Spam

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
ja ne kontam sad ove igrace sto su ostali sto se dzaba pate i oduzimaju nam vrijeme :D
 

tri musketara

Member
Reaction score
0
ja ne kontam sad ove igrace sto su ostali sto se dzaba pate i oduzimaju nam vrijeme :D
Kad ostavite posao nedovršen onda to bude ovako, pa sad ponovo rezervisanje gradova, ponovo akcija itd. No to sve više, kao što i sam spomenu, nema smisla. Jedino interesantno što je ostalo za ovaj svet jeste završetak. Jedva čekam da vidim odgovore na pitnja kao npr. koje pleme? koji igrači? šta sa ostalim igračima? itd. To je još ostalo da rešite i završite a onda novi svet nova nafaka.:confused:
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Nece ti to biti toliko zanimljivo, trenutno ima oko desetak igraca viska, samo, ici ce jos spajanja, neaktivnosti noblanja, spiuna tako da ce to izaci tamam :p
 

DeletedUser

Guest
Kad ostavite posao nedovršen onda to bude ovako, pa sad ponovo rezervisanje gradova, ponovo akcija itd. No to sve više, kao što i sam spomenu, nema smisla. Jedino interesantno što je ostalo za ovaj svet jeste završetak. Jedva čekam da vidim odgovore na pitnja kao npr. koje pleme? koji igrači? šta sa ostalim igračima? itd. To je još ostalo da rešite i završite a onda novi svet nova nafaka.:confused:



Za tvoju informaciju, nijedan acc nece biti restartovan :))
Kad vec hocemo da zatvorimo svijet zatvoricemo ga ko ljudi i da budemo prema svima ravnopravni i pravedni, jednostavno svi ce biti u pobjednickoj ekipi.

Clanovi plemena *13* i *30* samo sto im nece biti isti nik kod igraca, radi spajanja. :ludilo:
 

tri musketara

Member
Reaction score
0
Za tvoju informaciju, nijedan acc nece biti restartovan :))
Kad vec hocemo da zatvorimo svijet zatvoricemo ga ko ljudi i da budemo prema svima ravnopravni i pravedni, jednostavno svi ce biti u pobjednickoj ekipi.

Clanovi plemena *13* i *30* samo sto im nece biti isti nik kod igraca, radi spajanja. :ludilo:
haha, e to je vrh. Koja je svrha završiti svet pod tuđim nikom a da tvoj račun iznoblaju a recimo si uložio i truda a možda i po koji pb? I pod tim okolnostima tvrdiš neće biti noblanja igrača, a šta je to "spajanje" što spominješ? Kako god, svet je vaš!:eek:k:
 

DeletedUser

Guest
haha, e to je vrh. Koja je svrha završiti svet pod tuđim nikom a da tvoj račun iznoblaju a recimo si uložio i truda a možda i po koji pb? I pod tim okolnostima tvrdiš neće biti noblanja igrača, a šta je to "spajanje" što spominješ? Kako god, svet je vaš!:eek:k:

Pa normalno da ce biti 30 racuna, 30 najaktivni i koji su najvise dali doprinos u ratu i sve ti ce racuni i opsatati ostali se prenoblavaju :))
 

starcevica

Member
Reaction score
1
Jedna od svrha plemena je druzenje i upoznavanje ljudi.Al` glavna poenta je samo igrica i pobjeda u njoj.
Inace bi samo ljudi napravili acc i visili na forumu,a nebi ni igrali,zar ne ? :)

Samim tim aktivni igraci i oni koji su doprinjeli pobjedi na svijetu sticu i pravo i zasluge da savrse svijet sa svojim nickom.Ostali koji su se drzali po strani,ubijali dosadu na plemenima,a opet kao ravnopravni clanovi stekli pravo da zavrse svijet moraju se malo zrtvovati barem na kraju i spojiti racun sa drugim igracima.A to je najmanje sto mogu uraditi za kraj za pleme.Niko nece biti silit to sam siguran.Spajace se ko skime bude htjeo i skime je dobar.
Nece 100% neko iz top5 natjerati nekog manjeg igraca(msm acc) da se spoji sa njim samo da bi bio sto bolji il` tako nesto.

Ovako se uvijek radilo na plemenima i radice se.Sta ces :)

:pivo:
 

vitez zamlata

Member
Reaction score
0
Živ'la Starč-evica :D

7487670448_69ea68cb91_h.jpg
 

Foose

Active Member
Reaction score
34
fY7JznN.png


Molim da se svijet zatvori nema smisla više igrati,pa nije u redu,koliko treba da imamo bodova da se zatvori? jesmo mi crnci? :p
 
Status
Not open for further replies.
Top