Spam

Status
Not open for further replies.

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
da nisi ti možda taj specijalac, koji je poslao takav train? :ludilo:
Čude se ljudi ovdje, priča se dobar igrač poznat, iskusan svi ga hvale.. a onda ovakav train.. :kokice:

ali ko će ga znat, šta je pisac htio reći sa tim trainom :pivo:

hvala Bogu nisam :)
 

xXx Nuki

Member
Reaction score
0
Čuj sad to a vaši se bahatili nešto, ko da će sv uzet, da ste glavni, a sad kad neide.. sad počele neke priče, vi se došli samo zabavit, niste ni htijeli osvajat i tako :lool:

poznate su već takve priče, i večinom sa gubitničke strane :boks:
Što je je, 2 plemena protiv vas, i nemože vam bit lako, što se tog tiče respekt :pivo:

Naravno da smo dosli da osvojimo sv.

Iskreno 80% igraca VINA su velike botine,tako da nema MMA,vi bi nestali za 72h. :)
 

DeletedUser

Guest
Naravno da smo dosli da osvojimo sv.

Iskreno 80% igraca VINA su velike botine,tako da nema MMA,vi bi nestali za 72h. :)

Što je je :ludilo: ima 10ak nas ovdje koji nešto znamo i koji smo aktivni..a ostalo bot do bota, a nije dosta što su botovi, nego samo spavaju po cijele dane :boks:
 

DeletedUser

Guest
Naravno da smo dosli da osvojimo sv.

Iskreno 80% igraca VINA su velike botine,tako da nema MMA,vi bi nestali za 72h.

a sad dali bi nestali, e tu se baš nebi složio.. do danas nijednom aktivnom igraču našem niste selo uzeli, osim nešto prenoblavali, ali i dalje mi u plusu :pivo:

šta ste uzeli uzeli ste ovima kojih nema nikako, i šta im se može, ko ih jebe.. kad ni ne kažu da imaju napade onda neka im :zid:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Naravno da smo dosli da osvojimo sv.

Iskreno 80% igraca VINA su velike botine,tako da nema MMA,vi bi nestali za 72h. :)

ima igraca u VINA sta su jedni od boljih na hr serveru....


@TheColdOne
koji si ti :p
nikako da zapamtim haha:ludilo:
 

xXx Nuki

Member
Reaction score
0
a sad dali bi nestali, e tu se baš nebi složio.. do danas nijednom aktivnom igraču našem niste selo uzeli, osim nešto prenoblavali, ali i dalje mi u plusu :pivo:

šta ste uzeli uzeli ste ovima kojih nema nikako, i šta im se može, ko ih jebe.. kad ni ne kažu da imaju napade onda neka im :zid:


Jok,ajde sada reci da noblamo neaktivne igrace?

a kad smo slali fejkove znali su poslati pp da pitaju zasto..

Nemoj dizati VINU previsoko,kad znas da niste u rangu sa nama.
 

DeletedUser

Guest
Jok,ajde sada reci da noblamo neaktivne igrace?

a kad smo slali fejkove znali su poslati pp da pitaju zasto..

Nemoj dizati VINU previsoko,kad znas da niste u rangu sa nama.

hahahahah ne dižem ih nigdje rekao i sam da je katastrofa čista.. osim nekih igrača.. :zid: sve u svemo preslabo, nebi nikad od tih imena očekivao tako slabu igru.. ali eto kako je tako je..

a vama Respekt, još ste tu, protiv 2 plemena na 2 fronte i ne odustajete.. ali ipak MMA osvaja kako tako, a i zaslužuju :pivo:
 

xXx Nuki

Member
Reaction score
0
Pa svaki njihov ce igrac potrositi i 500 maraka na premium.

Normalno da ce uzeti,bilo bi sramota da bude obrnuto :D
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Čuj sad to a vaši se bahatili nešto, ko da će sv uzet, da ste glavni, a sad kad neide.. sad počele neke priče, vi se došli samo zabavit, niste ni htijeli osvajat i tako :lool:

poznate su već takve priče, i večinom sa gubitničke strane :boks:
Što je je, 2 plemena protiv vas, i nemože vam bit lako, što se tog tiče respekt :pivo:

Kad malo bolje pogledaš, jarane, mi bi svijet osvojili bez ikakvih problema!
2/3 svijeta protiv 1/3 nikako ne može, nismo ni mi Bog te pit'o šta, i mi smo obični ljudi k'o i ostali.

A to za train, i da sam to ja, možda je neko ko je tek počeo igrat, ti 100% kad si počeo igrat plemena mislio si da je kopljanik jači u napadu od lk! pusa :kokice:
 

DeletedUser

Guest
Naravno da smo dosli da osvojimo sv.

Iskreno 80% igraca VINA su velike botine,tako da nema MMA,vi bi nestali za 72h. :)


Pleme VINA su zbog RL napustali brojni igraci jos u fazi od 1-3 sela,pa je vodstvo tog plemena uzela par igrača sa karte bez obzira ko su i šta su i opstali su,kada to postigneš onda se javi i reci nešto o plemenu VINA ili njihovim igračima.



NIKO KAO WANTED !
 

xXx Nuki

Member
Reaction score
0
Pleme VINA su zbog RL napustali brojni igraci jos u fazi od 1-3 sela,pa je vodstvo tog plemena uzela par igrača sa karte bez obzira ko su i šta su i opstali su,kada to postigneš onda se javi i reci nešto o plemenu VINA ili njihovim igračima.



NIKO KAO WANTED !


Sta da postignem? HAHAHAHA

Primim botove u pleme,jel to?
 

DeletedUser

Guest
Kad malo bolje pogledaš, jarane, mi bi svijet osvojili bez ikakvih problema!
2/3 svijeta protiv 1/3 nikako ne može, nismo ni mi Bog te pit'o šta, i mi smo obični ljudi k'o i ostali.

A to za train, i da sam to ja, možda je neko ko je tek počeo igrat, ti 100% kad si počeo igrat plemena mislio si da je kopljanik jači u napadu od lk! pusa :kokice:

čuj ovog :ludilo: lako da tako neko početnik pošalje train, ali ni to, svaka botanja u par dana može da nauči baš sve šta mu treba

ali ovaj train slao igrač za kojeg se smatra da je dosta iskusan.. :pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top