SPAM

Status
Not open for further replies.

kodiak

Member
Reaction score
1
Side 1:


I vi nesto pricate?
xaxaxaxaxaxaxa

ajde prvo skoči pa reci HOP....

GEN
7i0qsqt.png


LOB
Xq2rn6V.png


samo vidiš...ogromna je razlika između nas i vas upravo ova:

tlhs.png


Mi ratujemo od početka.. prvo sa rakijama a poslije i sa vama. Vama bi statistike bile sramotne da vam nije upao rat sa T-D-O...

U ratu sa nama unatoč 2x više sela od nas mi vas vodimo.Zato,dok se ne pokažete-tišina tamo :predaja:
 

Max.Payne

New Member
Reaction score
0
Nebi vi ni Rakiju nikad dobili da nije bilo strašnih igrača poput sejde cezara punice kad god je trebala neka akcija tajili su i na kraju pobjegli pa ponovo iz gena pobjegli a ustvari shvatili smo da su to vaši ljudi
 

kodiak

Member
Reaction score
1
Nebi vi ni Rakiju nikad dobili da nije bilo strašnih igrača poput sejde cezara punice kad god je trebala neka akcija tajili su i na kraju pobjegli pa ponovo iz gena pobjegli a ustvari shvatili smo da su to vaši ljudi

Ma, i ti si naš čovjek :eek:ok:
 

kodiak

Member
Reaction score
1
Ljudi protumacite statistike kao ovo:
2 tima igraju fudbal...
1. tim ima 15 precki i 5 stativa,20 kornera,20 suteva prema golu
a nisu postigli ni jedan gol
2.Ima jednu dobru priliku i zabije gol...
konacni rezultat
prvi tim 0-1 drugi tim

Svu tu silnu statistiku ste vecinom pokupili od RAKIE,dok je GeN pravio vojsku vi ste sa njima ratovali...U zadnje vrijeme samo kupite
OD defense rank,sa izuzetkom one akcije na tekliku gdje ste pokupili koju stotku...tako da kad se zavrsi rat sa TDO,spremite se...


Nadam se samo da neće opet 3 mjeseca praviti vojsku ;)
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Ljudi protumacite statistike kao ovo:
2 tima igraju fudbal...
1. tim ima 15 precki i 5 stativa,20 kornera,20 suteva prema golu
a nisu postigli ni jedan gol
2.Ima jednu dobru priliku i zabije gol...
konacni rezultat
prvi tim 0-1 drugi tim

Svu tu silnu statistiku ste vecinom pokupili od RAKIE,dok je GeN pravio vojsku vi ste sa njima ratovali...U zadnje vrijeme samo kupite
OD defense rank,sa izuzetkom one akcije na tekliku gdje ste pokupili koju stotku...tako da kad se zavrsi rat sa TDO,spremite se...

vrištiiiiiim :hahaha:
tumblr_m1wzh3OOQf1r2e1lj.gif
 

bulldozer

Member
Reaction score
6
Ljudi protumacite statistike kao ovo:
2 tima igraju fudbal...
1. tim ima 15 precki i 5 stativa,20 kornera,20 suteva prema golu
a nisu postigli ni jedan gol
2.Ima jednu dobru priliku i zabije gol...
konacni rezultat
prvi tim 0-1 drugi tim

Svu tu silnu statistiku ste vecinom pokupili od RAKIE,dok je GeN pravio vojsku vi ste sa njima ratovali...U zadnje vrijeme samo kupite
OD defense rank,sa izuzetkom one akcije na tekliku gdje ste pokupili koju stotku...tako da kad se zavrsi rat sa TDO,spremite se...
Samo mi nije jasno o kakvom konacnom rezultatu pricas, kad prava utakmica nije jos ni pocela :lool:
 
Reaction score
0
Ljudi protumacite statistike kao ovo:
2 tima igraju fudbal...
1. tim ima 15 precki i 5 stativa,20 kornera,20 suteva prema golu
a nisu postigli ni jedan gol
2.Ima jednu dobru priliku i zabije gol...
konacni rezultat
prvi tim 0-1 drugi tim

Svu tu silnu statistiku ste vecinom pokupili od RAKIE,dok je GeN pravio vojsku vi ste sa njima ratovali...U zadnje vrijeme samo kupite
OD defense rank,sa izuzetkom one akcije na tekliku gdje ste pokupili koju stotku...tako da kad se zavrsi rat sa TDO,spremite se...

MOLIM ADMINE DA ME BANUJU SA OVOG FORUMA, DA NE GLEDAM OVAKVE IZJAVE!!!

HVALA:predaja:

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH :predaja:
 

trigget

Member
Reaction score
0
hahahahaha ja nemogu vjerovati sto sve ovaj LOB nece koristiti da zastrase protivnika, a navlacenje igraca (provokacija) da vas izvrijeda pa da ga prijavite hahaha znaci toliko ste nisko pali. Ok sada cemo se postaviti na ovaj nacin... zasto kod igraca forkina na crtu dolazi krkan? hmm zna netko? na nacin da pokupi akademca walkingtall... Znam da je forkin zvijer al igrac koji vec ionako ima poprilicno sela na crti dajete mu jos i jos... Kada vidim neke od vas odmah znam kakvi ste, a da ne pricam kakvi su vam igraca koji su u plemenu ispod 10ranka, katastrasni...vas par se drzite i to se mora priznati al ruganje da imamo duplo vise sela od vas, a nemozemo vas pokupiti je provociranje jer kada tada cemo vas pokupiti posto imamo off sela isto koliko vi deff...Razmisljajte pozitivno uvijek cete imati pobjedu na vanjskom forumu :predaja:
 
Status
Not open for further replies.
Top