD


Da nije bilo tog napa ja bi te rr hahahahahaa :D

Ja bi volio da je tako bilo :hmm:


A da te Samaram??...:))

EU pade vam Mungos ko s Kruske...hahah


Da se bicujemo hahaha xD


mungos nije kriv vec njegovo pleme covjek je se branio koliko moze , al sam nije mogo njemu svaka cast ;)
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
znas me znam te , akcija je odradjena perfektno ,a vas vodja je kriv sto nije nadefao igraca koji je prvi na udaru ,
i vidjeli ste vi svi da se uzimaju sela oko mungosa zar nije bilo logicno da ce se ici na njega,
mada ne interesuje me to je vasa stvar ja i moji smo uzeli posteno sva sela, a vi dalje radite kako hocete ...

a mene da je se pitalo napa sa bbc od pocetka ne bi bilo,jer sam ja bio zatvoren na kraju mape ..

nisi me fino razumio, nisam napisao da je nepošteno, znam ja da ti i pojedini su borci, samo me čudilo da David časno nije rat objavio pa tek onda napao, al nije to velika frka, ajde, tek ćemo se zagrijat.

Neko je tu mlatio oko EU i UN i NATOa, protiv SB, nemoj tako, ima tu i -SB- i akademije i INFECTED i još par diplomatskih dogovora, tako da, ajde da fino ratujemo, bez nekih podvlačenja i malverzacija, rat je rat, sve je dozvoljeno, samo nemojte furat priču "žrtve", imate vi možda čak više akademija i saveznika od EU :) Zato nabrijte koplja i sjekire, bit će fajta..


PeNny, dolazim po tebe i spidija :love:
 

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
nisi me fino razumio, nisam napisao da je nepošteno, znam ja da ti i pojedini su borci, samo me čudilo da David časno nije rat objavio pa tek onda napao, al nije to velika frka, ajde, tek ćemo se zagrijat.

Neko je tu mlatio oko EU i UN i NATOa, protiv SB, nemoj tako, ima tu i -SB- i akademije i INFECTED i još par diplomatskih dogovora, tako da, ajde da fino ratujemo, bez nekih podvlačenja i malverzacija, rat je rat, sve je dozvoljeno, samo nemojte furat priču "žrtve", imate vi možda čak više akademija i saveznika od EU :) Zato nabrijte koplja i sjekire, bit će fajta..


PeNny, dolazim po tebe i spidija :love:


a ja dolazim po rodice :love:
 
Status
Not open for further replies.
Top