SPAM

Status
Not open for further replies.

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Vanja jadan ti :/

Zašto jadan ja? Zato što sam se mučio pročitati tvoj post ili zato što je tvoj post mučio mene dok sam ga čitao? Ono što si ti napisao je čista psihodelija. Pink Floyd i njihov izričaj su ulični svirači prema tvojem pisanju. Nemoj se ljutiti ali pokoja točka i zarez bi vidno popravili stvar i dojam.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Zašto jadan ja? Zato što sam se mučio pročitati tvoj post ili zato što je tvoj post mučio mene dok sam ga čitao? Ono što si ti napisao je čista psihodelija. Pink Floydi i njihov izričaj su ulični svirači prema tvojem pisanju. Nemoj se ljutiti ali pokoja točka i zarez bi vidno popravili stvar i dojam.

Nemoj se ni ti ljutit al ja nisam bolestan ni pacenik kao ti da moram gramaticki ispravne postove pisati i pravit se tu pametan i svetac kao ti ti imas viska vremena i zelis dokazati nekom da si pametan a ustavri samo si jadan bez ljutnje niko te ne tjera da citas postove isto tako niko te ne tjera ni da budes glup a eto ispadas sa tim svojim izigravanjem ajnstajna uvjek sam volio takve ko ti :D

Your side opet smaras narod pacenice jedan :D
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Vauuuu, pogodio sam te? Isprovocirao?

ja nisam bolestan ni pacenik kao ti
Ne, nisi, samo si nepismen.
..pametan i svetac..
Razumijem za pametan, ali zašto svetac?
ti imas viska vremena
A ti kristalnu kuglu pa to znaš?
niko te ne tjera ni da budes glup a eto ispadas sa tim svojim izigravanjem ajnstajna
To si sam osmislio ili ti je netko pomogao?
Hihihihi, kad mi to kaže čovjek koji druge naziva spolnim organom a da pritom ne zna sastaviti rečenicu, to me ne može ni uvrijediti a kamoli naljutiti. Samo me može nasmijati. Ali čak nije ni smiješno, tužno je to...
Stari, forum služi za pisanje i čitanje, komentiranje, a ja sam samo reagirao na način na koji ti to činiš. Rečenice ti gube smisao jer se ne zna gdje im je početak a gdje kraj, postovi ti izgledaju kao da ih je pisao osnovnoškolac pod visokom temperaturom u stanju bunila... A ti me zato nazivaš glupanom? To govori više o tebi nego o meni, pretpostavljam da je takva reakcija lakša od primjene osnova pravopisa. I nisi ti jedini s kojima sam vodio takve razgovore ali zadnji s kojim sam tako raspravljao je priznao da je jedva završio osnovnu školu i tu me potukao svojom iskrenošću i ja mu skidam kapu zbog tog priznanja. Čime ćeš me ti potući? Zauzimanjem za prava nepismenih?
Neznalici je najlakše nazvati drugog glupanom i pritom baciti još par neargumentiranih uvreda jer neznalica ne zna drugačije. Ako pišeš na javnom forumu, onda je tvoje pisanje podložno kritici, jednako kao i moje. To je činjenica! Prihvati to ili se ostavi pisanja, ionako ti ne ide! Ne moraš biti Andrić, ali barem svoje pisanje uobliči u čitki sadržaj, povremeno odvoji koju rečenicu običnom malom točkom, ne daj bože zarezom ili upitnikom, bit će jasnije što želiš reći. Pazi, nismo se dotakli sadržaja već samo forme, a ona je loša kako god ti to predstavio i koliko god ti mene smatrao glupanom.
Moj naklon,
uvrijeđeni i agresivni čovječe.
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
Vauuuu, pogodio sam te? Isprovocirao?


Ne, nisi, samo si nepismen.

Razumijem za pametan, ali zašto svetac?

A ti kristalnu kuglu pa to znaš?

To si sam osmislio ili ti je netko pomogao?
Hihihihi, kad mi to kaže čovjek koji druge naziva spolnim organom a da pritom ne zna sastaviti rečenicu, to me ne može ni uvrijediti a kamoli naljutiti. Samo me može nasmijati. Ali čak nije ni smiješno, tužno je to...
Stari, forum služi za pisanje i čitanje, komentiranje, a ja sam samo reagirao na način na koji ti to činiš. Rečenice ti gube smisao jer se ne zna gdje im je početak a gdje kraj, postovi ti izgledaju kao da ih je pisao osnovnoškolac pod visokom temperaturom u stanju bunila... A ti me zato nazivaš glupanom? To govori više o tebi nego o meni, pretpostavljam da je takva reakcija lakša od primjene osnova pravopisa. I nisi ti jedini s kojima sam vodio takve razgovore ali zadnji s kojim sam tako raspravljao je priznao da je jedva završio osnovnu školu i tu me potukao svojom iskrenošću i ja mu skidam kapu zbog tog priznanja. Čime ćeš me ti potući? Zauzimanjem za prava nepismenih?
Neznalici je najlakše nazvati drugog glupanom i pritom baciti još par neargumentiranih uvreda jer neznalica ne zna drugačije. Ako pišeš na javnom forumu, onda je tvoje pisanje podložno kritici, jednako kao i moje. To je činjenica! Prihvati to ili se ostavi pisanja, ionako ti ne ide! Ne moraš biti Andrić, ali barem svoje pisanje uobliči u čitki sadržaj, povremeno odvoji koju rečenicu običnom malom točkom, ne daj bože zarezom ili upitnikom, bit će jasnije što želiš reći. Pazi, nismo se dotakli sadržaja već samo forme, a ona je loša kako god ti to predstavio i koliko god ti mene smatrao glupanom.
Moj naklon,
uvrijeđeni i agresivni čovječe.

