Spam

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
ma oni nama pisu da igramo ne fer,onda mi odgovorimo dokazima pa sve tako,sta ces ne mogu naci nacin da se izvuku od poraza pa idu na "stavku" ne fer koja je jako popularna u gubitnickim plemenima.. :)
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Kakve veze ima da su trazili pojacanje na 13,pokusavaju aktivnost povecat po racunu...

Koda i mi to nismo radili,jbg,aktivnost pobjedi i iskustvo u kojem slucaju
 

salepg

Member
Reaction score
9
Tako je i na hr11 bilo? Pobjeda zbog aktivnosti, dezertacije i tih stvari...

Nego me zanima, kako debox salje rese ovim likovima sto mu ustupe sela bez borbe? Pozove ih u pleme ili on ode u njihovo? :D
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
A mene zanima kako je "mocni imperator" poput Saleta spao toliko nisko da tjera neke tamo botove po 8k i pleme od 70k da mu grade racune koje ce kasnije noblat... :D Kako ih ti pridobi da striktno zbog tebe gube vrijeme? Kako ih ti placas? :p Ili su to ipak multi racuni :D
 

tri musketara

Member
Reaction score
0
A mene zanima kako je "mocni imperator" poput Saleta spao toliko nisko da tjera neke tamo botove po 8k i pleme od 70k da mu grade racune koje ce kasnije noblat... :D Kako ih ti pridobi da striktno zbog tebe gube vrijeme? Kako ih ti placas? :p Ili su to ipak multi racuni :D
Tvoji komentari su mi najbolji. Jest da su plagijati i prepisane ideje nekih drugih ali mi se sviđa tvoja potreba da napišeš nešto "pametno". Samo napred možda ti se i posreći.:ludilo:
 

frankyy

Banned
Reaction score
0
šta je u pitanju ne ponavlja mi se ista priča rekao si da nisam tvoj nivo i razguli haha

ono kad skontaš da si pravi igrač i da je to to da si vrh i šta ti ja znam zovi slobodno da se oprobaš ulažem na sebe 500pb a ti na sebe uloži 200 bit će dovoljno sve ostalo tipa prozivanje po forumu shvatit ću kao ne umiješ da se ispucaš u igri pa si došao na forum

imao sam u društvu par takvih likova dok sam ono još bio dječkić odu tamo zakuvaju sa nekim klincima pa trče ekipi aj me branite pliz ovi hoće da me tuku i sl. bili su jaki samo na jeziku ostalo kad je frka kuda koji mili moji

sve upućeno deboxu



ja ulazem na tebe 10 k premiuma... :) debox je botina kakve nema na plemenima :)
 

DeletedUser

Guest
Znao sam ja da si ti los psihicki al toliko da si otiso nisam se nadao tome :hahaha: idi šij plemenske rupe :hahaha: soft velicanstveni the greate one

jel imaš neki iq test da radimo uporedno ako bude tvoj iq manji samo za 20 od mog opet imaš 500 premiuma hahaha


ma oni nama pisu da igramo ne fer,onda mi odgovorimo dokazima pa sve tako,sta ces ne mogu naci nacin da se izvuku od poraza pa idu na "stavku" ne fer koja je jako popularna u gubitnickim plemenima.. :)

ma ne uopšte ne igrate ne fer prema nama igrate pošteno i dobre akcije su bile, prolazne što je najbitnije, slažem se sa tim za to i ne trebaju dokazi osim što ste imali nekoliko špijuna koje ste od skora počeli noblati ali i to je sve manje više sastavni dio igre nego onako ja sam komentarisao ne pošteno je ono što ste uradili drugim igračima al ne bih da tupim istu priču sve je to potvrdjeno već

sve je to već manje više prošlo igra je dobra sve super samo mi ovaj debox zanimljiv pravo baš lik je kul ono 100%
 

DeletedUser

Guest
Eto ga ovdje aktivni testovi iz inteligencije. A sve do sada je bio pravopis glavni problem ........
 

starcevica

Member
Reaction score
1
Eto ga ovdje aktivni testovi iz inteligencije. A sve do sada je bio pravopis glavni problem ........

Hahahahhahah.Baaaas.Napreduju ljudi :hahaha: uskoro se neces smjeti javiti na forum ako nisi zavrsio barem privatni faks,kupovace ljudi diplome samo zbog plemena i foruma :hmm:


:pivo:

Ima kazna i za to. Pise neobrazovan 10 poena, zato ljudi studirajte i manje radite da nam budete vise na igri
ehehhe
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
nema nikakve potrebe ni da znas ko sam :)
imao sam ja okrsaj sa deboxom..u kome je on ostao bez 60 sela :) zato imam potpuno pravo da kazem sta je on :) klinac jedan,debilko koji ide i svadja se sa svima...

hahhahaha de liku jesam te tamo osramotio sa tih tvojih 60 sela il si ti nacisto prolupo znam ja da je teebi drago sto si ti bio vodja jednog PMS koji je sa 00 napravio diplomaciju na ba 9 i dali nam zadatak da rijesimo Un i onda mi logicno krenuli da satiremo Un i ti kao ekstra igrac i ostatak vasih ckapi igraca csds uzmete pozovete UN spojite se sa neprijateljima koje ste dali nama da udaramo onda nama predlozite spajanje zbog zavrsetka svijeta i date onda UN igracima cinove vodje da bi mogli radit sta hoce i nama pametovat de ba djete propo si nacisto :eek:k:dno si dna tako da ja s tbm nemam sta pricat a tih 60 sela sto si uzeo nakon mog prestanka igre se hvalis time evo od ba 9 :hahaha: igracina si nema sta

Soft cuj ti bi i iq radio bas nisi vise tako siguran u sebe :lool:
 

DeletedUser

Guest
hahhahaha de liku jesam te tamo osramotio sa tih tvojih 60 sela il si ti nacisto prolupo znam ja da je teebi drago sto si ti bio vodja jednog PMS koji je sa 00 napravio diplomaciju na ba 9 i dali nam zadatak da rijesimo Un i onda mi logicno krenuli da satiremo Un i ti kao ekstra igrac i ostatak vasih ckapi igraca csds uzmete pozovete UN spojite se sa neprijateljima koje ste dali nama da udaramo onda nama predlozite spajanje zbog zavrsetka svijeta i date onda UN igracima cinove vodje da bi mogli radit sta hoce i nama pametovat de ba djete propo si nacisto :eek:k:dno si dna tako da ja s tbm nemam sta pricat a tih 60 sela sto si uzeo nakon mog prestanka igre se hvalis time evo od ba 9 :hahaha: igracina si nema sta

Soft cuj ti bi i iq radio bas nisi vise tako siguran u sebe :lool:

A sto je vas lazem 20 igraca se dogovorilo da izadjete iz PMS i udarite sa ledja dok je nama vojska na frontu? To se ne spominje jer ste popusili tu motkicu od metar i pol :)

A to sto vam veliki the great BUDA uzeo selo sa zastavicom koja nam je jedina trebala i poslije kad ste prenoblali to selo niste ga napunili deffom vec opet ostavili onako i 2 puta vam uzeo selo... to nista???? Igracine jedne hajde usuti i ne spominji ba9 jer ste ga popusili kao maliiii :)

Balavac jedan sto hoce da skrene paznju na sebe tako sto se svadja sa svakim na forumu... skreni paznju na drugi nacin uradi nesto budi prvi razvali sve pa se onda javi... ko god me pobjedio uzeo mi selo na posten nacin cestitao sam tako i na ba6 karantinu, a vi molim vas usutite i idite igrajte cjele-pole :) :)
 
Status
Not open for further replies.
Top