Spam :d

Status
Not open for further replies.

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
nisi me fino razumio, nisam napisao da je nepošteno, znam ja da ti i pojedini su borci, samo me čudilo da David časno nije rat objavio pa tek onda napao, al nije to velika frka, ajde, tek ćemo se zagrijat.

Neko je tu mlatio oko EU i UN i NATOa, protiv SB, nemoj tako, ima tu i -SB- i akademije i INFECTED i još par diplomatskih dogovora, tako da, ajde da fino ratujemo, bez nekih podvlačenja i malverzacija, rat je rat, sve je dozvoljeno, samo nemojte furat priču "žrtve", imate vi možda čak više akademija i saveznika od EU :) Zato nabrijte koplja i sjekire, bit će fajta..


PeNny, dolazim po tebe i spidija :love:


Pa vidjeli smo svi koliko ste casni to jeste vas vodja SasaBudisa jednu noc trazi savez i svakakvu mogucu saradnju,sutradan ujutru ste kod neprijatelja to jeste EU...Casno ste presli nema sta,toliko o tome da se niko nije udostojio javiti i reci prelazimo u EU nema vise nikakvog NAP-a,a pogotovo sto laze da su ljudi u plemenu glasali da je tako,kad ce dosta clanova BBC plemena potvrditi da nije tako bilo!
Jos poslije izgovori dolaze nismo mi znali to je neko drugi dogovarao,stvarno jadno i tuzno.
Samo budala je mogla misliti da NAP postoji jos izmedju BBC i SB poslije spajanja sa EU.
Pitaj svoj voljenog vodju tamo andija jel rekao da dolazi na ovaj svijet po nas to jeste nas kontinent,ne znam sta tu ima da se objavljuje rat bilo kome kad se to znalo od prvog dana servera da su SB i EU neprijatelji


Kad smo kod diplomatije tu tesko da vas moze ko zeznuti :
EU,UN,NATO,SSS sa svoje 2 akademije,i jos naravno Elita sa svojom akademijom
tesko da to moze iko nadmasiti
Nismo mi nikakve zrtve,prije cu to reci da su ovi koji su pobjegli iz BBC u EU,mada mi je zao nekih ljudi koji su prevareni i izigrani sa tim potezom,mungos je jedan od njih to je sigurno.
Ratovacemo pa neka bolji pobjedi :)
:festa:
 
Last edited:

bodybuilder

Member
Reaction score
0
nisi me fino razumio, nisam napisao da je nepošteno, znam ja da ti i pojedini su borci, samo me čudilo da David časno nije rat objavio pa tek onda napao, al nije to velika frka, ajde, tek ćemo se zagrijat.

Neko je tu mlatio oko EU i UN i NATOa, protiv SB, nemoj tako, ima tu i -SB- i akademije i INFECTED i još par diplomatskih dogovora, tako da, ajde da fino ratujemo, bez nekih podvlačenja i malverzacija, rat je rat, sve je dozvoljeno, samo nemojte furat priču "žrtve", imate vi možda čak više akademija i saveznika od EU :) Zato nabrijte koplja i sjekire, bit će fajta..


PeNny, dolazim po tebe i spidija :love:

Davida sto se tice boljeg vodju nisam vidio do sad da vodi neko pleme uvijek je tu kad zatreba i sve ostalo mimo plemena, nase nijedno selo koje je na frontu,
nema da nije nadefano dok ste vi mungosa koji je bio skoro cijeli covjek na frontu ostavili bezz deff dok je 1-2 prije nasih napada sasa budisa mjenjao plemena i kupio deff a iza njega se nalazi osim ovog 1 sela,a sama objava rata je to cim je meni uzeto selo od strane mungosa vi ste objavili rat mi nismo morali da ga objavljujemo xD

a samim tim vi ste sami sebi objavili rat i prije noblanja mog sela tj mungos,gama tj tvoj ac,sasa budisa i ostala ekipa bbc koja je presla u UN i EU jer ste znali da su nam crveni i da ce biti tako do kraja srv iako nismo tad imali dodirnih tacaka
vi ste se prepali kad je Dragicka noblao selo tu blizu vas pa ste znali da vam je jedini spas da odete kod njih da spasite svoje acc
a ne znam dal ste vi racunali da cete tim potezom da ostavite cijeli kont free da moze svako iz plemena -sb- i +sb+ da nobla sta hoce..

ne moras trawka ti dolaziti po mene doso sam ja kod tebe da se ti ne mucis haha xD


a ja dolazim po rodice :love:

Mungos je mucko kolu vec i promuckao je ,al covjek ni kriv ni duzan je izradjen od strane svih vas,jer sam pricao sa njim...

