Spam

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Želiš li time reći da je na SZ masa barbara?

Da ti iskreno velim, i na hr6 sam se prijavio na SZ jer mi je to prirodan položaj za osvajanje sela, ako me razumiješ. Ni tada nisam imao barbare, kao ni jedan put kada sam se logirao.

Ma sa ba8 je ono napisao sam. :D
 

DeletedUser

Guest
Znam, znam, ali prvi dio posta tog igrača navodi na to da je SZ općenito "najbogatiji barbarima."
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Želiš li time reći da je na SZ masa barbara?

Da ti iskreno velim, i na hr6 sam se prijavio na SZ jer mi je to prirodan položaj za osvajanje sela, ako me razumiješ. Ni tada nisam imao barbare, kao ni jedan put kada sam se logirao.

Pa nisi ti te "srece" kao Neji... :ludilo:
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
vide nas ljudi i pale restart, pametni, ja sma ih "napravio" slanjem mailova, neko posluso neko nije (znam okako su zavrsili) a na pocetku su bila samo 2 barbara a ovi poljaci i slicni njima su doprinijeli sirenju sivila na mapi

dajte dokaze ako ih imate, ili govorite da nam admini pomazu, odakle nam ovoliko vojske :O
 

Carmelo Anthony

New Member
Reaction score
1
I na ba8 sam se pojavio pored mase barbara, i sta se onda desilo?:kokice:

Kallas:
''Rekao si da si dosao na SZ zbog barbarskih sela....pa sto nisi isao negde na drugu stranu...i "pravio" sam sebi barbare....jesmo li ih napravili da bi ih ti farmao ?!''


A jest tad bila akcija, navalio Kalas ko prase u surutku sa pravljenjem barbara. :D
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
Vi isto ne znate što pričate. Pa vi oko sebe imate 4 puta više barbara. Pogledaj zapadnu okolicu, a pogledaj istočnu. Sad reci da je to ravnomjerno raspoređeno, odnosno, jednaki uvjeti za ofarmati 1mil. :ljut:
treba imat mozga i za farmanje, ne treba uopste barbara :*

Odlicno na hr 8. Nije me niko noblao,tesko to ide, to samo neki uz pomoc admina uspiju. :pivo:

Kad se Neji sa Tooney ekipom pojavio na hr 4, imali su brdo barbara uz sebe.
Tad su rekli boriss i scapa ih klevetaju to nisu oni napravili.

Kad se Neji pojavio sa Lunga ekipom na hr 7,opet su se pojavili i ti barbari.
Ali opet su boriss i scapa igrali server pa su svalili na njih.

Kad je Neji sa ekipom krenuo igrati hr 9, opet imaju brdo barbara pokraj sebe.
Al boriss i scapa ne igraju hr9, na koga sada svaliti krivicu???
:andjeo::andjeo::andjeo:
hr4-1 mjesec smo krenuli iza ostalih igraca tako da su svi aktivni igraci bili u centru dok su "botovi" (da se tako izrazim) bili na kraju karte tako da kad se posalje 1 poruka brisu racune il krecu ponovo a da ne pricam kad se krene u napad. clasican jad na nasim serverima
hr7-lijepo je sve izneseno na forum ko je davao predloge i ostalo oko pravljenja barbara tako da nemoj ni o tome pricat
hr9-elmo ti je naveo kako su se pravili barbari i sinn je iznosio neke poruke kad su slali itd tako da i oko toga nema neke price i da i ako sam kasnio mogu ovdje odmah reci da sam offarmao vise ressa nego pola top20 :zzz:
Odlicno na hr 8. Nije me niko noblao,tesko to ide, to samo neki uz pomoc admina uspiju. :pivo:

nismo mi krivi bili sto david i ovdje glavni :pivo: i da "kad pogresis jedan znak ode citav zadatak u k." tako i tvoja historija na hr7 :predaja:
 

čupava kuglica

Active Member
Reaction score
8
Pa dobro covek kaze, i jesmo pravili barbare.

Branitelj: ZderzaGPL (izbrisano)
Cilj: Barbarsko selo (527|506) K55

Količina: 34 34 4 0 10 0 0 0 0 0 1 0 0
Gubici: 34 34 4 0 10 0 0 0 0 0 1 0 0

Zastava: +2% Obrambena snaga

Branitelj: Alluring Virgin (izbrisano)
Cilj: Barbarsko selo (526|511) K55

Količina: 23 19 0 0 8 6 0 0 0 0 0 0 0
Gubici: 23 19 0 0 8 6 0 0 0 0 0 0 0

Branitelj: curse of dragon
Cilj: Barbarsko selo (527|505) K55

Količina: 74 10 10 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Gubici: 74 10 10 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0

Branitelj: *-@Ve-* (izbrisano)
Cilj: Barbarsko selo (528|503) K55

Količina: 30 5 10 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Gubici: 30 5 10 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0


Branitelj: đubrivo
Cilj: Barbarsko selo (526|512) K55

Količina: 80 96 20 6 26 9 0 0 0 0 1 0 0
Gubici: 80 96 20 6 26 9 0 0 0 0 1 0 0


Branitelj: Ranger10
Cilj: Barbarsko selo (530|505) K55

Količina: 0 0 294 0 30 33 0 0 0 0 1 0 0
Gubici: 0 0 294 0 30 33 0 0 0 0 1 0 0


Naslov ... << >>
sugovornik Rizbakis (izbrisano)
Direktoriji: Arhiva
Odgovori Proslijedi Izbriši Eksportiraj

