SPAM

Status
Not open for further replies.

bakho

Active Member
Reaction score
12
Al' si se ti nalozio na s0vu, da nije neka ljubav u pitanju pa ga toliko spominjes? :love:
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
pa da,sejdino prenoblavanje nema veze s akcijom na sejdu...možda da svoje minionse pitaš za objašnjenje hahaha
vidim i mr. indigo se ubacio u raspravu...on je također autor jednog zanimljivog posta na ovom forumu- kaže da scapa nije igrao sv10

a u biti,kad je scapa igrao mr. indigo više nije igrao-zbog čega; svi znamo :hahaha:

...e sjećaš se nicka "bijelac" sa hr10 ? -.^ (možda ti je to promaklo u knjzi genijalaca)

-ii baziran si na priču o tome kako sejda prenoblava, upitaj igrača Ermax ili EROR sa koliko vojske su oni slali na punicu, ono mnogobrojna prenoblavanje što im je dečko sjekao. :) (ku'š sad ?)

#bakho - inteligencija mi je lošija strana, rokam samo rutinu. :hmm:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Al' si se ti nalozio na s0vu, da nije neka ljubav u pitanju pa ga toliko spominjes? :love:

Nije on tu jedini,ima mnogo vas..Dovedu par drugara da dignu sela i onda sve pokupise.Veliki igrači :hmm:

Neman više šta ni farmat sve barbare pokupise :ludilo:




:pivo:
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Nije on tu jedini,ima mnogo vas..Dovedu par drugara da dignu sela i onda sve pokupise.Veliki igrači :hmm:

Neman više šta ni farmat sve barbare pokupise :ludilo:




:pivo:


Ima jos malo , ali radimo na tome :$ Ne brini se :p
A sto si ti toliko zapeo za nasa noblanja ? :)
 

sinisa90

Member
Reaction score
0
Pozdrav lobovci ocetel se ljutit ako pocnem noblat barbare na vasem kontinentu jer vi to i onako ne pljackate sta ce nam ovi ovamo barbari kad mozemo krast vama ispred nosa resurse
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
naravno da se sjećam
i nisam baziran na priču,pitam da mi objasnite situaciju,ali nitko da se udostoji :(

Dobro je da se sjećaš, onda idalje tvrdiš da je scapa poslije mene igrao ? -.^

#evo da ja sad tebe pitam, šta je se dešavalo as Ermaxovih prenoblavanja, niko ni dotakao nije vojsku.. prazan grad, 10 trgovaca bilo ?

(baš me zanima odgovor) :kokice:
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
...aaa skontao si da si fulao smjernice.. (aplauz)

aa ne znaš za ermaxa :O Možda si onda čuo za ERORova prenoblavanja ?

[(pričam o napadima na punicu)da te prosvjetlim, voliš biti u toku] :pivo:
 

DeletedUser

Guest
...aaa skontao si da si fulao smjernice.. (aplauz)

aa ne znaš za ermaxa :O Možda si onda čuo za ERORova prenoblavanja ?

[(pričam o napadima na punicu)da te prosvjetlim, voliš biti u toku] :pivo:

ja mislio neka posebna prenbolavanja...prenoblano ko 1000 ostalih prenoblavanja...pošalješ plemiće i vratiš selo,najnormalnija stvar
a za scapu,eto vidiš da znaš i sam da je igrao-ništa bitno,igrao ili ne,došao čovjek kasnije,nije se previše zadržao; vjerujem ostao bez svoje ekipe ili imao posla na nekom drugom svijetu,ali čemu onda pisanje da nije ni igrao-ubacujete sitne laži koje su bez ikakvog smisla,samo da bi te lagali...a pričate o smjernicama
da možda i skico ne počme o smjernicama,vidjeli smo danas kakav on smijer dijaloga ima

nego ima li netko da mi objasni kako se drugi plemić zakucao,ako nije dolazio deff između ta 2 plemića? hahahaha
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
I opet ti kažem da scapa nije igrao :zid:

A vidim, barataš sa prenoblavanjima, pa ti meni opet reci, kako Ermax nije prenoblao selo od punica, isto tako def nije ubačen, kakva koincidencija. :)
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Posle mnogih pokusaja da ispadnes pametan, ne uspjevas.
Zapetljas se sam u spostvenoj lazi. Onda pocnes pricati neke nebuloze, tipa "kako ermax nije noblao" bla bla.

