SPAM

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ljudi protumacite statistike kao ovo:
2 tima igraju fudbal...
1. tim ima 15 precki i 5 stativa,20 kornera,20 suteva prema golu
a nisu postigli ni jedan gol
2.Ima jednu dobru priliku i zabije gol...
konacni rezultat
prvi tim 0-1 drugi tim

Svu tu silnu statistiku ste vecinom pokupili od RAKIE,dok je GeN pravio vojsku vi ste sa njima ratovali...U zadnje vrijeme samo kupite
OD defense rank,sa izuzetkom one akcije na tekliku gdje ste pokupili koju stotku...tako da kad se zavrsi rat sa TDO,spremite se...


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,

...nema me tri dana a vi se ovdje zabavljate do suza !!!!
 

kodiak

Member
Reaction score
1
hmm..Lob?Lob@?Noname?UF?TDO?NN@? o cem ti pricas baja

Minions-saying-with-wallpaper.jpg
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Placite jos, niste dovoljno. Samo plakanjem , moljenjem i kukanjem mozete nesto da postignete.

Toliko o obrazu i postenoj igri.
Pocinje da mi se ova igra gadi, cak mislim da cu prestati igrati skroz.
 

DeletedUser

Guest
Placite jos, niste dovoljno. Samo plakanjem , moljenjem i kukanjem mozete nesto da postignete.

Toliko o obrazu i postenoj igri.
Pocinje da mi se ova igra gadi, cak mislim da cu prestati igrati skroz.

...nemoj, molim te, ako se ti maknes ostat ce samo tvoj duall, ...a njega vec postujem :)
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Ako nemozete izdrzati provokacije, najbolje je da izbjegavate upustanje u rasprave. Ovo nije ulica niti je reala, ali ponasanje mora biti primjereno. Vrijeđanja necu tolerirat, bilo koje vrste, a isto tako necu ubuduce tolerirati upakirane metafore koje sugeriraju na necije sexualne orjentacije. Ne samo to nego cu se ubuduce pobrinuti da se primjene sva pravila koja se odnose na vase sudjelovanje u samoj igri u odnosu na ponasanje na forumu jer ocito progledavanje kroz prste ne pali.

Ugodna vecer
 
Status
Not open for further replies.
Top