Spam

Status
Not open for further replies.

TopSecret

Member
Reaction score
0
aj necu vise spamati jer vidim da lega belaj nece da odgovori na moje pitanje dali admin smije da banuje igrace na forumu u svetu kojeg igra.
 

DeletedUser

Guest
Sram vas bilo -.- , svi na borisa pa mogu priznat i nije bas posteno :D

ps. borise obecavam ti da cu igrat sledeci svijet sa tobom i tako da te nece niko smjet dirat :love:

:glazba:

Pa mene ni sad niko ne smije dirati u igri.
Vjerovatno zato se evo svete na forumu. :andjeo:
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Poštovani gospodine belay-niste u pravu uopće.

Pozivanje u potpisu na smjenu admina je protivno pravilima koja ste sami donijeli-a pošto ste admin,to je sprdnja.

A sprdnja nije spam,već je vrijeđanje.

A vrijeđanje druge osobe na forumu nosi ban.

Da vidim-hočete se banirati?

Postovani Maboan, dali je protiv pravila stavit u potpis jedan od sljedecih znakova?

Znak 1

Znak 2

Znak 3



aj necu vise spamati jer vidim da lega belaj nece da odgovori na moje pitanje dali admin smije da banuje igrace na forumu u svetu kojeg igra.
Ne stignem na sve strane :)

Kao sto ti rece forum i igra su 2 podrucja, za igru imaju game admini a za forum, forum admini :)
 

TopSecret

Member
Reaction score
0
Molimo primjetite da većina moderatora još uvijek igra Plemena! Oni imaju jednaka prava postati u ulozi igrača kao i svi drugi: Nijedan moderator ne uređuje forum svijeta na kojem igra, te stoga nema razloga za pristranost. Zapamtite da su oni volonteri, igrači baš poput vas. Stoga izvan njihovog posla moderiranja, tretirajte ih baš kako biste se ponašali prema bilo kojem drugom suigraču.

znaci ako neuredjuje taj svet, onda se nesme na forumu za taj svet ponasati kao policajac, jeli tako?
ravka nista licno, ali ako je ovo u pravilima zar nije trebalo da ostavis taj posao adminu koji je zaduzen za taj svet?

svet i forum za taj svet nisu povezani?
to je kao da kazes fudbal i komentartor na fudbalskoj utakmici nemaju veze?
belaj nesto si pobrkao
 

DeletedUser

Guest
tko god od vas admina da tjera pravdu kako on/ona zeli, moze vas biti sram.. ljudi zele normalno igrati, a vi ban djelite sakom i kapom.. da ne pricamo o slobodi izrazavanja ovdje, di su se moji postovi uredno brisali vec podosta puta.. molio bi vas da razmislite o vasim postupcima..
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Molimo primjetite da većina moderatora još uvijek igra Plemena! Oni imaju jednaka prava postati u ulozi igrača kao i svi drugi: Nijedan moderator ne uređuje forum svijeta na kojem igra, te stoga nema razloga za pristranost. Zapamtite da su oni volonteri, igrači baš poput vas. Stoga izvan njihovog posla moderiranja, tretirajte ih baš kako biste se ponašali prema bilo kojem drugom suigraču.

znaci ako neuredjuje taj svet, onda se nesme na forumu za taj svet ponasati kao policajac, jeli tako?
ravka nista licno, ali ako je ovo u pravilima zar nije trebalo da ostavis taj posao adminu koji je zaduzen za taj svet?

svet i forum za taj svet nisu povezani?
to je kao da kazes fudbal i komentartor na fudbalskoj utakmici nemaju veze?
belaj nesto si pobrkao

Hocemo li preci na skype, posto ovdje zle duse traze dlaku u jajetu.

Gospodine Belay-nisam mislio na znak-mislio sam na vrijeđanje potpisom :

" Zamjenimo admine sa Borisom, on ce donjet reforme i revoluciju plemena! "

Postovani Maboan kao sto vec rekoh, ukoliko gospodinu Borissu smeta njegovo ime u mom potpisu nek se javi, a ja i Boris smo upravo oko sat vremena pricali u vezi plemena, i nije mi spomenuo nista za potpis, a ukoliko zeli da to uradim da sklonim potpis, kao sto rekoh uradit cu.
A usput ne vidim tvoje ime u potpisu, pa ne vidim potrebu za tvojom reakcijom?
 

TopSecret

Member
Reaction score
0
opp
ovo bi moglo krenuti u pogresnom smeru.
admini imaju nezgodan posao ovde, i nije lako uvek doneti pravu odluku, ljudi su .. grese kao i svi ostali samo se nadam da ce kao i mi (obicni igraci) uvideti svoje greske i ispraviti ih kad vec nemogu dobiti ban :)

A mi kao igraci treba da im pomognemo u poslu a ne samo da dizemo hajku pa da ravka opet nekom da zuti i samim time i on dobije ban , mslim zasto mu to treba :/

aj dosta spama, admini igraci ajmo farmati jer izgleda da cemo svi zaostati za vladom :predaja:
 
Status
Not open for further replies.
Top