Spam

Status
Not open for further replies.

NIIV

Member
Reaction score
1
Ja se "zalažem" za zajednice različitih spolova...Ovo šta Vanja radi mi se ne čini kao nešto takvo... :confused:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
necemo se mi svadjat u kog je veci OD biceps i tako to ko vise ima sljiva krompira vojske i ostalo
Pa medo, k'o da je bitno išta drugo kad smo zajedno, jedan pored drugog... Ja znam da si bolji, jači, muževniji igrač od mene, ali (hihihihi) to je većina igrača koji ovdje igraju.
Niiv, ljubav je najjača stvar koja postoji na kugli zemaljskoj. Onaj tko joj stavlja ograničenja, okove, sam je zatočenik istih!
Hihihihihihihihihi, ne brini, Niiv, ne bi ja njega ni plemićem, taman da se i usudim...

Ma debox i ja smo krivo počeli ali smo u međuvremenu izgradili jedan drugačiji odnos, odnos koji nije vidljiv okom pukog promatrača.....
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Pa medo, k'o da je bitno išta drugo kad smo zajedno, jedan pored drugog... Ja znam da si bolji, jači, muževniji igrač od mene, ali (hihihihi) to je većina igrača koji ovdje igraju.
Niiv, ljubav je najjača stvar koja postoji na kugli zemaljskoj. Onaj tko joj stavlja ograničenja, okove, sam je zatočenik istih!
Hihihihihihihihihi, ne brini, Niiv, ne bi ja njega ni plemićem, taman da se i usudim...

Ma debox i ja smo krivo počeli ali smo u međuvremenu izgradili jedan drugačiji odnos, odnos koji nije vidljiv okom pukog promatrača.....

:andjeo: I Šekspir bi ti pozavidio :andjeo:
 

blacknight

Member
Reaction score
0
Pa medo, k'o da je bitno išta drugo kad smo zajedno, jedan pored drugog... Ja znam da si bolji, jači, muževniji igrač od mene, ali (hihihihi) to je većina igrača koji ovdje igraju.
Niiv, ljubav je najjača stvar koja postoji na kugli zemaljskoj. Onaj tko joj stavlja ograničenja, okove, sam je zatočenik istih!
Hihihihihihihihihi, ne brini, Niiv, ne bi ja njega ni plemićem, taman da se i usudim...

Ma debox i ja smo krivo počeli ali smo u međuvremenu izgradili jedan drugačiji odnos, odnos koji nije vidljiv okom pukog promatrača.....


Screenshot_1.png

jel to ovako nesto?haha
 

DeletedUser

Guest
Neko otkriva svoje skrivene namjere i zelje :hmm: black black nastav tako crno ti se pise
 

blacknight

Member
Reaction score
0
nisam se ni trudio...vidio sam, ma nije to za mene i odustao...
ipak mi je drazi drugi spol.:D

nego, cujem li ja to zvona svadbena na crkvi? :p
 

DeletedUser

Guest
nisam se ni trudio...vidio sam, ma nije to za mene i odustao...
ipak mi je drazi drugi spol.:D

nego, cujem li ja to zvona svadbena na crkvi? :p

Jok to su ipak tripovi od trawe :D nemoj se sikirat :D pitanje je dal si ti drazi suprotnom spolu
 
Status
Not open for further replies.
Top