SPAM

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Plavuljak zao mi ti je , zato sto ismijavas takve neke stvari.
Cistiji ti je djon nego obraz, sram da te bude!
Nemas covijecnosti u sebi ni 1%. Takvi kao ti ne treba uopste da izlaze medju ljude, sramoto i bruko!

Ma jel. Šta bi ti drugo napisao nego to, očekivao sam.

Kada ste vi mene napadali, ja sam tada imao gripu i nisam baš bio u mogućnostima da se branim

Kada je bio praznik ( Bajram ) , Your Side je rekao da se ne napadmo, zapravo samo on nije napao a za ostale članove to nije važilo..

Ti meni nešto pričaš.
 
Last edited by a moderator:

kodiak

Member
Reaction score
1
Plavuljak zao mi ti je , zato sto ismijavas takve neke stvari.
Cistiji ti je djon nego obraz, sram da te bude!
Nemas covijecnosti u sebi ni 1%. Takvi kao ti ne treba uopste da izlaze medju ljude, sramoto i bruko!

A ti možeš nazivat ljude prevarantima, pisati da ulaze preko proxya u račune i takve stvari... :hahaha: sunčica mala

evo jedna samo za bakha
 

DeletedUser

Guest
ne odgovaram na pitanja na koja sam znas odgovor

Ovo ti je drug moj čist dokaz da ti pokušavaš ispasti pametan tako što pokušavaš "poniziti" Miću i GeN ujedno,dalje
Tu neku spiku bacaš da smo mi nekoga prevarili ali ne možeš navesti niti jedan jedini primjer da bi to malo pojačao pa kažeš u stilu "znaš ti dobro"
Daj molim te,ne kaže se džabe, Ispeci pa reci :lool:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Varao igrace? Koga smo mi to prevarili ? Ajde reci mi.


Hm sto se tice LoB, je l' treba da nabrajam?
Montella i ekipa.

msm da bi mu krace bilo pisat koga niste za*ebali :hahaha:

Izlozene su poruke kako danci napusta igru. I prepusta sela. Tako da , psh. Nemate dokaza, a i sami mozete dancia pitati je li ga ko zajebo ili je sam napustio igru zato sto nema vremena i prepustio sela plemenu.

ma naravno svi su odustali i prepustili sela,zato je i rastao OD tih igraca,pricaj price nekom drugom :ludilo:
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Jeste mi smo zeznuli citav svijet, ma kakav citav svijet , citav hr server smo zeznuli.
 

DeletedUser

Guest
pa da,sejdino prenoblavanje nema veze s akcijom na sejdu...možda da svoje minionse pitaš za objašnjenje hahaha
vidim i mr. indigo se ubacio u raspravu...on je također autor jednog zanimljivog posta na ovom forumu- kaže da scapa nije igrao sv10

a u biti,kad je scapa igrao mr. indigo više nije igrao-zbog čega; svi znamo :hahaha:

...scapa nije igrao hr10; ...istina, acc. bijelac se ubacio, malo klikoa i ugasio kad se RB nije mogao "sastavit", ali ideje o igranju, barem ozbiljnijem nije bilo ni na kraj pameti
 

DeletedUser

Guest
...scapa nije igrao hr10; ...istina, acc. bijelac se ubacio, malo klikoa i ugasio kad se RB nije mogao "sastavit", ali ideje o igranju, barem ozbiljnijem nije bilo ni na kraj pameti

kao što sam već i napisao..."igrao,nije imao ekipe i napustio",indigo evo i on sam kaže da se RB nije mogao "sastavit"-100% je u pravu,bar za tebe....ti se doslovno nisi mogao ni ulogirat na acc :ludilo:



p.s. vidim komentiraju se razna opravdanja zbog odustajanja-ono što bude 90% izmišljotina i 10% istina
i onda punica napiše "ja sam tad imao gripu"...a u početku bila priča o dobroj obrani,kako je gen zakucao pola milje offa,bla bla ...na kraju je ipak bila gripa

p.s. skico legendo-izgleda da ti nikad nikog nisi uvrijedio,samo nemoj više pisat jer će to bit jedan put više da nekog "nisi" uvrijedio
 
Last edited by a moderator:

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
kao što sam već i napisao..."igrao,nije imao ekipe i napustio",indigo evo i on sam kaže da se RB nije mogao "sastavit"-100% je u pravu,bar za tebe....ti se doslovno nisi mogao ni ulogirat na acc :ludilo:



p.s. vidim komentiraju se razna opravdanja zbog odustajanja-ono što bude 90% izmišljotina i 10% istina
i onda punica napiše "ja sam tad imao gripu"...a u početku bila priča o dobroj obrani,kako je gen zakucao pola milje offa,bla bla ...na kraju je ipak bila gripa

..izvini, napisao si da je scapa igrao poslije mene. (Fulao si)
..scapa uopšte nije igrao.. (Fulao si)
...RB se nije mogao sastaviti.. (nije mogao zbog vaše prljave igre - to si upravu)


Umno stabilniji popušta, tako da se povlačim u svoje odaje i na hr12, a ti nastaviti valjati gluposti i zjapiti oko scape i prenoblavanja punice

:eek:ok:
 
Status
Not open for further replies.
Top