Spam

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Evo opet se napravili ringovi barbara i accova, ajmo odmah na brisanje, ne morate samo barbove mozete i igrace samo brisi. PU


Gledam sad izvjestaje u arhivi sta imam kad sam po pola vojske gubio na pocetku da napravim sebi dobru farmu, znate sta mi pise kad pokusam otvoriti izvjestaj? Pise ''nevazece selo''.



Pozdrav svima ne bi me odavno. :D
Sta ima?

Ajkula, Drakula.
 

DeletedUser

Guest
Evo opet se napravili ringovi barbara i accova, ajmo odmah na brisanje, ne morate samo barbove mozete i igrace samo brisi. PU


Gledam sad izvjestaje u arhivi sta imam kad sam po pola vojske gubio na pocetku da napravim sebi dobru farmu, znate sta mi pise kad pokusam otvoriti izvjestaj? Pise ''nevazece selo''.



Pozdrav svima ne bi me odavno. :D
Sta ima?

Ajkula, Drakula.

Aaaaaaa krava nam dosla hahaha xDD :_P
 

audia4

Member
Reaction score
0
ko visoko leti nisko pada peny znas to zato nemojte po forumu laprdati previse jer vase hvale nam je dosta svima ste dosadili
 

DeletedUser

Guest
ko visoko leti nisko pada peny znas to zato nemojte po forumu laprdati previse jer vase hvale nam je dosta svima ste dosadili

what-did-you-just-say.gif
 

Shutter

Member
Reaction score
0
ko visoko leti nisko pada peny znas to zato nemojte po forumu laprdati previse jer vase hvale nam je dosta svima ste dosadili

Ima momak čim da se hvali za razliku od većine vas.

Ako vam toliko smeta, zašto ne udarite na njega,pređite malo na djela! :boks:
 

audia4

Member
Reaction score
0
pa bas i ne kad bi se neki bojali peny i jos nekih iz grr odmah bi pogasili racune jer ja jos ne vidim ni jedan napad od njih a fale se na sva zvona ili je mozda izgovor pa predaleko smo znaju slati poruku kako neki idu u arhivu pa kad sam procito smijo sam se cijlu noc i navijo da vidim kolko su mocni i orka i cupava kuglica ali oni pucaju na prazno pogotovo na vanjskome forumu bravo za njih ja jos ocekujem nesto od njih
 

audia4

Member
Reaction score
0
shuter vidio bih ja tvoju reakciju kad nebi bio u plemenu grr sta bi reko za ovu dvojicu sta se hvale sigurno nebi tako prico ko sada jer niko iz tog plemena grr nije dosljedan da igra sa istim nicom kao i na ostalim svijetovima jer ih je strah da neki nebi saznali koji su jer su se vecini zamjerili od proslih svijetova to samo govori sve o njima sqalju poruke igracima da su sljedeci i misle da ce igraci odmah pogasiti racune da mogu lagano noblati selo jer tako su vecinu sela i pobrali a ja barem mogu sjeci te njihove trainove
 

DeletedUser

Guest
aa a kofrcis mi se sto nsiam spucao off i plemice hahaha esam vas navuko da posaljete na krivu stranu deff,
polako svi cete doci na red pa neam ja slovo S na grudima ,al eto cistim vas kao salatu :p
A ja se kourcim i hvalim kad imam razloga,a ti kad budes imao razloga da se hvalis nikakav problem ,

ja visoko letim i leticu uvijek pa ako koji put i zaginem zabole me ;)

a imaces prilike da seces
 

DeletedUser

Guest
shuter vidio bih ja tvoju reakciju kad nebi bio u plemenu grr sta bi reko za ovu dvojicu sta se hvale sigurno nebi tako prico ko sada jer niko iz tog plemena grr nije dosljedan da igra sa istim nicom kao i na ostalim svijetovima jer ih je strah da neki nebi saznali koji su jer su se vecini zamjerili od proslih svijetova to samo govori sve o njima sqalju poruke igracima da su sljedeci i misle da ce igraci odmah pogasiti racune da mogu lagano noblati selo jer tako su vecinu sela i pobrali a ja barem mogu sjeci te njihove trainove

Da te ispravim prijatelju ja sam se regao sa svojim nickom sa hr7 ,
al posto su mi rekli da moram uzeti novi nick onda sam ugasio acc PeNnY.
cak sam i na podrsku prijavio to ,da cu krenuti sa drugim nickom!

Suti i pokrij se koliko ti je deka velika ,a ne koliko si dug :p
 

DeletedUser

Guest
pa bas i ne kad bi se neki bojali peny i jos nekih iz grr odmah bi pogasili racune jer ja jos ne vidim ni jedan napad od njih a fale se na sva zvona ili je mozda izgovor pa predaleko smo znaju slati poruku kako neki idu u arhivu pa kad sam procito smijo sam se cijlu noc i navijo da vidim kolko su mocni i orka i cupava kuglica ali oni pucaju na prazno pogotovo na vanjskome forumu bravo za njih ja jos ocekujem nesto od njih

sto grr, oni su meni slabi pravo.
prepadni se mene.
 
Status
Not open for further replies.
Top