Spam

Status
Not open for further replies.

retriver

Member
Reaction score
0
scapa
...jel ovo neka aleja velikana, ...aaaaaa, netko prica o pumpanju ega preko igrice, ....velikani,

...to na cemu ste prestanite koristit, ...prejako je za vas...
Šta sam ti rekao rubo ubio se čovek za razonodu i razbribrigu i da drži forum aktivan. E sad to što on piše nema smisla koga briga bitno da nas zabavlja i da nama bude interesantno na forumu jer su nam u igrici svi pobegli. Nisu hteli da se igraju. Pa šta ako smo bili bolji i jači i aktivniji i organizovaniji i imali Davida i...:ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Ako smijes hajde spremi ekipu za hr10 isti kont idemo,
da napumpamo tu tvoju ekipu ,koja nikad nije bila jaca nego na hr7 hahaha,
ja sam posebno dobar u pumpanju , pa mi nece biti bas tesko....
a Borisu obecavam nece se Neji pojaviti pored tebe nemoras se brinuti :hmm:

Penny drzi se Nejia.
Furundzije
 

DeletedUser

Guest
Ako smijes hajde spremi ekipu za hr10 isti kont idemo,
da napumpamo tu tvoju ekipu ,koja nikad nije bila jaca nego na hr7 hahaha,
ja sam posebno dobar u pumpanju , pa mi nece biti bas tesko....
a Borisu obecavam nece se Neji pojaviti pored tebe nemoras se brinuti :hmm:

Ovakvo pisanje je jadno pa čak za bilo koga, a posebno za tebe. Zar je potrebno ikoga omalovažavat i govorit nekome da je loš i neznam kakav. Vjerujem da smo svi jednom ili ćemo bit restartani ili izgubit. Ako smo došli na hr7 neorganizirani i neaktivni i ako smo izgubili zar to treba biti tema sprdnje sad možda? :confused:

Rekli smo sami da smo si sami krivi. Većina nas uključujući i mene je bila jako slabo aktivna, imali smo razne igrače s kojima nismo nikad ni igrali i ispostavilo se je da su većinom bile špije jer je vođa beer-a a i vas očito znalo sve sa našeg foruma.

Bili ste bolji i organiziraniji taj svijet i čemu sad više priče o bilo čemu. Čestitali smo vam, i meni je osobno drago da se stvara sve više dobrih plemena na hrvatskim serverima. I još bi mi draže bilo kada bi se većina tih dobrih plemena našlo na jednom svijetu. Da bude zanimljivije, bez puno diplomacija. I svatko tko izgubi da li je to sramota možda? Pa to je dio ove igre, jednom ćeš se za neki svijet zainteresirat više za neki manje.

I ja sam izgubio i svijet 2 sa svojim orginalnim računom pa mi se nitko za to nije rugao. Nastavio sam onda sa tom istom ekipom koja me je pobijedila igrati na drugom računu. I nikad se bolje nismo slagali, svijet 3 Barbar napravio akciju na mene sa preko 300 napada na 30 sela, sve pokriveno plemićima isti hit time, scapa, boris, i tadašnje vodstvo me je nazvalo 10 minuta prije sjedanja napada i ispričali smo se kao nikad. Tad smo bili na suprotnim stranama i šta bi trebali onda, sr** jedni po drugima i neznam šta. To mi je jedno od najboljih iskustava na ovoj igrici i jedino radi toga je i igram, da se zabavim, steknem neko prijateljstvo, upoznam ljude a ne se rugati kao da smo djeca od 10 godina.

Mislim da je sramota za većinu ovakvo ponašanje na ovom serveru, i ako nastavimo sa ovakvim gupostima upropastit ćemo ga sigurno. Ja razumijem da kad si na suprotnim stranama da će uvijek biti nekakvog podbadanja u vezi igrice, ali ovakvo direktno vrijeđanje bilo koga da nije dobar igrač, ja sam bolji od tvog tate i takve gluposti su jako žalosne za bilo koga.

Očito fali nekim ljudima malo kulture i poštovanja.

I mislim da je vrijeme da se ostavimo nepotrebnih gluposti i počnemo više kačit izvještaje, zanimljive stvari, statistike....i znam da će se neki smijat sad ovom mom postu. Ne morate ništa komentirat ovo, samo sjednite pa probajte razmislit 2 puta.

