Spam

Status
Not open for further replies.

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Igram za taj trenutak kad ce na ranku DL preteci PF!, tada je moja misija zavrsena, ostalo ce biti samo iscekivanje kraja... :D
 

DeletedUser

Guest
Side 1:
Tribes: *13*, *30*
Side 2:
Tribes: PF!, PF-a

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 26
Side 2: 7
Difference: 19

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 133,057
Side 2: 39,250
Difference: 93,807

chart



:boks::p
 

DeletedUser

Guest
svaka čast za poštenje mogu samo to reći r0ke možda vi igrate pošteno ali pleme vam nikako ne igra tako kapiten je već četvrti ili peti igrač iz našeg plemena koji daje sit vašem plemenu i poklanja sela toliko o poštenju i fer igri ali neka sve je to super igra je to samo treba da igrate a ne da se pravite tu na forumu kao neke svetice stvarno ste pretjerali ali neka bitno je da se zna sistem i igra vašeg plemena.

slažem se napravili ste dvije akcije i obije su bile uspješne i čestitke za to ali sve ostalo što ste pokupili bilo je kod vas na situ ili je taj račun imao neki vaš igrač i na kraju pišete tu kako niste imali spije kod nas u plemenu pa bilo ih je skoro više nego nas haha
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
koliko znam vi ste za*ebali Kapitana,i on je zbog vase izdaje nama ostavia sit :ludilo:


opet vasa krivica
 

DeletedUser

Guest
toni ja sam mislio da je kapiten u nasem plemenu ahhahahahahahahaha
:ludilo: :ludilo: :ludilo:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
presao je dok su ga PFovci napadali,jbg,moralo se i sjec,i iskoristit situaciju za uzet sela,kad su ga vec njegovi s*ebali :lool:
 

DeletedUser

Guest
znam vidio sam,ali ja mislio da je u *30*
jbg sta ces kad svih hoce da sa nama igraju :lool: :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
hahaha cirkus e to je stvarno za ne povjerovati na koji način smo ga zeznuli i daj mi da vidimo gdje ti je on napisao da smo ga mi zeznuli pa vama da ostavi sit

vi ste dobili taj račun još 20 dana prije nego smo ga mi izbacili iz plemena možda i ranije
 

DeletedUser

Guest
zbog čega da ga provjeravam ma nema potrebe za tim znaš kako jednom dozvoliš nekome da te zezne i neće više nikad ja se držim tog i to je to samo da ne čitam više o poštenju i kojekakvim glupostima
 
Status
Not open for further replies.
Top