SPAM

Status
Not open for further replies.

kodiak

Member
Reaction score
1
konačno...mogla si tako odma napisat, a ne tu se prosipate po forumu,navodno znate sve o akciji na punicu,baldrofa,n.n. uspoređujete ih,izvlačite zaključke, a u stvari nemate pojma pola tog što pišete


Za akciju na punicu i sejdu mi netrebaju izvještaji dovoljan mi je TW stats. A ja i dale ne kužim šta je pjesnik htio reći ;)

punica

sejda

Vama je trebalo 30 dana da ponoblate njihovih 70 sela.
Punica 4,3 mio ODD, sejda 3,5 mio ODD. Sela koja su u biti bila vaša, bila su dio GEN-a. I još se hvalite time kako ste ih "brzo" noblali :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Koliko znam da Darko(punica) igra na Punica acc, a taj Plavuljak je neki novi dual izgleda tako da se nema ni sta predstavljati na forumu kao vlasnik tog acc

Idi bolan umij se... De ti meni reci kome si ti uzela sela kada je netko bio na accu, kada nije odustao?
Sad možeš naravno uzimati kad su odustali :D .. Ostalo je tu naokolo par barbara.
 

DeletedUser

Guest
Za akciju na punicu i sejdu mi netrebaju izvještaji dovoljan mi je TW stats. A ja i dale ne kužim šta je pjesnik htio reći ;)

punica

sejda

Vama je trebalo 30 dana da ponoblate njihovih 70 sela.
Punica 4,3 mio ODD, sejda 3,5 mio ODD. Sela koja su u biti bila vaša, bila su dio GEN-a. I još se hvalite time kako ste ih "brzo" noblali :hahaha:

nitko se ne hvali,samo vi omalovažavate i dalje uspoređujete,vršite zaključke a i sami pišete "ja i dalje ne kužim"
mi odrađujemo kako možemo,nekom je to brzo nekom sporo,ali to je naša brzina
ti si ta koja je pisala o puničinoj obrani u akciji(znači 1 dan),prenoblanim selima,ubijenim jedinicama-a sad govoriš da ti ne trebaju izvještaji već tw stats-i onda stavljaš vremenski period od mjesec dana...ne namjeravam se ja ovdje raspravljat s tobom,točno znam što mogu očekivat od vašeg plemena i znam da nije bezazleno da se možemo zajebavat,ali nemoj ni ti onda nabacivat svakojakve nepovezane stvari-uz to često i kontradiktorne...
...ja sam samo pitao da mi netko objasni onaj pokušaj prenoblavanja jer je došlo do situacije koju mi nije lako objasnit,prvi plemić prošao,drugi nije...a deff nije dolazio između tih plemića-ako znaš nešto o tim situacijama molio bi odgovor,ako neznaš,onda se nemoj ni pravit da znaš
 

pajke

Member
Reaction score
5
Rubo postavi drugi izvjestaj mozda je i zid bio veliki, a mozda i malo vojske sa drugim plemicem :)
 

DeletedUser

Guest
Rubo postavi drugi izvjestaj mozda je i zid bio veliki, a mozda i malo vojske sa drugim plemicem :)

definitivno nedovoljno vojske,ali kako i zašto,nek malo razmisle...koliko pišu po ovom forumu,valjda znaju neke cake kako to izvest hehe
 

kodiak

Member
Reaction score
1
nitko se ne hvali,samo vi omalovažavate i dalje uspoređujete,vršite zaključke a i sami pišete "ja i dalje ne kužim"
mi odrađujemo kako možemo,nekom je to brzo nekom sporo,ali to je naša brzina
ti si ta koja je pisala o puničinoj obrani u akciji(znači 1 dan),prenoblanim selima,ubijenim jedinicama-a sad govoriš da ti ne trebaju izvještaji već tw stats-i onda stavljaš vremenski period od mjesec dana...ne namjeravam se ja ovdje raspravljat s tobom,točno znam što mogu očekivat od vašeg plemena i znam da nije bezazleno da se možemo zajebavat,ali nemoj ni ti onda nabacivat svakojakve nepovezane stvari-uz to često i kontradiktorne...
...ja sam samo pitao da mi netko objasni onaj pokušaj prenoblavanja jer je došlo do situacije koju mi nije lako objasnit,prvi plemić prošao,drugi nije...a deff nije dolazio između tih plemića-ako znaš nešto o tim situacijama molio bi odgovor,ako neznaš,onda se nemoj ni pravit da znaš

Opusti se rubo.. diši

Da si stavio izvještaje onda bi mogli komentirat.I neda mi se dalje tražit al točno si moj post citirao i tražio odgovor od mene upravo za to.. ne kužim kakve to veze ima sa akcijom na sejdu, na punicu, na bilo koga.
Vi ste povukli usporedbu akcije na baldrofa i na punicu -s moje strane je samo konstatirano kako se to dvoje nemože uspoređivati. I to argumentirano.
 

DeletedUser

Guest
ne kužim kakve to veze ima sa akcijom na sejdu
pa da,sejdino prenoblavanje nema veze s akcijom na sejdu...možda da svoje minionse pitaš za objašnjenje hahaha
vidim i mr. indigo se ubacio u raspravu...on je također autor jednog zanimljivog posta na ovom forumu- kaže da scapa nije igrao sv10

a u biti,kad je scapa igrao mr. indigo više nije igrao-zbog čega; svi znamo :hahaha:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
ma nemogu virovat,pricate o obrazima nas u LOBu,a pogledaj te svoje
s0va prvi na svijetu od 100 sela,50 bili od svojih igraca,30 barbara,a za 20 se boria..
Nije jedini tako kod vas...

Jbg,najbolja taktika za prvo misto: "za*ebi svoje i budi najjaci"

daj sram me vidit ko je prvi na ovom svijetu :zid:
 
Status
Not open for further replies.
Top