Spam

Status
Not open for further replies.

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Jedna greska u kucanju je zanemarljiva...
Prevedi mi ovo profesore tebi valjda bolje ide engleski :hmm:
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Oprosti profesore bezgresni :predaja:

ps oce li taj prevod ili koristis pomoc google translate :hmm:

Svaki post greska... Upisi kurs daktilografije. :eek:ok:

Znas ti i sam prevod, pleme CTRL vise ne postoji.
Cestitam beeru na pobjedi nad nama.
Jos ALR i SHINE da dobijete pa da zatvorite server. :glazba:
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Nema potrebe za tim,idem na neke druge kurseve :p
Greske sitne,slabo obracam paznju na njih kad brzo kucam,tako da ti uvijek trazi dlaku u jajetu :lool:
Hvala za prevod ;)
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
Bas sad gledam statistiku plemena i mogu ti reci da si upravu :ludilo:

Nasao sam nesto bas zanimljivo
http://hr.twstats.com/hr7/index.php?page=tribe&id=1

Tribe no longer exists
probaj mi prevesti ovo,meni slabije ide engleski nikako mi se neda poloziti na fakultetu :mad:

Pa evo Davide i ja gledam statistiku plemena a pošto neznaš engleski prikazat ću ti u sličicama :D da se ne mučiš bezveze

SB

SHINE

ALR

VRILL

e sad...

iz ove statistke se jasno vidi:
da ste najvećem( i praktički jedinom) protivniku na serveru uzeli sve skupa 33 sela (Shine 22 i ALR 11)- oni su vama uzeli duplo 64 sela(Shine 24+ALR 40)

A kad uzmemo da SB ima ukupno 1577 sela + beer>900 a Shine i ALR 367+609=976 ispada da se i niste iskazali baš.

jedino se vidi da ste sa VRILL vodili nekakav rat vi ste njima uzeli 120 sela a oni vama 59 što je opet smiješno obzirom na omjer broja vaših sela i sela VRILL-a.

SB i CTRL nikad nisu imali rat, nisu se borili jedni protiv drugih. Mi smo lijepo priznali poraz. Sami smo si krivi šta nismo imali bogatiju diplomaciju-to je bio naš izbor.Imali smo kontinenet na kojem su bila po 3-4 neprijeteljska igrača na jednog našeg i tu je suvišan svaki daljnji komentar-jasna je stvar da u takvoj situaciji opstanka nema. Čestiatali smo na uspješno sklopljenoj diplomaciji jer se to upravo i dogodilo..možeš ti do preksutra pričat da ste vi i beer došli dogovorno al samo ćeš me natjerat da kopam po forumu i nađemm tvoj post gdje negiraš ikakvu vezu sa beer, da bi nakon 2 mjeseca okrenuo priču da ste bratska plemena ili sl. otpočetka....

Dakle Davide, jedino u čemu se SB po meni iskazao na SV7 je ODLIČNO vođenje diplomacije-u pravo vrijeme na pravom mjestu . Sa vojne strane unatoč odličnim i aktivnim igračima niste previše pokazali osim nabijanja ODA bodova na nekim sporednim plemenima ili bivšim saveznicima.

Svatko ima pravo igrati kako želi. Ovo je ratna igrica i dozvoljeno je i špijuniranje, varanje , sklapanje saveza-sve kao i u pravom ratu kako kaže vanjuha.
Sve ok-izgubili smo, priznali poraz i idemo dalje al nemoj me više vuć za jezik OK?
 
Last edited:

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Pa evo Davide i ja gledam statistiku plemena a pošto neznaš engleski prikazat ću ti u sličicama :D da se ne mučiš bezveze

SB

SHINE

ALR

VRILL

e sad...

iz ove statistke se jasno vidi:
da ste najvećem( i praktički jedinom) protivniku na serveru uzeli sve skupa 33 sela (Shine 22 i ALR 11)- oni su vama uzeli duplo 64 sela(Shine 24+ALR 40)

A kad uzmemo da SB ima ukupno 1577 sela + beer>900 a Shine i ALR 367+609=976 ispada da se i niste iskazali baš.

jedino se vidi da ste sa VRILL vodili nekakav rat vi ste njima uzeli 120 sela a oni vama 59 što je opet smiješno obzirom na omjer broja vaših sela i sela VRILL-a.

SB i CTRL nikad nisu imali rat, nisu se borili jedni protiv drugih. Mi smo lijepo priznali poraz. Sami smo si krivi šta nismo imali bogatiju diplomaciju-to je bio naš izbor.Imali smo kontinenet na kojem su bila po 3-4 neprijeteljska igrača na jednog našeg i tu je suvišan svaki daljnji komentar-jasna je stvar da u takvoj situaciji opstanka nema. Čestiatali smo na uspješno sklopljenoj diplomaciji jer se to upravo i dogodilo..možeš ti do preksutra pričat da ste vi i beer došli dogovorno al samo ćeš me natjerat da kopam po forumu i nađemm tvoj post gdje negiraš ikakvu vezu sa beer, da bi nakon 2 mjeseca okrenuo priču da ste bratska plemena ili sl. otpočetka....