Eh kad bi pismenost i opčenito forma pisanja predstavljala neki stupanj inteligencije , onda bi Nives Celzijus bila izrazito inteligentna osoba. Na kraju krajeva , ona je napisala svoju knjigu :)

Samo naprijed , Nives :love:
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
Eh kad bi pismenost i opčenito forma pisanja predstavljala neki stupanj inteligencije , onda bi Nives Celzijus bila izrazito inteligentna osoba. Na kraju krajeva , ona je napisala svoju knjigu :)

Samo naprijed , Nives :love:

okreni kraj knjige pa pogledaj lektora i asistente :)
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Došao Mujo sa familijom u prašumu i sretne Tarzana.
Tarzan će:- Ja Tarzan, ona Jane, on Čita...
Mujo će:- Ja Mujo, ona Fata, a mali još ne čita...
 

DeletedUser

Guest
Vauuuu, pogodio sam te? Isprovocirao?


Ne, nisi, samo si nepismen.

Razumijem za pametan, ali zašto svetac?

A ti kristalnu kuglu pa to znaš?

To si sam osmislio ili ti je netko pomogao?
Hihihihi, kad mi to kaže čovjek koji druge naziva spolnim organom a da pritom ne zna sastaviti rečenicu, to me ne može ni uvrijediti a kamoli naljutiti. Samo me može nasmijati. Ali čak nije ni smiješno, tužno je to...
Stari, forum služi za pisanje i čitanje, komentiranje, a ja sam samo reagirao na način na koji ti to činiš. Rečenice ti gube smisao jer se ne zna gdje im je početak a gdje kraj, postovi ti izgledaju kao da ih je pisao osnovnoškolac pod visokom temperaturom u stanju bunila... A ti me zato nazivaš glupanom? To govori više o tebi nego o meni, pretpostavljam da je takva reakcija lakša od primjene osnova pravopisa. I nisi ti jedini s kojima sam vodio takve razgovore ali zadnji s kojim sam tako raspravljao je priznao da je jedva završio osnovnu školu i tu me potukao svojom iskrenošću i ja mu skidam kapu zbog tog priznanja. Čime ćeš me ti potući? Zauzimanjem za prava nepismenih?
Neznalici je najlakše nazvati drugog glupanom i pritom baciti još par neargumentiranih uvreda jer neznalica ne zna drugačije. Ako pišeš na javnom forumu, onda je tvoje pisanje podložno kritici, jednako kao i moje. To je činjenica! Prihvati to ili se ostavi pisanja, ionako ti ne ide! Ne moraš biti Andrić, ali barem svoje pisanje uobliči u čitki sadržaj, povremeno odvoji koju rečenicu običnom malom točkom, ne daj bože zarezom ili upitnikom, bit će jasnije što želiš reći. Pazi, nismo se dotakli sadržaja već samo forme, a ona je loša kako god ti to predstavio i koliko god ti mene smatrao glupanom.
Moj naklon,
uvrijeđeni i agresivni čovječe.
E cito sam izmedju redova i skonto sam da si jos gluplji nego sto sam mislio idi zavrsi kakav fakultet il nesto kad si vec tako pismen a kad se naklonjas vec znas sta ti je radit :D
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Ima, NIIV, ta je vazda za provod...
Punica? Heh, otišla na more. Kupio sam joj luftić nadajući se da će pokušati doći do Brača, znaš ono kad svake godine službe spašavanja traže nekog Čeha koja misli da je brod i da može rukama doveslati do susjednog otoka... Još ništa od toga, zvala me danas ali u nadi je spas!

Ovaj sam već puno puta ispričao ali mi e dobar pa ću opet:

Ulazi muž iz garaže u kuću i glasno upita:
- Gdje je ona stara pila?
A punica će iz druge sobe:
-Ak' sam pila, pila sam za svoje nofce!!!
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Ma jok, to bi opet bio trošak... samo nek' ostane na otoku, ja zadovoljan!
Moram ići... farmat... hihihihi...
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Koja li dva kontinenta, baš me interesuje, kako ja znam još uvijek se vode ratovi na kontinentu za kontinente :D
 
Status
Not open for further replies.
Top