Do sljedeći put :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Gyorke tebi svaka cast ostao si fer ,
nemoras braniti Borisa ima on dobar rijecnik znao on sam sebe da brani,
barem tako mislim ;)
a ja njega nisam direktno prozvao da je los igrac sta vise dobar je mozda i bolji od mene,
ali mu samo kazem nece biti Nejia tu inace znam da mu je Neji igla na svakom srv..

Sta bi bilo sa ovog foruma da nema zezanja i podbadanja ? mrtav ... :pivo:



:hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Ako smo došli na hr7 neorganizirani i neaktivni i ako smo izgubili zar to treba biti tema sprdnje sad možda? :confused:

Rekli smo sami da smo si sami krivi. Većina nas uključujući i mene je bila jako slabo aktivna, imali smo razne igrače s kojima nismo nikad ni igrali i ispostavilo se je da su većinom bile špije jer je vođa beer-a a i vas očito znalo sve sa našeg foruma.


[1:30:31 AM] Borislav Subasic-boriss: nego gledam ti polozaj na mapi
[1:30:43 AM] Borislav Subasic-boriss: trojica iz SB...
[1:30:54 AM] Borislav Subasic-boriss: tesko cete tu prezivjeti
[1:31:13 AM] Borislav Subasic-boriss: pogotovo jer cunge lunge nece biti za mjesec dana
[1:31:33 AM] Давид: ti to iz pouzdani izvora
[1:31:43 AM] Borislav Subasic-boriss: pa ja tako predvidjam
[1:32:22 AM] Borislav Subasic-boriss: ctrl je prejak,preaktivan, stvarno od kada igram nisam vidio ovoliko dobrih igraca na jednom mjestu
[1:32:36 AM] Borislav Subasic-boriss: a cunga lunga su dosta losiji



Peni vas je posteno izazvao, i sad kad procitas ovo, zar se niste uzdizali i omalovazavali druge cak puno vise nego sto je peni vas?


Ne bih stavljao tekst sa skajpa, ali uzimajuci u obzir sta je boris stavio i kako me nazvao (dupli karton), Furundzija (peder, ili ga samo prima u tom smislu)



Penny drzi se Nejia.
Furundzije

Tekst je ocito uradjen naknadno u nekom penijevom programu, ali se ne ljutim na njega, udarile te frustracije vidim cim si vidio da neko napisao ''neji'', pa vrijedjas?
 

DeletedUser

Guest
ako smo izgubili zar to treba biti tema sprdnje sad možda?


ostatak neću citirat jer je sve na mjestu,samo na ovo oću skrenut pažnju....pogledaj unatrag tko je krivac za spominjanje sv7 i rasprave-scapa...i svaki put ispočetka on nešto krene sa svojim upadicama i onda naravno da mu netko odgovori malo iskrenije i on se nađe uvrijeđen...s tim da je to njegov problem,jer on je taj kojeg vrijeđaju činjenice
-sb- osvaja svijet na kojem je on igrao-i to najaktivnije što je mogao,sa okupljenom ekipom-za nas je to normalna stvar,njega malo boli,ali ne nabijamo mu mi to na nos dok on prvi nešto ne prokomentira
 

DeletedUser

Guest
[1:30:31 AM] Borislav Subasic-boriss: nego gledam ti polozaj na mapi
[1:30:43 AM] Borislav Subasic-boriss: trojica iz SB...
[1:30:54 AM] Borislav Subasic-boriss: tesko cete tu prezivjeti
[1:31:13 AM] Borislav Subasic-boriss: pogotovo jer cunge lunge nece biti za mjesec dana
[1:31:33 AM] Давид: ti to iz pouzdani izvora
[1:31:43 AM] Borislav Subasic-boriss: pa ja tako predvidjam
[1:32:22 AM] Borislav Subasic-boriss: ctrl je prejak,preaktivan, stvarno od kada igram nisam vidio ovoliko dobrih igraca na jednom mjestu
[1:32:36 AM] Borislav Subasic-boriss: a cunga lunga su dosta losiji



Peni vas je posteno izazvao, i sad kad procitas ovo, zar se niste uzdizali i omalovazavali druge cak puno vise nego sto je peni vas?


