Spam

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Hahahhahaa vrlo interesantno :D al jedno im priznajem vole patit tastature :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
lacoste dobili smo kick zato sto sam reko da sami ne mozemo nista pfu i da je cudna politika plemena i iluzija da cemo uzeti k45.
Meni jos uvek nije jasan razlog kicka.Svagde sam igro al ovako nesto jos vidio nisam :D Dobio si kick,zato sto si rekao istinu hahh :D


sta te briga :) njima na dusu ne tebi :) a i u pf su ti nekadasnji suigraci pa vjerujem da imas stelu neku jelda? :p
 

DeletedUser

Guest
:andjeo:posto sam omiljeni igrac svi pitaju da znaju dal sam ja na racunu il ne
 

DeletedUser

Guest
steta sto vamo nema onih lajkiva za postove.. mislim da bi o kak0 je lepo biti glop ima podosta u zadnjih par komentara hehe :D :D
 

DeletedUser

Guest
Ne shvataju ljudi ako je mrtav eksterni forum nije toliki cejf ni igrat :(
 

DeletedUser

Guest
Zapita se covjek nekad, sta vi imate od tih postova koje pisete osim zelje da ispod avatara pise "komentara- 992921" kome se dokazujete Bog sami zna. Get a Life
 

DeletedUser

Guest
lacoste dobili smo kick zato sto sam reko da sami ne mozemo nista pfu i da je cudna politika plemena i iluzija da cemo uzeti k45.
Meni jos uvek nije jasan razlog kicka.Svagde sam igro al ovako nesto jos vidio nisam :D Dobio si kick,zato sto si rekao istinu hahh :D

dobro ti znaš zašto si dobio kick

mada,nebitno je uopće zašto si ga dobio,dobio si ga i to je to.

PF je tvoje pleme odavna.

e sad,DL vjerojatno opstat neće,i ne zamaramo se time,al bez fajta se predat nećemo.

za razliku od recimo tebe koji dogovaraš dualiranja i predaju sela.

sretno
 

Punisher**

Member
Reaction score
4
Haj majke ti,dogovaranje oko spajanja je bilo kada sam bio u og,i kada je vjetar odusto,padali ko kruske.Kad sam preso kod vas,naso sam coveku duala i reko da nema spajanja :) To sto vi ne znate citati je druga stvar,a ostavljo sam x puta sit bokiju da mi pazi racun.
Ovo vam je igrica za zabave,ne za siljenje i propagiranje neke tiranide u plemenu.To sto vi to shvatate preozbiljno je druga prica.
Hvala vama na svemu.U pf sam preso zato sto sa celim svetom imate neke vase dogovore,ugovore sta ja znam.A ovako u pf,vas mogu napadat :) Zao mi samo sto nasi dobri igraci,tipa loneridera,prospana,zmaja propadaju s vama al staces :)
 
Status
Not open for further replies.
Top