Spam

Status
Not open for further replies.

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
rasta, ne mogu ti poslati pp nikako, mozda imas ispunjen limit za poruke :D
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Odmah da kažem, došao sam na hr9 sam i pod skrivenim nickom i rekao, naći će se neka dobra ekipa da se mogu pridružiti, ako bude i nužno otkrijem i svoj nick i sve 5, ali pogledam malo plemena i zaključim ovako. Poljaci su prvi favoriti i vidim da im se jedino mogu oduprijeti -NN- i OTP zajedno, no i ta dva plemena imaju sve skupa jedva 10 igrača koji nešto i vrijede. Stoga ja pozivam dobre igrače da dođu da server ostane u hrvatskim(balkanskim) rukama ;)
 

DeletedUser

Guest
Odmah da kažem, došao sam na hr9 sam i pod skrivenim nickom i rekao, naći će se neka dobra ekipa da se mogu pridružiti, ako bude i nužno otkrijem i svoj nick i sve 5, ali pogledam malo plemena i zaključim ovako. Poljaci su prvi favoriti i vidim da im se jedino mogu oduprijeti -NN- i OTP zajedno, no i ta dva plemena imaju sve skupa jedva 10 igrača koji nešto i vrijede. Stoga ja pozivam dobre igrače da dođu da server ostane u hrvatskim(balkanskim) rukama ;)

Da se tebe pita, trebali bi odmah ugasiti svijet pošto nakon 20h igre nisi naišao na pleme u kojem igraju individualci poput tebe. :zid:
Imaš previše samopouzdanja, to sam ti rekao još na kraju sv6 :pivo:
 

DeletedUser

Guest
ajme sta su usr.... ovaj svjet sa ovim zastavama nemozes vjerovat kako glupo igra gubi svaki smisao -.-"
ne dovodi zakljucke prebrzo....dobro je sto ostavljaju jos prostora za taktiziranje
 

DeletedUser

Guest
istina je samo novce oce uzet i jos kako su rapsodjelili barbare...zato i je onaj poljak prvi
 

DeletedUser

Guest
Meni se čini zanimljivo, ali ne sviđa mi se što se zastava može KUPITI. Dakle, pare, pare i samo pare. :zid:
 

DeletedUser

Guest
kako se kaze.....''Nesto darovat, nesto prodat''.....uvik ce tako bit....u krajnjoj liniji innogames se muci za pare a ne zato da nekom bude super.....nego da njima bude super....tako da ko zeli kupovat nek kupuje....:pivo:
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Da se tebe pita, trebali bi odmah ugasiti svijet pošto nakon 20h igre nisi naišao na pleme u kojem igraju individualci poput tebe. :zid:
Imaš previše samopouzdanja, to sam ti rekao još na kraju sv6 :pivo:

Zar da igram u plemenu u kojem igraju loši igrači ili da pokušam naći ili stvoriti nešto bolje?
 

DeletedUser

Guest
Onda nemoj igrat, šta ljude smaraš time.
Glavno da si ti naša igračina kojem nema ravnog. :hmm:
 

DeletedUser

Guest
Dobrodošli :) Poljski tim će za vas biti velika prijetnja. Nadam se zanimljivoj igri. :eek:ok:
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top