Spam

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
vidio tamo neko pleme "vina" pa da ih popljujem pošteno...odavno imam ovu slikicu damižane,ne želim je mijenjat,a morat ću ako budu neki bezveznjaci.

i jel zna netko,ili da se bar oni jave...ako me naljute morat ću se ulogirat na sv14 i restart jednog po jednog
 

DeletedUser

Guest
to oni nasi dragi sa 10ke..wanted :D

omg,ne vjerujem ti-nisu valjda ponovno čekali sa registracijom da bi mogli izabrat najlakši kontinent

a i ime im je neoriginalno,jest da su na sv10 kopirali davida pa stavili ime serije,ali dobra serija ,na sv7 cak dobra priča alr-shine 2 plemena a u biti jedno,čak i oni filmići ... ne može se reć da su neoriginalni
ovdje ništa drugo nego kopiranje beve i cocktaila...prije bi rekao neko novo pleme (sa ba servera)
a i njihova politika "važno je sudjelovati" "dobar fajt,bez obzira na ishod"-ne vjerujem da bi uopće išli na novi svijet kad imaju 10-tku
tako da royalsoldier pucaš ćorke danas :ljut:
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
omg,ne vjerujem ti-nisu valjda ponovno čekali sa registracijom da bi mogli izabrat najlakši kontinent

a i ime im je neoriginalno,jest da su na sv10 kopirali davida pa stavili ime serije,ali dobra serija ,na sv7 cak dobra priča alr-shine 2 plemena a u biti jedno,čak i oni filmići ... ne može se reć da su neoriginalni
ovdje ništa drugo nego kopiranje beve i cocktaila...prije bi rekao neko novo pleme (sa ba servera)
a i njihova politika "važno je sudjelovati" "dobar fajt,bez obzira na ishod"-ne vjerujem da bi uopće išli na novi svijet kad imaju 10-tku
tako da royalsoldier pucaš ćorke danas :ljut:

svaki put moras da im zabijes do kraja ?
 

DeletedUser

Guest
i jel zna netko,ili da se bar oni jave...ako me naljute morat ću se ulogirat na sv14 i restart jednog po jednog

ti ko zajeban ...wuf wuf :hahaha: aj naljuti se ako smijes :p

to oni nasi dragi sa 10ke..wanted :D

normalno da smo dragi i mili ...:eek:

omg,ne vjerujem ti-nisu valjda ponovno čekali sa registracijom da bi mogli izabrat najlakši kontinent

a i ime im je neoriginalno,jest da su na sv10 kopirali davida pa stavili ime serije,ali dobra serija ,na sv7 cak dobra priča alr-shine 2 plemena a u biti jedno,čak i oni filmići ... ne može se reć da su neoriginalni
ovdje ništa drugo nego kopiranje beve i cocktaila...prije bi rekao neko novo pleme (sa ba servera)
a i njihova politika "važno je sudjelovati" "dobar fajt,bez obzira na ishod"-ne vjerujem da bi uopće išli na novi svijet kad imaju 10-tku
tako da royalsoldier pucaš ćorke danas :ljut:

vidim ja da ti ne mozes bez nase ekipe , ljubav je to rubo ljubav ...a to ko smo mi i sta smo sa svjeta na svjet znamo mi i nama dosta a ove skrabotine od tvoga posta samo ljubomoru pokazuju ..i odakle znas da je najslabiji kontinent kad ne igras ?


svaki put moras da im zabijes do kraja ?

da ima sta zabio bi , ali mlahovina kao i ti :p
 

DeletedUser

Guest
samo je dio ekipe na hr14 , jedan manji dio ..:love: alr-shine :love:Wanted:love:

uzivajte i ne dozvolite ovim nobovima kao sto rubo i ovakvim da vam kvare zabavu ...
 

DeletedUser

Guest
kako ste nas skuzili , kad ne igrate .. njima dosta k55 standardno na istom mjestu :p
 

DeletedUser

Guest
ti ko zajeban ...wuf wuf :hahaha: aj naljuti se ako smijes :p

izgleda se ipak asterix javio...zaključio je da je bolje tako,nego da moram jednog po jednog hehehe

što se tiče nastavka o ljubomori..prije bi rekao da sam razočaran,avatar mi je isti niz godina,a sad vi (ili tko je već "vina") me tjerate da ga promjenim :( ....ili bar pokažite igru približnu onoj koja je krasila BEVU
 

DeletedUser

Guest
nesvatam sta ti zelis rec...da ti momci i djevojke u plemenu " In vino veritas " trebaju da nekom cuvaju obraz ili da neznaju igrati ili neko da ima eskluzivno pravo da drzi neki nic ili ime plemena samo za sebe ... ne kontam ali eto ..

ma znam ja da ti nas bolan volis ...:p
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
a jesam srece,uvijek zelim igrat svijet gdje je wanted da vidim i to sto oni znaju :D
Odlicna ste ekipa to je istina,al idete na svaki svijet samouvjereno previse,pa evo sta vam se dogodilo na 10ki,iako tamo navijam za vas! :pivo:

uz 12 i 13 jednostavno neman vremena za 14,al eto nadam se da cemo se susrest negdje :kokice:
 

pajke

Member
Reaction score
5
Toni pazi mi nista prvi ne pisemo :), znaci rubo je znao od pocetka ko igra u VINA, onda je to rekao royal soldition(kako vec) da napise onaj post da bi on mogao da napise svoj post :), mozes igrati 100 svjetova ali hr10 se ne zapostavlja :)
 
Status
Not open for further replies.
Top