SPAM

Status
Not open for further replies.

trigget

Member
Reaction score
0
samo da se nadovezem natrag na Sovu i 500k ofarmanih.

nije da se hvalim ali na sv1 koji sam krenuo igrati prije mjesec dana bez icije pomoci ofarmao sam u tih mjesec dana 630k i 250 sela, tako da sumljam da itko moze ofarmati vise od mene :p
a sv12 po drugim nickom imam 80k i 270 sela ofarmanih i za rese mislim da je to debeli maximum :p
 

Graveceeper

Banned
Reaction score
0
To za sovu je bilo lozenje a onda se pojavio piplok koji kaze 630k i diler koji je za njega garantovao, pokazali se farmeri :)

Samo da znas trigget kasnis 200k ;)
 

trigget

Member
Reaction score
0
mlatko izgledas mi kao pro, sto nebi trebao imati barem 120 ofarmanih sela?

p.s. upravo sam na sv 12 skocio sa 270 na 273 ofarmanih sela :) mogla bi pasti nagrada za najboljeg farmera :D

Graveceeper znam ja da se oni sprdaju jer samo 1 igrac ima cudo na sv12 : RaulDuke kao napadac :) i Chardonnay sa popunjenom farmom na 22 :D
 

Graveceeper

Banned
Reaction score
0
mlatko izgledas mi kao pro, sto nebi trebao imati barem 120 ofarmanih sela?

p.s. upravo sam na sv 12 skocio sa 270 na 273 ofarmanih sela :) mogla bi pasti nagrada za najboljeg farmera :D

Graveceeper znam ja da se oni sprdaju jer samo 1 igrac ima cudo na sv12 : RaulDuke kao napadac :) i Chardonnay sa popunjenom farmom na 22 :D

Nadam se da se salite.
 

*lucifer*

Member
Reaction score
0
mlatko izgledas mi kao pro, sto nebi trebao imati barem 120 ofarmanih sela?

p.s. upravo sam na sv 12 skocio sa 270 na 273 ofarmanih sela :) mogla bi pasti nagrada za najboljeg farmera :D

Graveceeper znam ja da se oni sprdaju jer samo 1 igrac ima cudo na sv12 : RaulDuke kao napadac :) i Chardonnay sa popunjenom farmom na 22 :D

Ma nije li to multi :D
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
sarkazam.jpg
(Upućeno plemenu WDN)

Uvijek pomislim da je sarkazam i više nego očit , ali me uvijek iznova iznenade :/
O pismenosti da ne govorim ...


hahahahahaha,bravo....Da plješćemo ili?
:confused:

Mislim da je i to također bio sarkazam ... :hahaha:
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
Šta je pjesnik htio reći ,
koje je značenje njegovih riječi ?
Možda ti nije jasno sada
al shvatit ćeš ti kad-tada :)
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
bgm , treba mi jedno :eek: Zatoplilo , moram se prilagoditi vremenskim uvjetima + popravit ce mi se aerodinamika :hahaha:
 
Status
Not open for further replies.
Top