Spam

Status
Not open for further replies.

scapa

Banned
Reaction score
0
...neji, ne mjesaj kope i spade, na hr4 je PLEME apsolutnu dominaciju steklo samo sa svojom akademijom i bez diplomacije, poslije je server "skracen" kad se doslo u fazu da je PLEME i akademija, BOG NLP drzalo preko 60% servera, SB je na samom pocetku hr7 napravio "familiju" plemena, tu lezi razlika koja se zove tribal hugs

...ovo sam napisao, i iza toga stoje argumenti, ...dakle, dva kontinenta je PLEME osvojilo i imalo u diplomaciji samo BOG-NLP i nikoga vise, te je postojao NAP sa SD koji je raskinut zbog saznanja da deffaju INSANE ...ako bilo tko moze dokazati nesta suprotno i to argumentirat neka se slobodno javi
 

scapa

Banned
Reaction score
0
kvalitetna regrutacija je majka znanja u ovoj igri :pivo:

...apsolutno to potpisujem u slucaju PLEMEna na hr4, ...da stvarani smo kroz regrutaciju i tamo, bar PLEME nije dolazilo organizirano vec je stvoreno slucajno i protokom servera je "čistilo" svoje redove

lp. :pivo:
 

DeletedUser

Guest
ma nemogu te slusati o hr4 ali nikako ...jos jedan svjet da prode pa ce ispasti da su boris i scapa sami osvojili svjet...bez akademija i diplomacije ...jadno ste se pokazali kao igraci i kao vode...pod igraci mislim na vas dvojicu najglasnij i najpostenih likova sa hr4 :zid:
i dokad budem igrao ovu igricu nema toga da me ubjedi da je drugacije...

i ovo je tema o hr7 ..tako da ....dosao , bio , otisao...
 

sir mexico

Member
Reaction score
0
svi govorite protiv vođa i jakih plemena, pa ko vas tjera da idete u rusway, pleme, BB.. itd. :woot:
sta fali u slabijim plemenima, gustam u slobodi ka prasac :D nemoram nikog pitat koga cu noblat, koga cu farmat i nema neke stege i discipline :eek:ok:
a uz to, nemoram nikom slati svoj deff za pomoc, nego radim kako zelim i sta zelim pa ko to more platit :kokice:

a jos spam....:cool:
 

retriver

Member
Reaction score
0
...ovo sam napisao, i iza toga stoje argumenti, ...dakle, dva kontinenta je PLEME osvojilo i imalo u diplomaciji samo BOG-NLP i nikoga vise, te je postojao NAP sa SD koji je raskinut zbog saznanja da deffaju INSANE ...ako bilo tko moze dokazati nesta suprotno i to argumentirat neka se slobodno javi
Pa ne mogu verovati koliko još dugo ćeš plasirati te neistine? :woot:
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Retriver smatras li da je diplomacija SB-a ista kao PLEME-na ili se to nemoze usporedit sobzirom da je SB sa svima sve potpisao cim je dosao :D
 

retriver

Member
Reaction score
0
Ti si me blokirao na pp da bi me doveo ovde da se sa vama raspravljam ili grešim?:ludilo:
Mislio sam da si ti makar drukčiji u odnosu na više nego poznatog dvojica bez kormirala ali eto ponovo sam pogrešio u proceni. :zid:
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Nemoj smatrati osobnim što sam te blokirao, blokiram sve u igri. A ovo da sam namjerno, jesam :lool:

Jel može odgovor ovako javno od čovjeka koji je igrao protiv diplomacija, pa smatram da možeš objektivno sagledat stvar pa evo da ponovim:

Retriver smatras li da je diplomacija SB-a ista kao PLEME-na ili se to nemoze usporedit sobzirom da je SB sa svima sve potpisao cim je dosao? Netražim puno, jedan odgovor :andjeo:
 

retriver

Member
Reaction score
0
Ni jedan odgovor nije jednostavan. Ko je rekao da sam igrao protiv diplomatije? U stvari ako pod diplomatijom zoveš ono što je pleme radilo onda da protiv te diplomatije da,a ovo ovde je diplomatija otvorenih karata, nema ništa paralelno i iza leđa koliko sam uspeo videti jer se ne bavim tim već samo se igram ovde.
Seti se vaše paralelne diplomatije sa smajlićima i sa dl sa kojima smo ratovali, pa kasnije izmišljanje nekod defanja vaših protivnika kad ste se poželeli širiti ka nama tj. preko naših sela. No ponovo moram ponoviti da je to sve moja krivica jer sam tad bio slep kod očiju i verovao čoveku koga sam tad smatrao prijateljem. No životna škola je najteža i istovremeno najskuplja ali je svi moramo proći neki i više puta ako ne nauče lekciju iz prvog pokušaja. Jel sad ok?:eek:k:
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Možemo zakljuciti da je VRIL bio vaš saveznik, pa sada ga razbijate , kao što je DL bio saveznik PLEME-nu pa nakon internog sukoba razbijen.. Isto tako .beer. je vaš saveznik ranga MH na četvorci PLEME-nu. A uzmimo u obzir da je PLEME prevagu odnjelo diplomacijom sa BOGNLP-om, a recimo vi ste to napravili sa VRIL om, .beer.-om, :beer:-om, MOH 1, MOH2, Troya(pitaj Boga koliko je te bilo), lunge, FUTURE a došli ste sa dva plemena -SB-, +SB+ ... Naravno uvijek ce netko spomeniti magičnu brojku od 100 ljudi, a evo ja je mogu primjeniti i na vama tako da kažem da vas trenutno ima oko 120, Zbrojimo -SB-, .beer. =WBH=, MOH , a diplomacijom ste se pobrinuli da omjer vas i protivnika nikad nepadne ispod 4 : 1 .

