SPAM

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
images


aj umri moj disa :andjeo: , da se ja i ata napijemo ko ljudi :hahaha:
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Pravila foruma
Dozvoljeno korištenje samo Hrvatskog jezika

Kao i kod svih drugih dijelova igre, jezik koji se smije koristiti na forumu je samo Hrvatski. Molimo cim manje koristite strane jezike, i to samo ukoliko koristite dobro znane (ili prevedene) izraze i kratke fraze.

:woot:
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
nije tacno, javi mi se na pp pa cu ti poslati poruku od pravog misterioza kad je odustao, i tad vec se bio spojio s qensom, znci duall su igrali, i kad je onaj odustao ovaj danasnji je dosao na acc, ubrzo za tim i qeens je odustao, a ovaj je ostao... Sto god nije jasno pitajte, bolje to, nego da lupate gluposti...
 

skico

New Member
Reaction score
0
nije tacno, javi mi se na pp pa cu ti poslati poruku od pravog misterioza kad je odustao, i tad vec se bio spojio s qensom, znci duall su igrali, i kad je onaj odustao ovaj danasnji je dosao na acc, ubrzo za tim i qeens je odustao, a ovaj je ostao... Sto god nije jasno pitajte, bolje to, nego da lupate gluposti...

kad je raćun skico onako podlo prenoblan igrać misteriozo je prestao igrati iz revolta jer ste i njega tjerali da šalje napade na skico,raćun je PREDAO a ne zajedno poćeo igrati znaći dao raćun na sitt qensu,kako je na taj raćun došao taj što igra na misteriozo neznam,ali znam da je odmah promijenio pass i meil adresu
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
hahahhaha misteriozo je napustio acc jos dok je fatality igrao,napustio je acc jer su se posvadjali oko rez sela i nisu htjeli da se raspravljaju,acc je dat mihaelu i njegovom dualu quensu :)

zar sise jos uvijek igraju ovaj svijet :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
hahahhaha misteriozo je napustio acc jos dok je fatality igrao,napustio je acc jer su se posvadjali oko rez sela i nisu htjeli da se raspravljaju,acc je dat mihaelu i njegovom dualu quensu :)

zar sise jos uvijek igraju ovaj svijet :ludilo:

...meni se čini da je ovdje mnogo njih posvađano sa mnogo čim :ludilo:
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Jel vam smeta što živite pored stadiona ?
Ne smetaa, ne smetaaa, ne smetaaaaaaa, ne smetaaaaaaaaaaaaa, ne smetaaaaaaaaaAaaaaaa :hahaha:
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
[23:24:31] Trawka [The Dream]: jel tebi smeta što ti živiš blizu stadiona ?
[23:24:37] Hadiss Akka1: NE SMETA
[23:24:39] Hadiss Akka1: NE SMETAAAAAAAAAAA

:hahaha:
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
[23:42:24] Mr.Shta ima: koliko
[23:43:11] Trawka [The Dream]: 100
[23:43:39] Mr.Shta ima: sta 100
[23:43:46] Trawka [The Dream]: šta koliko ?
[23:43:49] Mr.Shta ima: (rofl)
[23:43:53] Trawka [The Dream]: HAHAHAHAHAHAHAHAAHHA


:hahaha::hahaha::pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top