SPAM

BuM BuM

Member
Reaction score
0
Evo drustvo da vas Upoznam malo sto se desava na svetu 15...Vidim da je zamrla tema no mozda ce je ovo Osvjezit malo..

http://prntscr.com/23zlt8

Tema jeste Spam pa mozemo i ovo smatrat spamom...

Ja se Izvinjavam Svima koje sam ja spomenuo,,,nisam mislio Nista lose...Ovo samo da vidite kakav je Covjek i VODJA :ludilo:


ev i ovo pa kome bude dosadno neka cita..

http://prntscr.com/23znea
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Nemoj se zezati sa osmicevicem, pozvace jos koga , pa sta cete onda :hahaha:
 

kenta13

New Member
Reaction score
0
Bum Bum ne grebi se od mene za nesto, da ozivljavas temu, Osmicevic kada je spamao da digne prasinu bilo je dobro, ovako ste svi mrtvi :)
objavi sve poruke kao covjek i suti :)


Naime OTP I INFECT su imali NAP, ali ovaj lik je pokusao da ubjedi igrace VDK plemena, da nam objave rat, jer mi smo kao konkurenti svima na kontinentuu :) Momak puno prica a nista ne radi, hvali svoje pleme i govori da mi znamo da su oni profici i sve, prvi si poceo s time da nagovoris vodju VDK da nam objave rat, sto su oni meni prenijeli odma, i ja kada sam prekino NAP sad tu slinis :)
Ucutkaj se do daljnjeg.
 

DeletedUser

Guest
Šteta što nema više plemena osmicevic uz sebe.. Na hr14 je otišao na restart lagano.. :hmm: dali ga ista sudbina čeka i na ovom sv..Pitanje je sad :kokice:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Meni je on favorit u dizanju sela,meni ionako mrsko dizat :hahaha:
 

BuM BuM

Member
Reaction score
0
Naime OTP I INFECT su imali NAP, ali ovaj lik je pokusao da ubjedi igrace VDK plemena, da nam objave rat, jer mi smo kao konkurenti svima na kontinentuu :) Momak puno prica a nista ne radi, hvali svoje pleme i govori da mi znamo da su oni profici i sve, prvi si poceo s time da nagovoris vodju VDK da nam objave rat, sto su oni meni prenijeli odma, i ja kada sam prekino NAP sad tu slinis :)
Ucutkaj se do daljnjeg.

Lave samo me zanima gde taj moj razgovor s VDK da sam ih nagovarao na rat s vama...Gde je???Ako mi ga pokazete da sam u jednom trenutku rekao za rat s nama ja Brisem racun Moje pleme Brise racuune nikad vise neigram ovu zarazu....

Ja svaku poruku s njim i vama sam Cuvao tu....

neznamo ko na forumu ima anketu Rat s OTP...

A dali ti je Osmicevic rekao koliko se on hvali,,,od mene je samo Provokacija bila....Na sto covjek ocito i nasjeda....

Kenta;Nemoj Pricat onako kako nije...Ucutkaj si Vodju pa tek onda meni reci...

Jer ocito da vam se Laze od strane vodstva da sam ja nekog nagovarao,
 

DeletedUser

Guest
hahahah, koji ste vi likovi.. :eek:k:
ali sve u svemu znači osmicevic i večina hr15 vs OTP.. ajde barem vam neće bit dosadno :pivo:
 

kenta13

New Member
Reaction score
0
Koja djeca od igraca :)

Upoznajte nekog pa sudite, nije pola servera vs OTP, on ima NAP i nece nikoga zvati da mu se prikljuci ;)
Prvo i prvo dzaba pricate pleme savrseno funkcionise za sada, i zaista rade sve timski, Ti si na skajpu pisao sa MRKOM i trazio da krenu na nas, ne direktno ali okolo .. imao sam i sliku ali zaista nemam vremena da nekom nesto dokazujem, a osmicevicu se barem mozete zahvaliti sto je digao malo forum na noge, ocigledno da pravi atmosferu :D

Ti i tvoje provokacije.. hmm ... reci cu ti samo da se ponasas kao dijete, ako je prekinut NAP prekinut je vjerujem da ima razloga za to, kako gledam vas razgovor vidim da ti njega provociras i bas to zelis, lik te kulturno obilazi, a ne vjerujem da se boji tebe i tvog plemena, ocigledno nije glup i shvata da ratovi bez plemica ne vrijede, a ti samo nastavi :))
 

kenta13

New Member
Reaction score
0
necu vise da pisem na forumu jer nisam naucio :)
lik ima cudnu narav, kao vodja je za sada izvrstan kao klinac od 18 godina, svi oni koji njega restartuju da igra aktivno i sve onda pljujte po njemu, a do tad nemojte da pljujete momka bez potrebno, kaze da je sv14 zanemario odma kada je 15 otvoren tako da .. i da ovo je tema za ovaj server ne tamo, stavite report ko ga je restartovao i onda pljujte, nema smisla :) nikog ne branim ali respect za svakog.
 

DeletedUser

Guest
necu vise da pisem na forumu jer nisam naucio :)
lik ima cudnu narav, kao vodja je za sada izvrstan kao klinac od 18 godina, svi oni koji njega restartuju da igra aktivno i sve onda pljujte po njemu, a do tad nemojte da pljujete momka bez potrebno, kaze da je sv14 zanemario odma kada je 15 otvoren tako da .. i da ovo je tema za ovaj server ne tamo, stavite report ko ga je restartovao i onda pljujte, nema smisla :) nikog ne branim ali respect za svakog.

zanemari ga on svakog :hahaha: Kad taman mu lijepo dođe, dok se otvori novi svijet, na ovom ga restartaju, pa kaže da je zanemario.. a možda on svakog tako zanemari :kokice:

Doći će i hr16 za koji tjedan kako su krenuli sve brže i brže novi sv.. pa možda će i hr15 onda on zanemarit :hmm:
Izgleda nije mu zanimljiv daljnji tjek igre, nego samo početak :pivo:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Koja djeca od igraca :)

Upoznajte nekog pa sudite, nije pola servera vs OTP, on ima NAP i nece nikoga zvati da mu se prikljuci ;)
Prvo i prvo dzaba pricate pleme savrseno funkcionise za sada, i zaista rade sve timski, Ti si na skajpu pisao sa MRKOM i trazio da krenu na nas, ne direktno ali okolo .. imao sam i sliku ali zaista nemam vremena da nekom nesto dokazujem, a osmicevicu se barem mozete zahvaliti sto je digao malo forum na noge, ocigledno da pravi atmosferu :D

Ti i tvoje provokacije.. hmm ... reci cu ti samo da se ponasas kao dijete, ako je prekinut NAP prekinut je vjerujem da ima razloga za to, kako gledam vas razgovor vidim da ti njega provociras i bas to zelis, lik te kulturno obilazi, a ne vjerujem da se boji tebe i tvog plemena, ocigledno nije glup i shvata da ratovi bez plemica ne vrijede, a ti samo nastavi :))

Osmicevicu svaka cast za sve,al misli da je on Bog a mi smo svi ostali pi*de koje ce ga slusat i priklonit mu se...
 
Top