SPAM

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Izrazavam svoje misljenje da je ovo pravi KARANTIN koji se nekad,vec davne 2011 prijavio ovde i samo posmatrao :)

Pa dobro svako ima pravo na svoje mišljenje, hvala tebi što si odgovorio.
Nadam se da znaš, da se može napraviti više accaunta u isto vrijeme, ili da potraju stari accevi(Zaboravljena šifra), a da se ne brišu, pogotovo odavdje sa foruma. U slučaju mjenjanja nicka, abussanja ili zaboravljene šifre opet. :eek:
 

DeletedUser

Guest
Pa dobro svako ima pravo na svoje mišljenje, hvala tebi što si odgovorio.
Nadam se da znaš, da se može napraviti više accaunta u isto vrijeme, ili da potraju stari accevi(Zaboravljena šifra), a da se ne brišu, pogotovo odavdje sa foruma. U slučaju mjenjanja nicka, abussanja ili zaboravljene šifre opet. :eek:


Jel ti stvarno aludiras na to da je ovo pravi on?... pa naravno da jeste dosao da predstavlja neke mumije :)

i zamolit cu te da me ne citiras ako nemas barem 18 godina:)
 

DeletedUser

Guest
Jel ti stvarno aludiras na to da je ovo pravi on?... pa naravno da jeste dosao da predstavlja neke mumije :)

i zamolit cu te da me ne citiras ako nemas barem 18 godina:)

Ja sam nastojao ostati kulturan. Sad ovaj prvi pasus nisam shvatio, volio bih da mi pojasniš.
Inače '92 godište, pošto vidim interes pokazan o toj temi, ili mi se čini. Kako god, sad znaš.

EDIT:
Ime plemena nije bitno. Mislili smo se zvati AIDS, ali se našao neko ko je već to ime iskoristio. Do daljnjeg', Mumije, da. Citiram ti Karantina;
Ovi sto misle da nisam pravi,neka misle imaju pravo,ja se nemam namjeru pravdat vidjet cete dali smo pravi kada pocne svijet,pozdrav svima..
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ja sam nastojao ostati kulturan. Sad ovaj prvi pasus nisam shvatio, volio bih da mi pojasniš.
Inače '92 godište, pošto vidim interes pokazan o toj temi, ili mi se čini. Kako god, sad znaš.

EDIT:
Ime plemena nije bitno. Mislili smo se zvati AIDS, ali se našao neko ko je već to ime iskoristio. Do daljnjeg', Mumije, da. Citiram ti Karantina;


Jesi li ti normalan? pozdravlja te karantin evo ga pije :)
 

DeletedUser

Guest
A jel komšija ostao bez koje trešnjice?

39215-grumpy-cat-no-Vyfj.jpeg
 

NIIV

Member
Reaction score
1
hehehe,pa nebi ja bila "Ja",kad nebi progovorila,nakon što sam pročitala onakvo nešto :)
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
vise spama na ovom svijetu nego na drugima
a jos nije ni otvoren :hmm:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
neznam bi li igra uopce ovaj svijet,kad su mumije najavile da uzimaju svijet :kokice:
 
Status
Not open for further replies.
Top