Spam

Status
Not open for further replies.

čupava kuglica

Active Member
Reaction score
8
Bas (444|499) K44 1,306 d0b2p0b8 [=PRG=] shrek [Grr] 2012-10-16 - 09:38:36
Bas (444|499) K44 1,340 shrek [Grr] Sinn Fein [PiP] 2012-10-16 - 14:08:36
Bas (444|499) K44 1,261 Sinn Fein [PiP] shrek [Grr] 2012-10-16 - 15:51:53

i onda

Napadači: Sinn Fein
Porijeklo: Bastion 000 (447|505) K54

Količina: 0 0 100 0 0 0 62 0 0 0 0 1
Gubici: 0 0 100 0 0 0 62 0 0 0 0 1

Zastava: +4% napadačka snaga

Napadači: Sinn Fein
Porijeklo: Bastion 000 (447|505) K54

Količina: 0 0 100 0 0 0 62 0 0 0 0 1
Gubici: 0 0 100 0 0 0 62 0 0 0 0 1

Zastava: +4% napadačka snaga

E moja mukice, shrek sa jednim selom te prenoblava, slabicak si pravi :predaja:
 

desertfox

Member
Reaction score
0
čupava kuglica 16.10. u 21:01 sati
Pozdrav,

Ovo sto vam se jutros desilo je samo mali deo onoga sto ce se desiti drugi put ako jos jednom neko iz vaseg plemena posalje napad na naseg igraca. Jutros je isao samo jedan nas igrac na vas, drugi put cemo sloziti akciju i sve vas restartovati u jednom danu, nadam se da vam je jasno. Prenesi ovo svojim vodjama.

Opusti se i uzivaj, nemoj da ti drugi kvari dozivljaj.....
igraj se nema razloga zasto da vas ne napadnemo prvi ste poceli a te citate druga Dabica pusti drugima ......
poz.


ps. nije isao jedan ukljucili ste orku ,badija octogona i jos jedan neznam neda mi se gledat u izvjestaje
 
Last edited:

čupava kuglica

Active Member
Reaction score
8
čupava kuglica 16.10. u 21:01 sati
Pozdrav,

Ovo sto vam se jutros desilo je samo mali deo onoga sto ce se desiti drugi put ako jos jednom neko iz vaseg plemena posalje napad na naseg igraca. Jutros je isao samo jedan nas igrac na vas, drugi put cemo sloziti akciju i sve vas restartovati u jednom danu, nadam se da vam je jasno. Prenesi ovo svojim vodjama.

Opusti se i uzivaj, nemoj da ti drugi kvari dozivljaj.....
igraj se nema razloga zasto da vas ne napadnemo prvi ste poceli a te citate druga Dabica pusti drugima ......
poz.


ps. nije isao jedan ukljucili ste orku ,badija octogona i jos jedan neznam neda mi se gledat u izvjestaje

OK, nemoj posle da bude da vas nisam upozorio :)
 

DeletedUser

Guest
Bas (444|499) K44 1,306 d0b2p0b8 [=PRG=] shrek [Grr] 2012-10-16 - 09:38:36
Bas (444|499) K44 1,340 shrek [Grr] Sinn Fein [PiP] 2012-10-16 - 14:08:36
Bas (444|499) K44 1,261 Sinn Fein [PiP] shrek [Grr] 2012-10-16 - 15:51:53

i onda





E moja mukice, shrek sa jednim selom te prenoblava, slabicak si pravi :predaja:

Jos ga boli ono sto je noblao saveznika u 3ujutro... Evo neču vise da spomenem, to noblanje, u tri ujutro, plave točke, komšije, iz nemoci, ahahahahahhaa... Al kako je jako momče na uvredama, slabicak, mukice su mu standardne, dam glavu da mu nije lako u školi, a mozda ni doma, ahahahahaha... Pilence moje bas mi ga dođe zao :(
Morat ću da posetim tu skolu i porazgovaram malo sa decom, a deca znaju biti okrutna...STOP NASILJU NAD ČUPAVOM KUGLICOM !
 

čupava kuglica

Active Member
Reaction score
8
Jos ga boli ono sto je noblao saveznika u 3ujutro... Evo neču vise da spomenem, to noblanje, u tri ujutro, plave točke, komšije, iz nemoci, ahahahahahhaa... Al kako je jako momče na uvredama, slabicak, mukice su mu standardne, dam glavu da mu nije lako u školi, a mozda ni doma, ahahahahaha... Pilence moje bas mi ga dođe zao :(
Morat ću da posetim tu skolu i porazgovaram malo sa decom, a deca znaju biti okrutna...STOP NASILJU NAD ČUPAVOM KUGLICOM !

Mogao bi ti sa Mirojem dual, imate dosta slicnosti, pricaju gluposti, jaki na forumu, OBOJICA RESTARTOVANI hahahahahahaah
 

DeletedUser

Guest
Ja ti đođem ko najbolji prijatelj. Stvarno ću morati porazgovarati sa decom iz tvoje škole ahahahaha
p.s Nemoj da me uspoređujes, ja imam stila, ali je u kvaru.
 

DeletedUser

Guest
Ja ti đođem ko najbolji prijatelj. Stvarno ću morati porazgovarati sa decom iz tvoje škole ahahahaha
p.s Nemoj da me uspoređujes, ja imam stila, ali je u kvaru.

hahaha tacno si kao miroje previse pricas,a malo radis prava mukica ... :boks:
 

DeletedUser

Guest
Gle sto se pale, ahahahahahaha... Kad će školica farmanja, da se upisem, ahahahaha. Ocu i ja da se lozim na forumu, ahahahahaha
 

DeletedUser

Guest
Nema mi draže nego kad vidim čupavku osmjeh, ahahahahaha. Počeo sanjat kad ce me opet restartat, ahahahahaha. Nista nebrini čupavko dođe dan, dođe, pa ćeš ti njima pokazat u školi ko je najači, ahahahaha
 

DeletedUser

Guest
Nema mi draže nego kad vidim čupavku osmjeh, ahahahahaha. Počeo sanjat kad ce me opet restartat, ahahahahaha. Nista nebrini čupavko dođe dan, dođe, pa ćeš ti njima pokazat u školi ko je najači, ahahahaha

haha cupavko te poslo na zagrijavanje uskoro ces u 1 tim haha xDD:zzz:
 

čupava kuglica

Active Member
Reaction score
8
Nema mi draže nego kad vidim čupavku osmjeh, ahahahahaha. Počeo sanjat kad ce me opet restartat, ahahahahaha. Nista nebrini čupavko dođe dan, dođe, pa ćeš ti njima pokazat u školi ko je najači, ahahahaha

Necu ja vise, meni dosta jednom, al ima ko oce :D
 

DeletedUser

Guest
Sto sam se prepo, opet ce me restartovat, ahahahahaha.. Uzet ce mi sela, evo suze krenule zbog igrice, ahahahahaha.
 
Status
Not open for further replies.
Top