A eto ne moras po rodice dolaziti dosle su i one samnom kod vas u komsiluk jedna je wendy (woziee),druga je natasa.s a treca je djura penzija je da je malo dlakava rodica al poklonu se ne gleda u oci xD


dobro navuci deff trebat ce ti udji i u -sb- i +sb+ pitat cu ja davida da te pozove da ti se posalje deff malo ce ti biti

None NLO 30th July 2014 - 20:12:04 89
NLO *EU* 03rd September 2014 - 06:09:46 15,725
*EU* UN 15th September 2014 - 09:12:01 30,395
UN *EU* 15th September 2014 - 10:09:49 30,402
*EU* SSS 16th September 2014 - 02:12:02 23,945
SSS None 16th September 2014 - 03:10:03 23,945
 

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
Davida sto se tice boljeg vodju nisam vidio do sad da vodi neko pleme uvijek je tu kad zatreba i sve ostalo mimo plemena, nase nijedno selo koje je na frontu,
nema da nije nadefano dok ste vi mungosa koji je bio skoro cijeli covjek na frontu ostavili bezz deff dok je 1-2 prije nasih napada sasa budisa mjenjao plemena i kupio deff a iza njega se nalazi osim ovog 1 sela,a sama objava rata je to cim je meni uzeto selo od strane mungosa vi ste objavili rat mi nismo morali da ga objavljujemo xD

a samim tim vi ste sami sebi objavili rat i prije noblanja mog sela tj mungos,gama tj tvoj ac,sasa budisa i ostala ekipa bbc koja je presla u UN i EU jer ste znali da su nam crveni i da ce biti tako do kraja srv iako nismo tad imali dodirnih tacaka
vi ste se prepali kad je Dragicka noblao selo tu blizu vas pa ste znali da vam je jedini spas da odete kod njih da spasite svoje acc
a ne znam dal ste vi racunali da cete tim potezom da ostavite cijeli kont free da moze svako iz plemena -sb- i +sb+ da nobla sta hoce..

ne moras trawka ti dolaziti po mene doso sam ja kod tebe da se ti ne mucis haha xD




Mungos je mucko kolu vec i promuckao je ,al covjek ni kriv ni duzan je izradjen od strane svih vas,jer sam pricao sa njim...

A eto ne moras po rodice dolaziti dosle su i one samnom kod vas u komsiluk jedna je wendy (woziee),druga je natasa.s a treca je djura penzija je da je malo dlakava rodica al poklonu se ne gleda u oci xD


dobro navuci deff trebat ce ti udji i u -sb- i +sb+ pitat cu ja davida da te pozove da ti se posalje deff malo ce ti biti

None NLO 30th July 2014 - 20:12:04 89
NLO *EU* 03rd September 2014 - 06:09:46 15,725
*EU* UN 15th September 2014 - 09:12:01 30,395
UN *EU* 15th September 2014 - 10:09:49 30,402
*EU* SSS 16th September 2014 - 02:12:02 23,945
SSS None 16th September 2014 - 03:10:03 23,945


Ko kaže da ja igram :woot:
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Opet ista priča. :)

Ako ste već barabe, objavi se rat pa se akcija, a ne hinjski prilaziti mungosu i noblat gradove blizu njega, ligično da će momak prenoblat.

Otom potom, ništa od mojih očekivanja, idemo prljavo, pa ko koga :pivo:

Ajde kliko, prišao si dovoljno blizu, dlakavost ćemo provjeriti prstima :kokice:
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
E moram i ja samo par stvari da kazem...

Prvo sa -sb- smo imali dogovoren nap s dodatkom da mi ne noblamo na njihovom kontinentu oni ne noblaju na nasem, ja i david i toni to dogovorili se na skajpu i pricali smo o svijetu i rekli su i oni da su eu i un vec ko crveni, a i mi smo ih tako gledali, znaci bili smo takoreci u nezvanicnom ratu s njima, vecinom zbog hr17 da ne duljim pricu tu, nebitno...Svih tih dogovora mi smo se drzali, bilo je krsenja sa strane sb-a ali vise manje spletom okolnosti sto su posteno rekli hoce li da vrate selo ili da ociste drugo, znaci sve ok... Za spajanje sa EU, prvo ja tu nisam nista dogovarao, bilo mi je pomenuto od srane vodstva ponuda od eu i na tom je samo i ostalo, u BBC-u bilo je nas 4 u vodstvu mungos,damir,toni i ja, ja nisam davide rekao nikakvo glasanje u plemenu nego u vodstvu, tako su odlucili i ja podrzavam sve kako ce biti...Neki se nisu slagali s tim , jednostavno nisu mogli s nekima iz EU, isto tako neki nisu mogli s vama, al to je sve nebitno, svako je imao sansu i svakom je sve receno, i mogao je postupiti kako zele, to znaju igraci BBC-a... Ugl, sve sto je dogovoreno s tobom ja sam postovao i cak vise, reci slobodno ako lazem...nije korektno i ja kazem to sto smo iznenada sto se desilo spajanje, ali ti meni vjerovao ili ne ja sam ti vec rekao saznao sam za to tik prije sto se desilo, tj pozivi vec bili poslati igracima, drugi clan vodstva je to odradio sto je ok, toni zna da sam ja bio rekao da ostane bbc jedno pleme da ce se poslije vidjeti sta i kako medjutim tako zavrsi kako zavrsi, razumijem da se malo ljutis, ali nemojte sad ni pretjerivati, ovo je igra, dogovori su svi postovani, i obraz mi je pred svima cist... tako da LP i uzivajte u igri, ja se zabavljam. :pivo:
 

bodybuilder

Member
Reaction score
0
E moram i ja samo par stvari da kazem...

