Spam

Status
Not open for further replies.

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Admini su ponovno napravili glupost i uveli predregistraciju, najveća glupost koja postoji, to je samo da se uništi igra! Najbolje da svi pređemo na tribalhugs, jer se s tom predregistracijom i ne mogućnošću biranja strana onemogućuje ratovanje, najbolje da se svi skupimo u jedno pleme pa nećemo imati problema! Postavke nisu mogle biti gore, sad ja moram radit novi nick da bi mogao sa svojim plemenom igrati! Čisti debilizam!
 

DeletedUser

Guest
Admini su ponovno napravili glupost i uveli predregistraciju, najveća glupost koja postoji, to je samo da se uništi igra! Najbolje da svi pređemo na tribalhugs, jer se s tom predregistracijom i ne mogućnošću biranja strana onemogućuje ratovanje, najbolje da se svi skupimo u jedno pleme pa nećemo imati problema! Postavke nisu mogle biti gore, sad ja moram radit novi nick da bi mogao sa svojim plemenom igrati! Čisti debilizam!

To ti baš i nije istina!

Samo se restartaš i onda možeš birati stranu tj krenut ponovno! :andjeo:
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Neću se ja 50 puta restartat, na svakom svijetu neka nova glupost, vojni kampovi pa nagrade pa tajne pa sad ovo. Što slijedeće možemo očekivati. Prenesene su nam potpuno krive informacije o predregistraciji. Od danas ja više premium kupit neću!
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Admini su ponovno napravili glupost i uveli predregistraciju, najveća glupost koja postoji, to je samo da se uništi igra! Najbolje da svi pređemo na tribalhugs, jer se s tom predregistracijom i ne mogućnošću biranja strana onemogućuje ratovanje, najbolje da se svi skupimo u jedno pleme pa nećemo imati problema! Postavke nisu mogle biti gore, sad ja moram radit novi nick da bi mogao sa svojim plemenom igrati! Čisti debilizam!

Kao sto ti je rekao Danny to nije istina, biranje strane nije moguce ukoliko si vec uradio predregistraciju, ako to nisi uradio imas opciju da odaberes stranu, a ako si vec odabro tu opciju, restartiraj se jednostavno.
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Neću se ja 50 puta restartat, na svakom svijetu neka nova glupost, vojni kampovi pa nagrade pa tajne pa sad ovo. Što slijedeće možemo očekivati. Prenesene su nam potpuno krive informacije o predregistraciji. Od danas ja više premium kupit neću!

Pokusavas biti sad zanimljiv sa kupovinom premiuma?


Lijepo je objasnito za predregistraciju.
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Je, jako lijepo mi je objašnjeno. Ja za tvoju info nisam admin pa da si uzmem free premiume(ne kažem da svi to rade, a oni koji rade, to je na njihovu savjest). Da nastavim od predregistraciji, reci ti meni ili mi citiraj još bolje, gdje se reklo da ja ne mogu stranu svijeta birat!
 

Tartarus

Member
Reaction score
0
Ima nas koji smo znali za tu preg.Pa nismo to ni radili :D Sam si kriv sto se nisi bolje informisao :)
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Je, jako lijepo mi je objašnjeno. Ja za tvoju info nisam admin pa da si uzmem free premiume(ne kažem da svi to rade, a oni koji rade, to je na njihovu savjest). Da nastavim od predregistraciji, reci ti meni ili mi citiraj još bolje, gdje se reklo da ja ne mogu stranu svijeta birat!

Novi svijet, svijet 7 otvaramo 1.12.2011. popodne.

Postavke će sadržavati sve opcije nove verzije 8.0 - novosti u verziji Plemena 8.0.

Što se postavki tiče, možete ih pronaći na idućem linku: http://hr7.plemena.com/stat.php?mode=settings

Primjetiti ćete da nema crkve, svijet je brzine 1.1, plemena su do 40 članova i nema strijelaca. Noćni mod je od 01 do 07.

Osim toga aktivirana je i nova mogućnost - preregistracija, koja vam omogućuje da se sa svoji prijateljima priključite svijetu i prije nego što je otvoren, a k tome ti će prijatelji biti u vašoj blizini kako bi mogli krenuti s osvajanjima u zajedničkom plemenu čim prije.

Preregistracija je jednostavna, kod logina na početnoj stranici osim otvorenih svjetova omogućena vam je i opcija za preregistraciju na svijet 7.

Pozovite prijatelje i od 1.12 se vidimo na svijetu 7 :eek:k:

Drugi put citaj bolje.
Imao si sansu da se predregistriras ili ne, ti si odabrao to.

Usput ovo boldiarno kakve to veze ima sa svijetom 7?
Pravo-vremeno ste svi obavjesceni kad krece svijet 7.

Dosao si ovdje da isprovociras moderatora/admina, i da zaradis ban, pa da se kasnije zalis po forumu kako si bez razloga dobio ban!
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Razočaran sam što nam je to predstavljeno kao nešto sasvim drugo.

Koga sam ja provocirao, jesam ja ikoga spomenuo po imenu?
 

Tose23

Member
Reaction score
0
jeeeeeeeee belay daje bambije :love:

mogu ja mogu ja:love:

on topic
@domingus
gle informacije su bile dostupne svima samo si ih triba potrazit:eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
Razočaran sam što nam je to predstavljeno kao nešto sasvim drugo.

Koga sam ja provocirao, jesam ja ikoga spomenuo po imenu?

admine u globalu.
preregistracija nije naša ideja niti mi sami možemo uvađati tako nešto.

smiri tenzije.

belay ti je sve objasnio, premium koji spominješ nema veze s vezom sa ničim.
 

DeletedUser

Guest
Najbolje da to riješite u 3 oka i poštedite nas ovoga :eek:ok:
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Razočaran sam što nam je to predstavljeno kao nešto sasvim drugo.

Koga sam ja provocirao, jesam ja ikoga spomenuo po imenu?

Je, jako lijepo mi je objašnjeno. Ja za tvoju info nisam admin pa da si uzmem free premiume(ne kažem da svi to rade, a oni koji rade, to je na njihovu savjest). Da nastavim od predregistraciji, reci ti meni ili mi citiraj još bolje, gdje se reklo da ja ne mogu stranu svijeta birat!

Logicno je da postoje 4 moderatora na ovom serveru, ja, Ravka, Plava i Glanza, a ne 44 druga , i na koga bi se onda moglo odnosit?

Pokusaj da ne provociras, ovo je za sada molba.
 
Status
Not open for further replies.
Top