Dakle Davide, jedino u čemu se SB po meni iskazao na SV7 je ODLIČNO vođenje diplomacije-u pravo vrijeme na pravom mjestu . Sa vojne strane unatoč odličnim i aktivnim igračima niste previše pokazali osim nabijanja ODA bodova na nekim sporednim plemenima ili bivšim saveznicima.

Svatko ima pravo igrati kako želi. Ovo je ratna igrica i dozvoljeno je i špijuniranje, varanje , sklapanje saveza-sve kao i u pravom ratu kako kaže vanjuha.
Sve ok-izgubili smo, priznali poraz i idemo dalje al nemoj me više vuć za jezik OK?


Utakmica se igra 90 min ako nisi znala,ALR I SHINE vode u prvom poluvremenu i cesittam im na tome :festa:
Vidi se da nemas pojma o cemu pricas,nisi pratila ocigledno puno toga pa tako i stanje na k45 iz rat izmedju SB i VRIL.
Razloge pucanja saveza sa VRIL plemenom sam ponovio par puta i sve je kristalno jasno.
Kolika je prednost bila u korist VRIL plemena,njihove akademije i njihovih saveznika na k45 :woot:
Prednost je bila ogromna i po gradovima i igracima,zato se bolje poklopi i cuti o stvarima o kojima nemas pojma !
Na koliko strana je ratovao SB a na koliko neka druga plemena,ko je imao najvise neprijatelja i kod koga se najvise karta crvenila(mislim na neprijatelje sa kojim je uvijek bilo dodirnih tacaka) :andjeo:
Koliko su SB igraci razbacni bili a koliko ostali :predaja:
Cini ti se da nismo ratovali,da znate ko je od pocetka deffao gradove na pocetku blizu vas najvise (mislim na napustene gradove),pa ko je jos dosta meta ocistio za beer igrace koje su oni noblali.
Ko vas je prvi napadao od isteka pocetnicke zastite,cak i tad smo vam natjerali neke igrace na restart...
Sa beer plemenom je krenulo od NAP-a i poslije nekog vremena je sve preraslo u dobar savez...
Nismo vam mi krivi sto se MH pleme okrece kako vjetar duva,cim su vidjeli da padate kao dosli su na nasu stranu,da bi na kraju i pod tim Nap-om sa nama,dogovarali spajanje sa CTRL,inace neprijateljima tadasnjim :predaja:
Kacite nam neka plemena sa kojima nikad nismo imali nikakve veze ali dobro budite i dalje u velikoj zabludi :hmm:
Zalite se i dalje na admine i trazite uvijek razloge poraza u nekom i necem drugom...
Balkanski mentalitet je stvarno cudan :woot:
 

DeletedUser

Guest
Nismo vam mi krivi sto se MH pleme okrece kako vjetar duva,cim su vidjeli da padate kao dosli su na nasu stranu


Pa rekao si da niste s njima ništa imali? I to ponovio po nekoliko puta, rekao si da je to možda bio dogovor između par igrača.

Dogovori se sam sa sobom pa nam reci svima onda istinu :eek:k:

GO ALR&SHINE :pivo:
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Pa rekao si da niste s njima ništa imali? I to ponovio po nekoliko puta, rekao si da je to možda bio dogovor između par igrača.

Dogovori se sam sa sobom pa nam reci svima onda istinu :eek:k:

GO ALR&SHINE :pivo:



Izgubljeni slucaju procitaj opet sta sam napisao i gdje,za koje pleme se to odnosilo !
Sa MH je do sad svako ziv razumio sta i kako je bilo sem tebe :hmm:
Ono na sta ti ciljas je o TROY plemenima i nasem igracu sada vec bivsem deset u pola sa lukom :zid:

Kad se mora nekima ponavljati kao papagaj :kisa:
 

DeletedUser

Guest
Izgubljeni slucaju procitaj opet sta sam napisao i gdje,za koje pleme se to odnosilo !
Sa MH je do sad svako ziv razumio sta i kako je bilo sem tebe :hmm:
Ono na sta ti ciljas je o TROY plemenima i nasem igracu sada vec bivsem deset u pola sa lukom :zid:

Kad se mora nekima ponavljati kao papagaj :kisa:

vidim ja dobro šta si napisao:

Nismo vam mi krivi sto se MH pleme okrece kako vjetar duva,cim su vidjeli da padate kao dosli su na nasu stranu

a i kako sam rekao imali su zajedničke akcije sa vama i beer-om, to sve govori sad.

Nemoraš se izvlačit :eek:k:

Imali i dobro, nije sramota.
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
vidim ja dobro šta si napisao:



a i kako sam rekao imali su zajedničke akcije sa vama i beer-om, to sve govori sad.

Nemoraš se izvlačit :eek:k:

Imali i dobro, nije sramota.





Jeste mozda 2 akcije najvise 3...Naravno mi njihove kao ni oni nase mete nismo znali...Hit time nam je bio zajednicki jedino :D
Sta je bilo poslije toga neko spajanje sa CTRL meni se cini (tacnije pokusaj spajanja) :predaja:
Kratko su bili u ljubavi sa nama :p
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top