SPAM

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
zašto da farmamo barbare kad ima više resursa u vašim selima :hahaha:
 

kodiak

Member
Reaction score
1
jos malo barbara imaju uzet pa necemo moc vise ni farmat

mi nećemo moć farmat, za vas znamo da ne farmate jer nemate šta... zato prije akcije i fejkate da skupite resa za plemiće cccc
 

trigget

Member
Reaction score
0
hahahaha jbg, napravi ste nesto super na crti sto mi nismo (necu vam reci sto) i to vam pali, a ovako cemo mi ginuti dok to ne ispravimo....forkin se tuce nema sto, i ide mu hehehe da nebi bilo FORKIN vs LOB :predaja:
 

miracle

New Member
Reaction score
0
hahahaha jbg, napravi ste nesto super na crti sto mi nismo (necu vam reci sto) i to vam pali, a ovako cemo mi ginuti dok to ne ispravimo....forkin se tuce nema sto, i ide mu hehehe da nebi bilo FORKIN vs LOB :predaja:

pa jedino za njega mogu reci da je igrac vi botovi pa botovi (pravite akcije na barbarska sela) hihiih :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Na 12ci rat s lijeva na desno, na 13ci odozgo prema dole... Gusto je svugdje kako god vi pricali i ratovat ce se jos dugo, a meni bas postalo interesantno. :3
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Na 12ci rat s lijeva na desno, na 13ci odozgo prema dole... Gusto je svugdje kako god vi pricali i ratovat ce se jos dugo, a meni bas postalo interesantno. :3

ovo je najinteresantniji dio igre :festa:
 

trigget

Member
Reaction score
0
evo ga sa dvije strane(rat) :D hahaha toni znas da se moram pohvaliti ;) biti ce napeto :) neka bolji pobjedi, a ja se borim gustom i do kraja :kokice:
 

DeletedUser

Guest
Ma samo deri. LOB i TDO skupili zajedno 6 miliona bodova sto mi imamo pa sad idemo se tuci posteno. :boks:
 
Status
Not open for further replies.
Top