Ne bih stavljao tekst sa skajpa, ali uzimajuci u obzir sta je boris stavio i kako me nazvao (dupli karton), Furundzija (peder, ili ga samo prima u tom smislu)





Tekst je ocito uradjen naknadno u nekom penijevom programu, ali se ne ljutim na njega, udarile te frustracije vidim cim si vidio da neko napisao ''neji'', pa vrijedjas?

Neji ja sam onako sliku dobio i iz zezancije da malo Pennya zezam je postavio.
Mozda malo ima i istine u slici cim si se toliko naljutio.... :lool:

Inace sto se tice ovog skype razgovora,to je samo jedan isjecak sto je gospodin Tesanovic postavio,
mogu postaviti cijeli razgovor pa da se vidi ima li tu sta lose ili omalovazavanja bilo koga.

I Neji poslije priznanja multija na forumu zar treba uopste dalje nesto da ti i ja polemisemo. :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
hahaha čuj ovog...sjeti se samo bojne i pričice koji su igrači igrali na tom accu koji svijet-daj još malo da se smijemo
-evo gyorke još jedan dokaz,tko pokreće temu i onda se u istoj nađe prozvan...boriss za tebe isto ko i za scapu-odlepršaj i hlađenje dok bol ne postane manja
 

DeletedUser

Guest
hahaha čuj ovog...sjeti se samo bojne i pričice koji su igrači igrali na tom accu koji svijet-daj još malo da se smijemo
-evo gyorke još jedan dokaz,tko pokreće temu i onda se u istoj nađe prozvan...boriss za tebe isto ko i za scapu-odlepršaj i hlađenje dok bol ne postane manja

Sjetim se odmah jay jay okoche i tvojih multija na forumu. Ne mogu vjerovati rubo da mozes toliko primitivno i razgovarati i provaljivati se. Za sve sto si me pitao(tj. jay jay okocha) sam ti dao objasnjenje.
Ali kad si ti suvise ogranicen, to je tvoj problem.
Ovdje pod ogranicen mislim naravno intelektualno ogranicen.

I ovo je bio izmedju Nejia i mene prepiska, a ti patis od toga da budes u centru paznje.
Valjda zbog ove ogranicenosti....

Evo, kazes tvoja tema, ok necu vise ovdje pisati.
Nemam ja nikakve boli, pa nije mi prvi server na kojem sam izgubio, izgubio sam i ba 2.
A sutra dobijes, prekosutra izgubis. I u krug. :festa:

Cestitam SBu na pobjedi. Sve najbolje i nadam se da cete igrati jos dosta svjetova.

A ti Rubo probaj nekad nesto pametno napisati. Iznenadi nas. :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Ja da sam imao multije dobio bih ban, i da sam se provukao nekako a da nisu primjetili dobio bih ga nakon vjerovatno 100 vasih prijava i insistiranja da dobijem ban, pa ti vidi. :p
Ti budi srecan, sto te sam te ja restartovao a ne neko drugi, pa te ne prozivam stalno tako da.
 

DeletedUser

Guest
Neji ja sam onako sliku dobio i iz zezancije da malo Pennya zezam je postavio.
Mozda malo ima i istine u slici cim si se toliko naljutio.... :lool:

Inace sto se tice ovog skype razgovora,to je samo jedan isjecak sto je gospodin Tesanovic postavio,
mogu postaviti cijeli razgovor pa da se vidi ima li tu sta lose ili omalovazavanja bilo koga.

I Neji poslije priznanja multija na forumu zar treba uopste dalje nesto da ti i ja polemisemo. :eek:ok:

Tooooooooo toooooooooooooooo
zezanje upravo smo dosl do tog hahaha cek,cek nisi sve vidio ima jos ...

Samo dok nadjem u arhivi compa jednu sliku 3 sata sam je trazio nema,
moram ponovo prsunjati iznenadices se :p
 

DeletedUser

Guest
Alo, ja bi rekao da je na onome bilo uzajamno masiranje :lool:
Al kud ćete svi na Alissu pa jadni bili...
 
Status
Not open for further replies.
Top