Spam

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
naravno da nisam dobio ja ne vrjedjam nikog samo iznosim činjenice tvoju psihu nisam dirao dok me nisi prozvao

nemam sa tobom više šta komentarisati napisao sam ti već ako si neki igrač dostojan komentara izadji na livadu i zaradi 500pb sve ostalo će biti suvišno izaberi svjet i registrujemo se jedan pored drugog i oprobaj se

ne odgovaram ti više na komentare tipa 9 godina i to aj vozdrica

De ponovi sta si reko ? izadji na livadu s pritkama ili bez men svedno :boks: cuvaj ti premium trebat ce ti na ovom svijetu


tri musketara o cem ti crni radovane:andjeo:
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Ma ja ti nisam od onih koji se nekom dive već od onih koji se baziraju na ono što rade. Ovo je standardno da pratim dešavanja na svetu ko, kome i zašto. Iz ovog sam video da ste vi njima ali ne znam zašto. Ali si u pravu nije to moj problem već DL-ov. A kako stvari stoje imaće ih sve više iz dana u dan. Jer meni je jasno da i vi nešto morate noblati.:kokice:

Vi zapravo nemate sta noblati, mi imamo, za sta sluzi PF :D
 

vitez zamlata

Member
Reaction score
0
nisu moji komentari dzabe najlajkovaniji na hr serveru :p
spijuni spijuni spijuncici ima ih vise no kopljanika na hr13 (dull)
 

frankyy

Banned
Reaction score
0
hahhahaha de liku jesam te tamo osramotio sa tih tvojih 60 sela il si ti nacisto prolupo znam ja da je teebi drago sto si ti bio vodja jednog PMS koji je sa 00 napravio diplomaciju na ba 9 i dali nam zadatak da rijesimo Un i onda mi logicno krenuli da satiremo Un i ti kao ekstra igrac i ostatak vasih ckapi igraca csds uzmete pozovete UN spojite se sa neprijateljima koje ste dali nama da udaramo onda nama predlozite spajanje zbog zavrsetka svijeta i date onda UN igracima cinove vodje da bi mogli radit sta hoce i nama pametovat de ba djete propo si nacisto :eek:k:dno si dna tako da ja s tbm nemam sta pricat a tih 60 sela sto si uzeo nakon mog prestanka igre se hvalis time evo od ba 9 :hahaha: igracina si nema sta

Soft cuj ti bi i iq radio bas nisi vise tako siguran u sebe :lool:



ako lazem ja ne laze tw-stats :) udario si me sa ledja..a na kraju si osta bez 60 gradova..licno mi je tvoj duall cestitao i nedavno me zvao da igram neki svet sa njim :) on je decko nesto i znao..a ti si jako smesan :)
pricas o ba 9..tebi neko dao zadatak ? tebi covek da da dve nacrtane ovce na zidu,jednu bi izgubio..svi zajedno niste mogli vuletu selo uzeti...
ides toliko daleko da si u stanju prozivati i najvece igrace...pokusavas da sebe dignes ??? moras da budes igrac,sa rezultatima da bi mogao nesto da pricas ..koliko si svetova osvojio ???

nemam se nameru svadjati sa tobom,niti se prepirati..ne igram hr 13 :) usao sam samo da podrzim ekipu sa hr 11..koji zatvaramo :) ako ti to uopste i znas sta znaci :)

uzivajte :)
 

DeletedUser

Guest
ako lazem ja ne laze tw-stats :) udario si me sa ledja..a na kraju si osta bez 60 gradova..licno mi je tvoj duall cestitao i nedavno me zvao da igram neki svet sa njim :) on je decko nesto i znao..a ti si jako smesan :)
pricas o ba 9..tebi neko dao zadatak ? tebi covek da da dve nacrtane ovce na zidu,jednu bi izgubio..svi zajedno niste mogli vuletu selo uzeti...
ides toliko daleko da si u stanju prozivati i najvece igrace...pokusavas da sebe dignes ??? moras da budes igrac,sa rezultatima da bi mogao nesto da pricas ..koliko si svetova osvojio ???

nemam se nameru svadjati sa tobom,niti se prepirati..ne igram hr 13 :) usao sam samo da podrzim ekipu sa hr 11..koji zatvaramo :) ako ti to uopste i znas sta znaci :)

uzivajte :)

aaaaaaa pa ono kad stavis ruku na usta da ne zijevas btw smaras:eek::andjeo:
 

DeletedUser

Guest
ja ne znam koji se uljez uvuk'o u mene, pa se nisam javio... a ne da mi se više raspravljati o potapanju kupusa :predaja:
 

DeletedUser

Guest
od sad ću da se dop o uticaju pudinga na patuljke stripere u južoj africi... odo po barsku vodu i slamu... mir :pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top