Spam

Status
Not open for further replies.

Toni

Active Member
Reaction score
11
jedino serius stvorio dobar otpor,s sjeckanjem :eek:k:
softu smo malo zabavili s trainom :pivo:

samo alesio koda nije ni bio tu :ludilo:
 

loki

New Member
Reaction score
0
svaka cast na uradjenoj akciji i vodjama te akcija kao i igracima koji su ucestvovali
dobro uradjeno zadnja dva dana ispod 200 napada nije bilo zadali nam dosta glavobolje

dobro organizovano pleme
 

DeletedUser

Guest
jedino serius stvorio dobar otpor,s sjeckanjem :eek:k:
softu smo malo zabavili s trainom :pivo:

samo alesio koda nije ni bio tu :ludilo:

nije bio da... :D a sta cu mora vas neko malo da hebe :D jos da je bilo plemenskog deffa da nisam sam sa svojim i nuke bi vam pohvato i malo vise bi jos imali gubitaka al i ovako je dobro prosl.. iako u buducnosti neznam kako ce bit svi ste mi blizu.. :D

SVAKA CAST NA AKCIJI! svi su vise manje slali fejkove i napade dobro tajmirali.. ali brate mili onaj vas brukabrate salje plemice, ja oznacim on prekine i nakraju posalje u 5sec train.. nije vam uredu :D a ni rokeu sto mu preskacu sekunde :D al sve u svemu timski i dobro odradjeno

lp
 

DeletedUser

Guest
Ma net me smorio laguje ali necu da se izvlacim jbg, bilo je u 3-4 sec (sto je mnogo)

Sexic 5+

Alesio 2 (samo da ne padne na godinu)
 

Foose

Active Member
Reaction score
34
racun sexic,svaka cast na odbrani :) a alesio kao sto kaze edo 2,ma ni 2,jel igra ko uopste na tom racunu? dobro vas je preveslao lik ostavivsi racun onako na izvolte...
 
Reaction score
3
nije bio da... :D a sta cu mora vas neko malo da hebe :D jos da je bilo plemenskog deffa da nisam sam sa svojim i nuke bi vam pohvato i malo vise bi jos imali gubitaka al i ovako je dobro prosl.. iako u buducnosti neznam kako ce bit svi ste mi blizu.. :D

SVAKA CAST NA AKCIJI! svi su vise manje slali fejkove i napade dobro tajmirali.. ali brate mili onaj vas brukabrate salje plemice, ja oznacim on prekine i nakraju posalje u 5sec train.. nije vam uredu :D a ni rokeu sto mu preskacu sekunde :D al sve u svemu timski i dobro odradjeno

lp



Druze iznenadio si me pozitivno ,al bas :D


svaka cast ;)

Samo moram reci da sam vise ocekivo od racuna povratak otpisanih ;)

Takodjer cestitke nasim momcima i damama na akciji , to ne smijem zaboraviti !!!!!!


Sexic, morat cu te nekako ubijedit da igras sa mnom ahhaha ;) svaka cast jos jednom :D
 

kodiak

Member
Reaction score
1
Čestitke rokeu i ekipi na dobro odrađenoj akciji.
Ne pratim puno ovaj svijet al eto navijam za bivše suigrače ;) pa mi drago vidjet kako lijepo padaju sela.
 
Status
Not open for further replies.
Top