Spam :d

Status
Not open for further replies.

Splinter

New Member
Reaction score
0
Da ste ljudi udarili bi malo i na front :p


A jojj zaboravio sam, pokusali ste 2 puta

:**

Pa mogli smo vam i javiti 3 dana unaprijed koja sela ćemo napadati, da ih nadefate :D
Logika ti je stvarno ekstra. Zašto da pucamo po 5 nuka da uzmemo selo kad imate gomilu sela koja se uzimaju bez izgubljenog vojnika
 

DeletedUser

Guest
Ciljaj farmu (478|501) K54 7,701 daj mi deda meda [*EU*] Belisarius [-SB-] 2014-11-19 - 00:54:16
Ciljaj farmu (478|501) K54 7,701 aesthetic [*EU*] daj mi deda meda [*EU*] 2014-11-18 - 23:45:53
Ciljaj farmu (478|501) K54 7,772 Three Wise Men [-SB-] aesthetic [*EU*] 2014-11-18 - 23:00:11
Ciljaj farmu (478|501) K54 7,796 ceasar [UN] Three Wise Men [-SB-] 2014-11-18 - 17:33:39

usred vaših sela pa vam treba 6 sati za prenoblat,dodajmo 15 sati koliko su plemići putovali do tamo-21 sat-i opet se ne možete dogovorit tko će to odradit....belisarius to odradni ladno američki

što se tiče udaranja na front-očito treba opravdanje za ovakve situacije-možda je netko shvatio i počeo povlačit deff i branit sela
http://prntscr.com/57w8dt
pa nije ovo svijet sa crkvom,pa da se ne može malo prošarat
 

Natasa.S

Member
Reaction score
0
kakvo je ovo povlacenje sada pojedinih igraca EUa i UNa?

noblano je 10 sela i odma prpa smjesno :D

ajmo sad price kako se nema vremena kako ste htjeli odavno odustati kako mi prljavo igramo sa 25 saveza itd

a pre 24h ste uveliko fejkali toliko o obavezama :D
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Ciljaj farmu (478|501) K54 7,701 daj mi deda meda [*EU*] Belisarius [-SB-] 2014-11-19 - 00:54:16
Ciljaj farmu (478|501) K54 7,701 aesthetic [*EU*] daj mi deda meda [*EU*] 2014-11-18 - 23:45:53
Ciljaj farmu (478|501) K54 7,772 Three Wise Men [-SB-] aesthetic [*EU*] 2014-11-18 - 23:00:11
Ciljaj farmu (478|501) K54 7,796 ceasar [UN] Three Wise Men [-SB-] 2014-11-18 - 17:33:39

usred vaših sela pa vam treba 6 sati za prenoblat,dodajmo 15 sati koliko su plemići putovali do tamo-21 sat-i opet se ne možete dogovorit tko će to odradit....belisarius to odradni ladno američki

što se tiče udaranja na front-očito treba opravdanje za ovakve situacije-možda je netko shvatio i počeo povlačit deff i branit sela
http://prntscr.com/57w8dt
pa nije ovo svijet sa crkvom,pa da se ne može malo prošarat

Zajezeznuto, mora se priznati, ne zna čovjek di će se slijedeći put udarati, front ili pozadina, trebati će pudera u većim količinama nego do sad. Ja napadnutima ne bi bio u pozi,ovaj, koži....
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
O uzrocima ti mogu i ja na neviđeno. SB, iako imaju gej ime, su organizirana mazohistička banda protiv koje ulaziti u borbu je kao (što bi rekao moj drug) i pišati uz vjetar. Mene restartali na sv.7 tako da se nemam potrebe ulizivati ali uskoro, ako već niste, zaključiti ćete isto. Topla braća, ovaj, složna... su prekaljeni igrači koji bi, da mogu, držali se za ruke, svi misle kao jedan a i kretnje su im sinkronizirane pa djeluju homogeno, sa naglaskom na homo... Tko nije navikao, nažuljao je. Takve ekipe upropaštavaju ovu igru jer su k'o skakavci, gej skakvci, poslje njih trava ne raste a i da raste, ne bi bila iste boje, bila bi višebojna, kao duga... obični igrači nemaju šanse ali vi niste obični igrači, samo još nikako da to pokažete....
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
O uzrocima ti mogu i ja na neviđeno. SB, iako imaju gej ime, su organizirana mazohistička banda protiv koje ulaziti u borbu je kao (što bi rekao moj drug) i pišati uz vjetar. Mene restartali na sv.7 tako da se nemam potrebe ulizivati ali uskoro, ako već niste, zaključiti ćete isto. Topla braća, ovaj, složna... su prekaljeni igrači koji bi, da mogu, držali se za ruke, svi misle kao jedan a i kretnje su im sinkronizirane pa djeluju homogeno, sa naglaskom na homo... Tko nije navikao, nažuljao je. Takve ekipe upropaštavaju ovu igru jer su k'o skakavci, gej skakvci, poslje njih trava ne raste a i da raste, ne bi bila iste boje, bila bi višebojna, kao duga... obični igrači nemaju šanse ali vi niste obični igrači, samo još nikako da to pokažete....