čupava kuglica 11.07. u 12:28 sati
Hajde resetuj se, bice bolje i meni i tebi.

postavke-postavke-kreni ponovo

Please, do it for the Queen of Poland, she will be proud.

postavke-postavke-kreni ponovo

sugovornik Made in Polska (izbrisano)
Direktoriji: Arhiva
Odgovori Proslijedi Izbriši Eksportiraj

čupava kuglica 11.07. u 12:31 sati
Hajde resetuj se, bice bolje i meni i tebi.

postavke-postavke-kreni ponovo

Please, do it for the Queen of Poland, she will be proud.

postavke-postavke-kreni ponovo

Naslov ... << >>
sugovornik GlupoIme (izbrisano)
Direktoriji: Arhiva
Odgovori Proslijedi Izbriši Eksportiraj

[1] >2< [svi]
čupava kuglica 11.07. u 12:29 sati
Hajde resetuj se, bice bolje i meni i tebi.

postavke-postavke-kreni ponovo

Da li nekom jos uvek nije jasno odakle barbari oko mene? Ovo sam samo izvukao iz 10x10.

Ovo samo da potvrdim dualov post <3
 

DeletedUser

Guest
hahahhaha

kako li samo par izvještaja i poruka natjera ove pobornike i pokretače teorija zavjera da ušute
kuglica svaka čast:eek:ok:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
hahahhaha

kako li samo par izvještaja i poruka natjera ove pobornike i pokretače teorija zavjera da ušute
kuglica svaka čast:eek:ok:

...vjerovatno su "pobornici teorija zavjere" i admini koji su izbrisali onoliko barbara i 3 dana proveli za kompom samo da djelomicno isprave uratke ovih "ispravnih momaka", ...rubo moj, ponekad je bolje zvakati nego pricati, :zid:
 

DeletedUser

Guest
Kuglice, sad lijepo pogledaj onaj lijepi luk barbara na zapadu. To je očigledno pravljenje barbara, nema tu priče više. Ima 50 barbara u 13*13, a u tom dijelu 2 igrača. Neji i njegova farma.
 

DeletedUser

Guest
...vjerovatno su "pobornici teorija zavjere" i admini koji su izbrisali onoliko barbara i 3 dana proveli za kompom samo da djelomicno isprave uratke ovih "ispravnih momaka", ...rubo moj, ponekad je bolje zvakati nego pricati, :zid:

:zid::zid::zid:

ajde se prvo ti i boriss dogovorite:
Nije me niko noblao,tesko to ide, to samo neki uz pomoc admina uspiju. :pivo:

do tada drž te se one koju svi znaju "ponekad je bolje zvakati nego pricati"
 

čupava kuglica

Active Member
Reaction score
8
Kuglice, sad lijepo pogledaj onaj lijepi luk barbara na zapadu. To je očigledno pravljenje barbara, nema tu priče više. Ima 50 barbara u 13*13, a u tom dijelu 2 igrača. Neji i njegova farma.

Ne vidim kakve to veze ima sa mnom, a spomenuo si me u nekom od prethodnih postova.

Al da su pravljeni ocigledno jesu, a moze ih praviti ko god hoce, tako da nemas prava da osudjujes bilo koga. Mislim da bi administratorima trebalo sugerisati da urade nesto po tom pitanju, recimo ako se igrac restartuje a selo manje od 100 poena da se brise selo sa karte, to bi resilo problem. Pa nek onda oni dodaju barbare po svojoj volji.
 

DeletedUser

Guest
DAj te molim vas kakvo pravljenje barbara ima tu puno finti LEGALNIH (znam jer ih je plava provjeravala) da se isfarma milion relativno brzo uopće ti ne treba puno barbara nego vrijeme i malo mozga, kako se kaže ko nema u glavi ima u guzi.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
DAj te molim vas kakvo pravljenje barbara ima tu puno finti LEGALNIH (znam jer ih je plava provjeravala) da se isfarma milion relativno brzo uopće ti ne treba puno barbara nego vrijeme i malo mozga, kako se kaže ko nema u glavi ima u guzi.

Ma nije tu do milje, već ljudi imaju 5 puta više barbara nego ostatak svijeta.
Da, ima finti. Šalji resse u barbarsko i ofarmaj to. Bit će toga kada se otvore dnevne nagrade
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Joj, joj moj post je bio kriv. Ja sam na istoku, ali zapadno od prstena barbara.

Admini bi trebali vidjeti kako nastaju ti barbari pa kazniti ako ima nepravilnosti.
 

DeletedUser

Guest
Ma nije tu do milje, već ljudi imaju 5 puta više barbara nego ostatak svijeta.
Da, ima finti. Šalji resse u barbarsko i ofarmaj to. Bit će toga kada se otvore dnevne nagrade

Kakve to veze ima sa nagradama ? tu se gleda napredak a i vojska vidjet ćemo ko kome tu diže sela.
Pa dobro imaju više barbara ja ionako farmam nejieve barbare pa mi je ok :D
Opet kažem sve je do kvalitete ne do kvantiteta barbara, sad što ih neko zna iskoristiti neko ne tu je vrijeme uloženo u servere pa će se naučiti...
 
Status
Not open for further replies.
Top