Spam

Status
Not open for further replies.

Zero

Member
Reaction score
0
nix995 Svi 15,2013 08:51
Izvinite na smetnji ali ocu da te obavjestim da u svome plemenu imate par spijuna i to visokog ranak.Oni su clanovi bratstva Black people from da hood ,clanovi su sada razlicitih plemena i ja sam bio jedan od njih ali me Picajzla osvojio pa ocu da se osvetim ,upozori vodje drugih plemena na to posto ce se oni ujediniti u jedno pleme dok ne ojacaju pa ce vas JAKE prvo osvajati... A neki clanovi su :[player]gamma[/player],[player]vule bradonja[/player],[player]mamolovci[/player],[player]mamolovci[/player],[player]opet ja[/player],[player]Unpredictable[/player],[player]Picajzla[/player],[player]amena1974[/player],[player]WU-TANG[/player] ovo su neki od znacajnih ja se nadam da sam vam pomogao ali molim da mi odgovorite


momak lik najveci... :D
 

DeletedUser

Guest
nix995 Svi 15,2013 08:51
Izvinite na smetnji ali ocu da te obavjestim da u svome plemenu imate par spijuna i to visokog ranak.Oni su clanovi bratstva Black people from da hood ,clanovi su sada razlicitih plemena i ja sam bio jedan od njih ali me Picajzla osvojio pa ocu da se osvetim ,upozori vodje drugih plemena na to posto ce se oni ujediniti u jedno pleme dok ne ojacaju pa ce vas JAKE prvo osvajati... A neki clanovi su :[player]gamma[/player],[player]vule bradonja[/player],[player]mamolovci[/player],[player]mamolovci[/player],[player]opet ja[/player],[player]Unpredictable[/player],[player]Picajzla[/player],[player]amena1974[/player],[player]WU-TANG[/player] ovo su neki od znacajnih ja se nadam da sam vam pomogao ali molim da mi odgovorite


momak lik najveci... :D



Slazem se, i ako svaki svjet je ista priča...
Da na 13 je došla pleme *13* radi osvete sto je očekivano, dok je SalePG prico clanovima plemena MILF da će ih primiti u pleme nagovorio da se spoje, a on je nasuprot toga spojio svoje prave članove sa ekipom TCO.
Dok sam ja mišljenja da je TCO dobra ekipa i da zasluzene bi uzela svijet.

RWP jeste bila jaka ekipa, ali nije ima nijedan rat neki opasan, dok je MILF njih mogo na pocetku uzeti i da ne bude uopšte ti igraća, ali eto šteta što je imala ekipa MILF onakvog vođu poput MICE pa je uspio rasturiti, i ako sam siguran da je njemu to bilo od početka cilj.


Toliko od mene.


Clanovima TCO respect za hr11, a clanovima RWP od mene ništa čak na neki način ne zasluzuju biti u toj ekipi.

Jer Sale nije ispo čovjek.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
nix995 Svi 15,2013 08:51
Izvinite na smetnji ali ocu da te obavjestim da u svome plemenu imate par spijuna i to visokog ranak.Oni su clanovi bratstva Black people from da hood ,clanovi su sada razlicitih plemena i ja sam bio jedan od njih ali me Picajzla osvojio pa ocu da se osvetim ,upozori vodje drugih plemena na to posto ce se oni ujediniti u jedno pleme dok ne ojacaju pa ce vas JAKE prvo osvajati... A neki clanovi su :[player]gamma[/player],[player]vule bradonja[/player],[player]mamolovci[/player],[player]mamolovci[/player],[player]opet ja[/player],[player]Unpredictable[/player],[player]Picajzla[/player],[player]amena1974[/player],[player]WU-TANG[/player] ovo su neki od znacajnih ja se nadam da sam vam pomogao ali molim da mi odgovorite


momak lik najveci... :D

hahahahaha vidi dva put mamolovci imaju :D
 

killer102

Member
Reaction score
5
nix995 Svi 15,2013 08:51
Izvinite na smetnji ali ocu da te obavjestim da u svome plemenu imate par spijuna i to visokog ranak.Oni su clanovi bratstva Black people from da hood ,clanovi su sada razlicitih plemena i ja sam bio jedan od njih ali me Picajzla osvojio pa ocu da se osvetim ,upozori vodje drugih plemena na to posto ce se oni ujediniti u jedno pleme dok ne ojacaju pa ce vas JAKE prvo osvajati... A neki clanovi su :[player]gamma[/player],[player]vule bradonja[/player],[player]mamolovci[/player],[player]mamolovci[/player],[player]opet ja[/player],[player]Unpredictable[/player],[player]Picajzla[/player],[player]amena1974[/player],[player]WU-TANG[/player] ovo su neki od znacajnih ja se nadam da sam vam pomogao ali molim da mi odgovorite


momak lik najveci... :D


hahahahahahahahah to je bio biser svih bisera :D
 

tri musketara

Member
Reaction score
0
Kad ide akcija na vas logično je da dobijete recimo ovu nagradu:
Naslov Primljenih postignuća: 1x Branitelj dana Promijeni ime
Poslano Pro 01, 2013 00:00:21
1x Branitelj dana

Kao branitelj porazi najviše jedinica na ovom svijetu.

Zastava nagrade: +4% kapacitet nosivosti

Pogledajte svoja postignuća

Ali baš i nije uobičajeno da baš taj dan osvojite i ovu:
2x Napadač dana

Kao napadač porazi najviše jedinica na ovom svijetu.

Zastava nagrade: 4% više stanovništva

Pogledajte svoja postignuća

Usput hvala plemenu *30* na odličnoj akciji. Odziv je bio fantastičan kao da se radi o početku a ne kraju sveta, za svu pohvalu. A meni posebno iponuje takva akcija jer pokazuje da me smatraju za ozbiljnog igrača mada to nije tako jer ko ozbiljan igra sam bez plemena:zid:
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
tri musketira svaka cast tebi prijatelju,malo si nam pokazo da se svjet jos nije zavrsio jer se ovi nasi opustili pravo......

:pivo::pivo::pivo:
 

DeletedUser

Guest
I od mene cestitka Tri musketata, lik je dobro se odranio.

70 % trainova nam je isjeko,

Pokazo je igrač nije bitno da li se gubi ili pobjeđuje bitno je ići do kraja.
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
keep-calm-and-go-green-team.png



:boks:
 
Status
Not open for further replies.
Top