Spam

Status
Not open for further replies.

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
:hahaha:Uskoro ćete vi morati tražiti novi savez, mogli bi neki ponestati :D
 
Last edited:

tri musketara

Member
Reaction score
0
:p Cuj samo na teb nemoj tako pomislit ce ljudi da si poseban :p kakve ba nuke reko si mi da ja ne znam sta je to :woot:

Tri musketera nije ba neaktivnost nego proculo se da se i ja spajam pa me preduhitrio cojk :festa:
Ma ti si meni kralj. Malo neaktivnost, malo se spajate, malo iz plemena u pleme, malo ovo malo ono , malo tamo malo vamo.:ludilo:
 

salepg

Member
Reaction score
9
Pokupio sam sav plemenski def i rekao da ulazem sve na rokea... A i def je tako najsigurniji... Kad su svi kopljanici na na jednom mjestu, vece su im lopte (rekao bih nesto drugo ali nisam danas u fazonu skupljanja poena... ni u igri!)... :hahaha:
 

frankyy

Banned
Reaction score
0
debox ajde na preregistraciju za hr 15... na 13 su vec preozbiljni igraci za tebe... a u medjuvremenu mozes da igras ribice na fb :)
 

DeletedUser

Guest
debox ajde na preregistraciju za hr 15... na 13 su vec preozbiljni igraci za tebe... a u medjuvremenu mozes da igras ribice na fb :)

:pDa udjem da nabijem sto sela onda prestanem igrat da ti to mozes uzet pa da se citav zivot hvalis time :p hos sad il odma ?
 

frankyy

Banned
Reaction score
0
te price mozes da pricas nekom drugom :) ne znam ko mi je onda sekao plemice .ako nije tvoj duall? ps..naravno da ti nisi,jer ne znas :)
 
Status
Not open for further replies.
Top