Spam

Status
Not open for further replies.

Zero

Member
Reaction score
0
tako je toni, reci mu... :D
sto ne priznate da smo vas poderali..., tj nismo jos, tek cemo. XD
:boks::boks:
 

DeletedUser

Guest
:zzz:sto su veci lakse padaju
gdje onaj kralj sto je rekao da igra ovu igru samo da bi vidio kako ce DL imati vise bodova od pf uskoro ce mu se zelja i ostvarit :p
 

DeletedUser

Guest
sve što sam napisao na ovoj temi ili na bilo kojoj vezano za svjet 13 stojim iza tog, nijedan me nikada nije ubjedio da je bilo drugačije čak su neki i potvrdili ono što sam pisao

ako ste stvarno umislili ovo što pišete ovde jasno mi je o kakvim je igračima rječ
 

DeletedUser

Guest
ali bit je da ste vi imali svoju sansu :)
niste ni jedne akcije dobre odradili a mi imamo neke, i samim tim pobjeda je zasluzena :D
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
a gledaj,kad je trebalo s*at po nama tu sve skoro pa svi bili,kad vam mi odgovorimo odmah se pocmete izvlacit...
 

DeletedUser

Guest
a gledaj,kad je trebalo s*at po nama tu sve skoro pa svi bili,kad vam mi odgovorimo odmah se pocmete izvlacit...

uredu jeste pobjeda je zaslužena nema šta

a što se toga tiče toni ako sam s*ao bio sam u pravu jer ste i potvrdili ali ti to tako shvataš ja sam samo iznosio činjenice :)
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
ma soft za tebe nista ne govorim :pivo:

govorim za ostale,ponajprije saleta,sto je pregovarao nama sto brisemo racune s 11ke zbog prevare RWPa nad M!LFom..

a on je ovdje ucinio isto,zbog nikakve prevade,jednom odluci odustat,znao je sto ce ga doci,pa eto da zadrzi "obraz" na tim kao nije izgubio,odustao je... :ludilo:
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Soft je iskusan igrac, on je osjetio prvi onaj "jutarnji miris poraza" pa je na vrijeme "odustao" od hr13 da ne bi kao bio porazen :D Porazen si samim tim sto si igrao aktivno, pusio u akciji, da ste vi bijedili i dobili jos bi ti bio tu :D
 
Reaction score
3
Soft je iskusan igrac, on je osjetio prvi onaj "jutarnji miris poraza" pa je na vrijeme "odustao" od hr13 da ne bi kao bio porazen :D Porazen si samim tim sto si igrao aktivno, pusio u akciji, da ste vi bijedili i dobili jos bi ti bio tu :D



A de se malo poklopi ? Jesmo li i u jednoj akciji covjeku uzeli selo ?


Znas da bi volio vise od iceg da jesmo , ali nismo ! Tako da ne laprdajte bezveze zivota vam !



Mozete pricati sta hocete , ali dobro se zna ko je zasluzan za osvajanje ovog svijet , a to je 5 racuna , ni manje ni vise !


Lp
 

DeletedUser

Guest
hvala r0ke

Nexuse koliko napada je išlo na mene uopšte

neću da kažem da niste smjeli ali tvrdim da ste sa razlogom izbjegavali da idete baš na moja sela branio sam se isključivo svojim deffom s tim da je tu bilo nekih pojačanja od plemena ali nešto sitno branio sam druge koliko sam stigao http://prntscr.com/26dju8

sale je poprilično upravu aktivnost nas je ubila i manjak sela od starta su se zaebavali svi niko nije htio aktivno da igra i to je to mada ja ovu ekipu sa kojom sam igrao i ne poznajem baš najbolje prvi put sam sa njima ali svi su super samo što je aktivnost bila mala od početka ne vadim se i ne popujem ništa


a račun nisam izbrisao baš iz tog razloga da mi ti nebi mogao napisati kako sam se uplašio nisam račun je tu i dalje se kucaš na njemu uletim ja po nekad i sada kad nadjem malo slobodnog vremena da sakupim još koju zastavicu :p
 

DeletedUser

Guest
ma ne prijatelju vec samo dzaba produzavas server, dosadilo je svima vise da je da se zavrsi, nema se vise volje ni za akcije organizovat :p

mrsko vise i fakeove slati i stimati train malo bolji :D
 

DeletedUser

Guest
ma ne treba sada gotovo je sljedeci put cu pravo nastimati napade sada sam bezvzeze poslao jer sam mislio da nisi aktivan toliko :p

ma ja to govorim zato sto sada nije nikom zanimljivo ali ajde :D
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
hvala r0ke

Nexuse koliko napada je išlo na mene uopšte

neću da kažem da niste smjeli ali tvrdim da ste sa razlogom izbjegavali da idete baš na moja sela branio sam se isključivo svojim deffom s tim da je tu bilo nekih pojačanja od plemena ali nešto sitno branio sam druge koliko sam stigao http://prntscr.com/26dju8

sale je poprilično upravu aktivnost nas je ubila i manjak sela od starta su se zaebavali svi niko nije htio aktivno da igra i to je to mada ja ovu ekipu sa kojom sam igrao i ne poznajem baš najbolje prvi put sam sa njima ali svi su super samo što je aktivnost bila mala od početka ne vadim se i ne popujem ništa


a račun nisam izbrisao baš iz tog razloga da mi ti nebi mogao napisati kako sam se uplašio nisam račun je tu i dalje se kucaš na njemu uletim ja po nekad i sada kad nadjem malo slobodnog vremena da sakupim još koju zastavicu :p

Naravno da se izbjegavala akcija na tebe,jer smo znali da je lupanje u prazno,akcija prva na seriusa je bila prekretnica rata,nije bilo lagano ni njega rjesit :pivo:

Al svakako potvrdujem to što je r0ke reka,zbog par igrača i imamo ovakvu statistiku,al eto što je tu je,valjda će i ostali katkad doc pameti
 
Status
Not open for further replies.
Top