De prvo kad nesto napises procitaj sta si napisao, pa onda postavi na forum.
 

DeletedUser

Guest
I opet ti kažem da scapa nije igrao :zid:

A vidim, barataš sa prenoblavanjima, pa ti meni opet reci, kako Ermax nije prenoblao selo od punica, isto tako def nije ubačen, kakva koincidencija. :)

i onda lik krene o smijernicama :zzz:



nego vidim lob se nešto posebno napalio na svoje bivše članove...mionicar, Xv88 i Darkest Man,montela
battalgazi.....a kad gen napravi nešto slično onda prozivaju po forumu
i netko kaže smijernice :zid:
 
Last edited by a moderator:

skico

New Member
Reaction score
0
ja mislio neka posebna prenbolavanja...prenoblano ko 1000 ostalih prenoblavanja...pošalješ plemiće i vratiš selo,najnormalnija stvar
a za scapu,eto vidiš da znaš i sam da je igrao-ništa bitno,igrao ili ne,došao čovjek kasnije,nije se previše zadržao; vjerujem ostao bez svoje ekipe ili imao posla na nekom drugom svijetu,ali čemu onda pisanje da nije ni igrao-ubacujete sitne laži koje su bez ikakvog smisla,samo da bi te lagali...a pričate o smjernicama
da možda i skico ne počme o smjernicama,vidjeli smo danas kakav on smijer dijaloga ima

nego ima li netko da mi objasni kako se drugi plemić zakucao,ako nije dolazio deff između ta 2 plemića? hahahaha

RUBO,odkad igram plemena neka se javi netko prema kome sam bio bezobrazan i vrijeđao ga na bilo koji naćin,neka se javi i isti tren napuštam igru,ovakvo đub.. sam prvi puta sreo odkad igram ovu igru i prema takvoj osobi i u igri i u životu se samo na takav naćin ophodim,jer takva osoba nije vrijedna poštovanja
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
ma nemogu virovat,pricate o obrazima nas u LOBu,a pogledaj te svoje
s0va prvi na svijetu od 100 sela,50 bili od svojih igraca,30 barbara,a za 20 se boria..
Nije jedini tako kod vas...

Jbg,najbolja taktika za prvo misto: "za*ebi svoje i budi najjaci"

daj sram me vidit ko je prvi na ovom svijetu :zid:

ne nobla on svoje igrace,vec svoje multije,boze kako ne kontate :lool: :hahaha:
 

kodiak

Member
Reaction score
1
pa da,sejdino prenoblavanje nema veze s akcijom na sejdu...možda da svoje minionse pitaš za objašnjenje hahaha
vidim i mr. indigo se ubacio u raspravu...on je također autor jednog zanimljivog posta na ovom forumu- kaže da scapa nije igrao sv10

a u biti,kad je scapa igrao mr. indigo više nije igrao-zbog čega; svi znamo :hahaha:

Dobro da onda pojasnim pitanje:Kakve veze ja imam sa sejdinim prenoblavanjem?? I šta ako je izginuo 2. plemić? Zašto je to toliko važno i bitno_Osim da nam pričate kako smo glupi jer ne kužimo šta je pjesnik htio reći :hahaha:

Fino sam postavio statistike....70 sela , trebalo vam dva mjeseca i 8 mio ODD da ta sela koja su prije bila vaša vratite opet u GEN. Mislim da su punica i sejda postigli svoj cilj :D jer su vam jasno i glasno rekli da su izašli da vas zaje**** a to su i napravili :pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top