Spam :d

Status
Not open for further replies.

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
Bjezalo se moj toni zbog dupeta :p

cbvppxV.jpg
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
znas sve sta je bilo i sta se desilo i sta sam ja tebi bio i ranije a i tad rekao...

znam sve,i neman nista protiv tebe ni ostalih koje poznam,ja se nisam slozio s time i nisam presao...
Neman nista protiv vas,osim da cu vas noblat :andjeo:
osim ako me prije ivek ne siluje spamom :predaja:
 

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
znam sve,i neman nista protiv tebe ni ostalih koje poznam,ja se nisam slozio s time i nisam presao...
Neman nista protiv vas,osim da cu vas noblat :andjeo:
osim ako me prije ivek ne siluje spamom :predaja:

silujem ja....biciklom :p
 

DeletedUser

Guest
znam sve,i neman nista protiv tebe ni ostalih koje poznam,ja se nisam slozio s time i nisam presao...
Neman nista protiv vas,osim da cu vas noblat :andjeo:
osim ako me prije ivek ne siluje spamom :predaja:

Kurcis se jer nema osmicevica :lool: hahahah
 

bodybuilder

Member
Reaction score
0
Sad vi tu pravite zidove, dobro se utvrdite, trebat će vam :D

ipak ja ne dizem zidove vidi se po prilozenom ja lupam zidove i dolazim u komsiluk ...


ma piva ne zna koliko je sati samo pones, to ne odbijam nikad :festa:

a to je greska nasa ko plemena bila, neki nisu mzda napad ocekivali, al opet kazem, igra ide dalje, inace ako mi je iko pomogao u svemu znaci sto treba to je mungos, a i dobar mi je prijatelj ovako, al eto...

ne kuzim kako nije ocekivao napade kad je covjek trazio 5 dana deff od plemena eu koji nije dobio ?
znaci on nije zasluzivao deff da dobije ,nema se deff u eu da se nadefa 2 igrac na srv ,ili se zali vojska nesto od tog je ...



Posle ovog sto si nas izradio , kad ja i peny dodjemo u bl ima da nas castis sa pecenjem i pivom :p

hocu pecenje samo ako je klempa drugo ne dolazi u obzir ,piva moze koja god ...




idemo dalje, tu i tamo povucem samo malo da se sredim ne nisam ja navucen ...
 

DeletedUser

Guest
ipak ja ne dizem zidove vidi se po prilozenom ja lupam zidove i dolazim u komsiluk ...




ne kuzim kako nije ocekivao napade kad je covjek trazio 5 dana deff od plemena eu koji nije dobio ?
znaci on nije zasluzivao deff da dobije ,nema se deff u eu da se nadefa 2 igrac na srv ,ili se zali vojska nesto od tog je ...





hocu pecenje samo ako je klempa drugo ne dolazi u obzir ,piva moze koja god ...




idemo dalje, tu i tamo povucem samo malo da se sredim ne nisam ja navucen ...



Ajde uzeli ste covjeka na prevaru sad promjeni temu :hahaha:
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Ide mi to malo na onu stvar to kad netko sere o savezništvima, a jedini razlog zašto su neki osvojili hr7 pored Shine-a je to što su imali puno više igrača i savezništava. Na ovom serveru svi prodaju priče koje njima pašu, ali dobro, tako je kako je.
 

DeletedUser

Guest
Ide mi to malo na onu stvar to kad netko sere o savezništvima, a jedini razlog zašto su neki osvojili hr7 pored Shine-a je to što su imali puno više igrača i savezništava. Na ovom serveru svi prodaju priče koje njima pašu, ali dobro, tako je kako je.

Na koju stvar?
 

DeletedUser

Guest
ako sam dobro shvatio,izgleda da je -sb- napao eu s kojim su u ratu
i sad ih se proziva zbog toga wtf?....ali nemojte zamjerit ako sam krivo protumačio,više sam se smijao imenu plemena BBC,koje se spominje u kontekstu nekakvih transfera....(morate priznat da bi bilo fora da je drugi naziv....kabel)-i nije provokacija,pohvala za opičenost
 
Status
Not open for further replies.
Top