Spam

Status
Not open for further replies.

miroje

New Member
Reaction score
0
buhahahahahahaha evo me di si penny vidim jedno selo palo od grr sta se desilo niste bili sprmni ili nestaje deffa
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Evo mene i dalje sam bahat dzaba zabrane :D

tako je !!!

buhahahahahahaha evo me di si penny vidim jedno selo palo od grr sta se desilo niste bili sprmni ili nestaje deffa

Nista se ti ne brini hahaha ;) niko nije rekao da se nama nemoze uzet selo moze al se treba namuciti ;)
zavisno od situacije dal je irgac onll il ne :O
 

woziee

Member
Reaction score
0
za vrijeme bana im je prosjek postova po forumu bio 2 na dan, a prije i sada preko 100 :D

svi su mrtva puhala osim HR9 najjaci smo
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
pa i mene lupio ban :D

ono momci znate, nisam vas mogao ostaviti na cjedilu :|

trebalo bi i ovdje uvest cuzu, if you know what I mean :$


btw. prije smo mogli pricat kako smo htjeli a sad od jednom neke restrikcije, daj ba pa bez "vrijedjanja" nije to to :/

PS. jel treba nekome spamer? :)
 

woziee

Member
Reaction score
0
stvarno glupost obicna, ovo je ko zatvor postalo hihihi sad bi se tek trebali sapuni na pod bacat :ifuknowhatimean:
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
je necu niti zelim da ne pisem pisacu pa nek me banuju,
jedno zlatno pravilo nmg me banovati koliko ja acc mogu napraviti al et sreca do tog nije doso jos
da se kource kao beowulf a kad se pocnu kourcit lagzam se kupimo i sa ovog srv pa nek igraju duhovi ;)
 

miroje

New Member
Reaction score
0
fuckas demokraciju kad nesmijes reci sta mislis dok drugi rade i govore sta oce i ne kaznjavaju se jer da nema nas par forum bi umro ovako je zabavnije i mozes se nasmijati
 

DeletedUser

Guest
hahaha ma haj nek banuju hahaha xDD al ne trebaju biti rpevise sa banovima da se ne obije o glavu...
 

miroje

New Member
Reaction score
0
eto i ko je stalno na forumu troje ljudi neznam zasto i postoji taj forum ako se ne prikljucujui ostali onda ga ukinuti jer stvarno moras paziti da nesto krivo ne kazes jer bana se i sta treba i sta ne ne kuzim to nista a nas par samo odrzava taj forum
 
Status
Not open for further replies.
Top