Nitko nije nepobjediv.
 

Fate

Member
Reaction score
0
o uzrocima ti mogu i ja na neviđeno. Sb, iako imaju gej ime, su organizirana mazohistička banda protiv koje ulaziti u borbu je kao (što bi rekao moj drug) i pišati uz vjetar. Mene restartali na sv.7 tako da se nemam potrebe ulizivati ali uskoro, ako već niste, zaključiti ćete isto. Topla braća, ovaj, složna... Su prekaljeni igrači koji bi, da mogu, držali se za ruke, svi misle kao jedan a i kretnje su im sinkronizirane pa djeluju homogeno, sa naglaskom na homo... Tko nije navikao, nažuljao je. Takve ekipe upropaštavaju ovu igru jer su k'o skakavci, gej skakvci, poslje njih trava ne raste a i da raste, ne bi bila iste boje, bila bi višebojna, kao duga... Obični igrači nemaju šanse ali vi niste obični igrači, samo još nikako da to pokažete....

ahahhaahahahahahahahahahahahhahahaha xddd
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Sta se smijes fate, prvi si izletio sa ovog servera . Idi spamaj sa svojim klincima na hr19 , ovde si popusio restart.
 

DeletedUser

Guest
Svaka cast majstori.Dobro zamisljeno,efikasno odradjeno sa potpunim efektom...Respect.
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Nitko nije nepobjediv.

Nije ali ova kola su se zakotrljala niz brdo i ne vidim način kako da ih se uopće zaustavi a kamoli vrati na početnu poziciju. Nakon malo koškanja sa slabim rezultatima, ovi su se prilagodili i promijenili taktiku koja djeluje i vi sad imate front gdje god su vam sela. Nije da znam nešto puno o njihovoj strategiji ali pričam o očitome, ono što se može vidjeti iz statistike, količini sela, tu i tamo nekom spamu... Ne dajte se, moje srce je uvijek uz slabije... Ali ako uskoro ne primijenite istu rutinu, kremice i tjelovježba u tajcama svako jutro, odnosno, ako se uskoro ne HOMOgenizirate, piše vam se podređeni položaj do kraja igre, valjda ste toga svjesni?!...
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Svaka čast na vašoj pobjedi, a o uzrocima možemo govoriti mi koji smo bili u plemenu.
sada "svaka čast na pobjedi" jučer je bilo "nema predaje" sutra će slat napade i šaltat deff

to je dovoljno da se zaključe uzroci
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
cestitam ekipi sb-a,fina igra sa njihove strane,odlicno uigrani itd itd

cestitke od ekipe gamma(trawa,stefan,damir)
 

DeletedUser

Guest
Nije ali ova kola su se zakotrljala niz brdo i ne vidim način kako da ih se uopće zaustavi a kamoli vrati na početnu poziciju. Nakon malo koškanja sa slabim rezultatima, ovi su se prilagodili i promijenili taktiku koja djeluje i vi sad imate front gdje god su vam sela. Nije da znam nešto puno o njihovoj strategiji ali pričam o očitome, ono što se može vidjeti iz statistike, količini sela, tu i tamo nekom spamu... Ne dajte se, moje srce je uvijek uz slabije... Ali ako uskoro ne primijenite istu rutinu, kremice i tjelovježba u tajcama svako jutro, odnosno, ako se uskoro ne HOMOgenizirate, piše vam se podređeni položaj do kraja igre, valjda ste toga svjesni?!...

lazes lolo,masni su ti brci :p

-ekipa sa lexusa-
 

Splinter

New Member
Reaction score
0
Upravo gledam kako si nam momački uzvratio udarac

007 (513|519) K55 7,517 Charlie Harper [*EU*] Akhenaten [-SB-] 2014-11-19 - 20:07:03
 
Status
Not open for further replies.
Top