Spam :d

Status
Not open for further replies.

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
ma piva ne zna koliko je sati samo pones, to ne odbijam nikad :festa:

a to je greska nasa ko plemena bila, neki nisu mzda napad ocekivali, al opet kazem, igra ide dalje, inace ako mi je iko pomogao u svemu znaci sto treba to je mungos, a i dobar mi je prijatelj ovako, al eto...
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Po citanju ovog sto bleblecu pojedini igraci skontao sam , da je mungos smjeo da uzme selo od penya koje je noblao blizu njega a da mi nismo smjeli napast njega bez objave rata.
Malo to ispada smijesno, a pri tome i veoma glupo .
Druga stvar trawko junacino, koliko ja znam i ti si htjeo u sb pa kad vec nisi mogao ajde odoh u eu pa sta bude, makar da pljujem sb .

cinicno :eek:k:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Najbolje je da se dogovorite medusobno koja sela cete napadat i koji je HT pa da ratujete :hahaha:
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Najbolje je da se dogovorite medusobno koja sela cete napadat i koji je HT pa da ratujete :hahaha:

Ma da , izvinjavamo se trawki i ostalim protestantima. Sledeci put cemo vam poslati plan napada . :kokice:
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
Pa i oni su trebali preci, milen presao pa anes i mirko se pokacili pa eto, a toni oce nece i na kraju je rekao covjek fino da nece zbog hr17 :S jbg
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Pa i oni su trebali preci, milen presao pa anes i mirko se pokacili pa eto, a toni oce nece i na kraju je rekao covjek fino da nece zbog hr17 :S jbg

Ja sam damiru rekao vec da necu kad je bila prva ponuda za preci u eu,i jos vam dode zakljucak preko noci,niti ste pitali ostale sto misli niti ista...
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
Ja sam damiru rekao vec da necu kad je bila prva ponuda za preci u eu,i jos vam dode zakljucak preko noci,niti ste pitali ostale sto misli niti ista...

znas sve sta je bilo i sta se desilo i sta sam ja tebi bio i ranije a i tad rekao...
 
Status
Not open for further replies.
Top