Sto je uredu i to je nacin igranja tako se zapravo i osvajaju svjetovi, no fora je da nitko nece da kaze to je tako. Izuzev Trolana koji to odmah isprve i amen. Drago mi je da igraš iz zabave mi također, a tražio sam odgovor od tebe jer mi je puno draže da ti odgovoriš nego npr. netko ko jedno piše ovdje drugo negdje drugdje itd..

Kako bilo sretno još jednom, zadovoljan sam odgovorom :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
Ni jedan odgovor nije jednostavan. Ko je rekao da sam igrao protiv diplomatije? U stvari ako pod diplomatijom zoveš ono što je pleme radilo onda da protiv te diplomatije da,a ovo ovde je diplomatija otvorenih karata, nema ništa paralelno i iza leđa koliko sam uspeo videti jer se ne bavim tim već samo se igram ovde.
Seti se vaše paralelne diplomatije sa smajlićima i sa dl sa kojima smo ratovali, pa kasnije izmišljanje nekod defanja vaših protivnika kad ste se poželeli širiti ka nama tj. preko naših sela. No ponovo moram ponoviti da je to sve moja krivica jer sam tad bio slep kod očiju i verovao čoveku koga sam tad smatrao prijateljem. No životna škola je najteža i istovremeno najskuplja ali je svi moramo proći neki i više puta ako ne nauče lekciju iz prvog pokušaja. Jel sad ok?:eek:k:

Daj Djordje stidi se svojih godina. Ti si licno rekao da je Ravka deffao Disu,a sad to porices.
I ovo smo milion puta pisali ovdje, ali dzaba kad je obraz djon!
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Možemo zakljuciti da je VRIL bio vaš saveznik, pa sada ga razbijate , kao što je DL bio saveznik PLEME-nu pa nakon internog sukoba razbijen.. Isto tako .beer. je vaš saveznik ranga MH na četvorci PLEME-nu. A uzmimo u obzir da je PLEME prevagu odnjelo diplomacijom sa BOGNLP-om, a recimo vi ste to napravili sa VRIL om, .beer.-om, :beer:-om, MOH 1, MOH2, Troya(pitaj Boga koliko je te bilo), lunge, FUTURE a došli ste sa dva plemena -SB-, +SB+ ... Naravno uvijek ce netko spomeniti magičnu brojku od 100 ljudi, a evo ja je mogu primjeniti i na vama tako da kažem da vas trenutno ima oko 120, Zbrojimo -SB-, .beer. =WBH=, MOH , a diplomacijom ste se pobrinuli da omjer vas i protivnika nikad nepadne ispod 4 : 1 .

Sto je uredu i to je nacin igranja tako se zapravo i osvajaju svjetovi, no fora je da nitko nece da kaze to je tako. Izuzev Trolana koji to odmah isprve i amen. Drago mi je da igraš iz zabave mi također, a tražio sam odgovor od tebe jer mi je puno draže da ti odgovoriš nego npr. netko ko jedno piše ovdje drugo negdje drugdje itd..

Kako bilo sretno još jednom, zadovoljan sam odgovorom :eek:k:

...mislim da ovo nije usporedba koja "drzi vodu", jednostavno, SB je dosao na svijet sa organizirana 2 plemena, dakle sa "akademijom" tako da usporedba relacija PLEME-BOGovi i SB -VRIL nije dobra jer je SB vec imao 2 pleme u saveznistvu,
...sta se tice brojke 100 ili sta ti ja znam koje, i to je vrlo relativno jer broj clanova koji je omogucen PLEMEnu je bio omogucen i drugima, a sad da li je PLEME ili bilo tko drugi popunio taj broj ili nije to je problem vodstva
...takodjer sada uzimati omjere koje je PLEME ostvarilo poslije 6 mjeseci igre i kad je broj "pravih" protivnika pao na 36 je pomalo jadno, u vrijeme kad je PLEME cistilo 2 zapadna kontinenta i imalo u diplomaciji samo BOG-NLP, istocna strana svijeta je dila skoro cjela pokrivena diplomacijom, a u konacnici tad nitko cak ni u PLEMEnu nije INSANE smatrao "problematicnim" vec smo smatrali da protivnicku stranu vode Tooney te smo se cak pokusavali tamo i useliti u bonus sela

...mislim da je diplomacija SB plemena daleko nadmasila sve dosadasnje diplomacije na svijetovima koje sam ja igrao i ko sta kazete, to je sastavni dio igre i unutar je pravila...
 
Last edited:

Nimiz

Member
Reaction score
0
toliko se svađate oko s4 da bi bilo najbolje da restartiramo taj sv, svi se vratimo u plemena u kojima smo bili i rješimo to jednom za svagda! :hmm:
 
Status
Not open for further replies.
Top