Prvo sa -sb- smo imali dogovoren nap s dodatkom da mi ne noblamo na njihovom kontinentu oni ne noblaju na nasem, ja i david i toni to dogovorili se na skajpu i pricali smo o svijetu i rekli su i oni da su eu i un vec ko crveni, a i mi smo ih tako gledali, znaci bili smo takoreci u nezvanicnom ratu s njima, vecinom zbog hr17 da ne duljim pricu tu, nebitno...Svih tih dogovora mi smo se drzali, bilo je krsenja sa strane sb-a ali vise manje spletom okolnosti sto su posteno rekli hoce li da vrate selo ili da ociste drugo, znaci sve ok... Za spajanje sa EU, prvo ja tu nisam nista dogovarao, bilo mi je pomenuto od srane vodstva ponuda od eu i na tom je samo i ostalo, u BBC-u bilo je nas 4 u vodstvu mungos,damir,toni i ja, ja nisam davide rekao nikakvo glasanje u plemenu nego u vodstvu, tako su odlucili i ja podrzavam sve kako ce biti...Neki se nisu slagali s tim , jednostavno nisu mogli s nekima iz EU, isto tako neki nisu mogli s vama, al to je sve nebitno, svako je imao sansu i svakom je sve receno, i mogao je postupiti kako zele, to znaju igraci BBC-a... Ugl, sve sto je dogovoreno s tobom ja sam postovao i cak vise, reci slobodno ako lazem...nije korektno i ja kazem to sto smo iznenada sto se desilo spajanje, ali ti meni vjerovao ili ne ja sam ti vec rekao saznao sam za to tik prije sto se desilo, tj pozivi vec bili poslati igracima, drugi clan vodstva je to odradio sto je ok, toni zna da sam ja bio rekao da ostane bbc jedno pleme da ce se poslije vidjeti sta i kako medjutim tako zavrsi kako zavrsi, razumijem da se malo ljutis, ali nemojte sad ni pretjerivati, ovo je igra, dogovori su svi postovani, i obraz mi je pred svima cist... tako da LP i uzivajte u igri, ja se zabavljam. :pivo:

a sta onda trawka prica o objavama nekog rata xD kao da to trawka nije znao da cemo mi ratovati ,
i da prelazi u pleme koje je nama crveno na mapi ? cemol da se miliujemo il cemo da se bicujemo ne kuzim...

ja ne igram nista prljavo kao sto kaze trawka da sam igrao prljavo,noblao bi po vasem kont dok ste jos bili u bbc ,
al ne da moj David i jos ja kazem Davidu zeznut ce te boji sve crveno ,ja bi da sve koljemo kume --- :p
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
Meni je to sve ok, nek ste udarili, sto nije zabranjeno, nemamo dog, ko da mora biti rat objavljen,igraj igru i uzivaj, mungos se branio sam koliko je mogao, malo sela je palo, idemo dalje, ovo je tek pocetak, bar moje misljenje...

I ne diraj mi Iveka sunce ti zareno, on mi je glavni spamer :festa:
 

Natasa.S

Member
Reaction score
0
a jeste ljudi smijesni koji ce mi djavo objava rata kad je andy prije pocetka servera reko dolazim na hr18 sa ekipom i idemo protiv davida ...
i sad svi pobjegulje iz bbc i bbc-a sto su otisli kod eu automatski su nama neprijatelji ja neznam sta je tu nelogicno?

jesmo trebali ploskom moliti da napadnemo mungosa?

a to sto kazes nije tacno za EU UN i NATO nije tacno normalno kad vas ima jos vise

jel moguce da igrat armata nobla 6 sela sa 3k porazenih i sve to iz plemena SSS skoro. sumljivo nemojte reci mi smo ratovali protiv SSS a vi ste nas napadali ...
 

DeletedUser

Guest
Nase srebro sija se ko zlato :festa:




A bezobrazno je sto ode Munogs sada plemena nista nece zaradjivati :ljut:
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
Nemoj milene tako, covjek je svakako medju boljim i aktivnijim igracima bio, a to sto ima pb-a da trosi, ko ne bi trosio da ima, ja znam da ja bih :D
 

DeletedUser

Guest
Nemoj milene tako, covjek je svakako medju boljim i aktivnijim igracima bio, a to sto ima pb-a da trosi, ko ne bi trosio da ima, ja znam da ja bih :D

:hahaha:

Pa sta sam ja rekao samo mi zao plemena sto ce slabo zaradjivati :pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top